שירת העשבים: טיפול פנים עם מוצרי קנאביס

מפעל הקוסמטיקה המשפחתי SR פיתח סדרה המבוססת על שמן המופק מזרעי קנאביס. זהו החומר שכובש היום את תעשיית הקוסמטיקה, בהיותו נוגד חמצון יעיל ביותר, שומן לא רווי החיוני להזנת העור ובנייתו והוא אנטי דלקתי

סיגל פאר

05/09/2018


סגולותיו הרפואיים של הקנאביס כבר ידועים שנים רבות. בישראל לבדה פועלים בשנים האחרונות כ-50 סטארטאפים ופיתוחים מבוססי קנאביס אך אחד השימושים היותר שכיחיים שלו היום הוא בתחום תעשיית הקוסמטיקה. ישראל נחשבת למובילה בשימוש ומחקר של קנאביס לצרכים רפואיים וקוסמטיים עם כמה עשרות חברות סטארט אפ ופיתוחים.

מפעל הקוסמטיקה המשפחתי SR פיתח סדרה המבוססת על שמן המופק מזרעי קנאביס. זהו החומר שכובש היום את תעשיית הקוסמטיקה, בהיותו נוגד חמצון יעיל ביותר, שומן לא רווי החיוני להזנת העור ובנייתו והוא אנטי דלקתי. בכך הוא מסייע בתהליכי אנטי אייג'ינג. ולא, הוא לא כולל את החומר בעל ההשפעות הפסיכוטיות, שמן הסתם גם לא יכול לחדור את העור.

טיפול בקנאביס צילום יחצ

שולי רודריג, שהקימה ומנהלת את המפעל בשותפות עם בעלה, והיום גם עם דור ההמשך, אחראית על הפיתוחים המתקדמים המיוצרים כולם במפעל בנתניה ומשווקים ברחבי הארץ ובעולם. את דרכה החלה כנערת יופי חיפאית ובמהלך השנים למדה והתמחתה בתחום ברחבי העולם. את הידע הרב שצברה במהלך לא פחות מ-40 שנה היא משקיעה במפעל המשפחתי שהוקם לפני כ-15 שנים והיא מקפידה לייצר בו מוצרי קוסמטיקה פרא רפואיים מהחומרים הטובים ביותר ולהדריך בעצמה את כל הקוסמטיקאיות המשתמשות בהם בטיפולים שלהם.

cann_634

אני עצמי עברתי טיפול תחת עיניה הבוחנות, לאחר שהתאימה לי באופן ספציפי ומדויק את החומרים שעור הפנים שלי הכי זקוק להם ותוך שהיא לוחשת עצות וחידודים למעסת הפנים שגם היא היתה מומחית למדי. עיסוי הפנים התחיל בניקוי פנים בעזרת מוס המכיל בין השאר תמצית כורכום לצד עוד צמחי מרפא וחומרים מרגיעים, משם עברנו לפילינג גרגרים ממריץ מסדרת הקפה ולאחריו תוספת של פילינג עגבניות שעשוי להיות מעקצץ אבל הוא לגמרי נסבל.

העור הנקי שהוסרו ממנו תאים מתים כוסה במסכת קנאביס קרירה ונעימה והלך לנוח. לסיום הוזן העור בסרומים ולחויות מזינים, גם הם מבוססי שמן קנאביס ולאחריהם העור נראה קורן, זוהר ומתוח. שולי ממליצה על טיפול כזה לפחות אחת לחודש. אין ספק שהאישיות הכובשת של שולי, היחס האישי, המקצועיות שלה וגם העובדה שהיא מנהלת מפעל כחול-לבן, נוטעת בטחון, כך שיש לי הרגשה שההמלצה תאומץ.

טיפול דומה אפשר לעבור אצל קוסמטיקאיות מורשות ברחבי הארץ ואף לרכוש דרכן את המוצרים.

מחיר טיפול : 300 ₪

לברור הקוסמטיקאית הקרובה לאזור מגורייך: 1700-700-771

פרטים נוספים באתר כאן