נומרולוגיה קבלית - הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

ניקול ראידמן - אני מצדיעה לך!

הכל צפוי והרשות נתונה. ניקול ראידמן הושיטה את היד ליקום, ולקחה לעצמה מה שהיא באמת אוהבת. מגיע לה! התגרשה, התחילה לשיר, היא משוחררת וגם מאושרת. אני מצדיעה לה!

ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

05/10/2019


nikol 4.jpguu

ניקול ראידמן אישה יפה. אשת תקשורת מעולה. עשירה. וכן – יש לה נוכחות מרשימה. כנומרולוגית קבלית, מאד מסקרנת אותי האישיות שלה. מה אומר השם ומה מסתתר מאחורי הכריזמה הזו. גם אתם רוצים לדעת? בואו נצא לדרך…

 ניקול ראידמן – מהי פרשנות השם ניקול, ואיך הוא קשור לעושר וכריזמה?

עפ”י הקבלה זו אישה בעלת יכולת פסיכולוגית מולדת, משיכה לרוחניות ואתגרים לא קלים בדרך. (בגיל 14 עבדה כמוכרת בחנות צעצועים כדי לעזור בכלכלת המשפחה- ויקיפדיה) ובכל זאת היקום מזמן לה הצלחה חומרית. היא קולטת אנשים, בעלת גישה פרקטית לחיים ומשולבת אנוכיות ודאגה לזולת. יודעת לנהל טוב את ענייני הבית והעסק, וזקוקה לביטחון רב בכל הקשור לפרנסה וכסף.

ניקול ראידמן- יש בה חמלה! האם תצליח לממש את רצונותיה?

האות ק’ בשמה מסמלת עפ”י הקבלה הזדהות עם צרות הזולת, ורצון לתקן את העולם. האם תצליח? לא בטוח. ולמה? כי היא כנראה לא מספיק מאמינה בעצמה. הרגשות שלה שולטים על השכל. יש לה מצבי רוח שמשתנים. העולם הרגשי שלה קצת מבולבל ולעיתים היא לא מציאותית ומרחפת.

 הגלגול הקודם של ניקול ראידמן – איך הוא משפיע על ההתנהלות שלה היום?

לניקול יש לב טוב ונטייה לרצות ולהקריב מעצמה. היא הייתה עקרת בית בגלגול הקודם, לא הייתה לה זהות ולמזלה היקום עזר לה והפגיש אותה עם מיכאל, בן זוגה ואבי ילדיה. היום היא כבר לא שם! היא יודעת מה שווה, היא עוצמתית ואסרטיבית.

  מה מבשר העתיד ל- ניקול ראידמן?

פה גיליתי הפתעה מעניינת משלושה היבטים:

1. פסגה ואתגר בין הגילאים 22-40 (היום ניקול בת 33+) מצביעים על כוח, סמכות, אמביציה וחומר. כמו כן, פוטנציאל פרסומי והצלחה אישית בחיים. נהדרת!

2. האות המשפיעה עפ”י ההקבלה בין הגילאים 37-32 היא האות נ' הראשונה בשמה. ז”א שקורים בחייה אירועים משמעותיים. מאד זקוקה לחום ואהבה. תקופה של עמקות רוחנית, מימוש עצמי וקבלת תובנות. עכשיו אני מבינה את הצורך שלה לאהבה אמיתית.

3. שנה אישית לפי תאריך לידה 11.6.1986- מצביעה שהחל מ 6.2019 ועד 6.2020, ניקול ראידמן בשנה אישית 2 בסימן 7. משמעות הדבר, שקיימת התלבטות וחשבון נפש מעמיק  בכל מה שקשור לזוגיות, רגשות ושיתוף פעולה. לראייה ב- 8.2019 בני הזוג התגרשו.

 הכל צפוי והרשות נתונה. ו... ניקול ראידמן הושיטה את היד ליקום ולקחה לעצמה מה שהיא באמת אוהבת. התגרשה, התחילה לשיר, היא משוחררת וגם מאושרת. אני מצדיעה לה!

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

 

מקורות: ספר האותיות והשמות המלא לפי הקבלה \ נפתלי פרום

 צילום מסך מתוך ערוץ 12 גיא פינס