להתאפק או לא להתאפק? זו כבר לא השאלה

אנחנו לא מדברים על זה, אבל זה בהחלט מעסיק אותנו. מהיום אפשר להפסיק לדאוג מהריחות שאנחנו משאירים אחרינו בשירותים בעזרת ספריי קומפקטי, דיסקרטי ויעיל

תוכן מקודם

23/11/2017


המבוכה ביציאה מהשירותים מוכרת לכם? (צילום: יח"צ)

למרות שהכלל הראשון של המועדון האנושי הוא שמה שקורה בשירותים, נשאר בשירותים, זה לא. כל הנושא הזה של עשיית צרכים, אינו נושא שאנחנו מרבים לדבר עליו. אנחנו יודעים שלא בריא להתאפק ושיציאות זה דבר טבעי ובכל זאת, הנושא מעורר עכבות, ועוד יותר כאשר אנחנו מחוץ לבית. נרצה או לא נרצה, יש כאן מרכיב פסיכולוגי שאי אפשר להתעלם ממנו. בין אם זה הפחד שמשהו ישמע, שמישהו יפריע באמצע, או שהריח יסגיר, יציאות מחוץ לבית הן סיפור לא נוח ומעורר מבוכה.

מי שמזדהה ישמח לגלות שהוא לא לבד, סקר חדש מגלה ש83% מהאוכלוסייה מוטרדים מהריחות שיישארו אחריהם כשהם נכנסים לשירותים שאינם בביתם. באופן טבעי המחשבה על זה כל כך מטרידה שרבים מאתנו יתאפקו עד שנגיע הביתה, אלא אם כן המצב אינו סובל דיחוי. את הפחד שישמעו או שיפריעו לא ניתן לפתור, אבל לבעיית הריחות נמצא פתרון בדמות ספריי חדש, בשם נאמבר 2, של חברת סנו, שלוכד את הריחות הלא נעימים ומותיר ריח רענן.

הפתרון האלגנטי של סנו לבעיית הריחות בשירותים (צילום: יח"צ)

ריסוס קצרצר לפני וזה עובר

זה לא באמת תמיד צפוי, זה יכול לקרות בעבודה, באמצע דייט, בפעם הראשונה שנשארים לישון, בבית של חברים או במסעדה. אפשר לנסות להתאפק אבל לא מומלץ, להפך התאפקות מרובה אף יכולה להוביל לשיבוש לא רצוי בפעולת המעיים. הצורך הפיזי מחייב אותנו לגייס את כל הכוחות המנטליים שלנו להתאפק וזה לגמרי פוגם בהנאה. כי מילא הקולות, אבל הריח והסכנה בלפגוש מישהו, מוכר או לא, ביציאה מתא השירותים היא סיטואציה מביכה לכל הדעות, בעיקר כשהארומה משתלטת.

ספריי נאמבר 2, שלוכד את הריח באסלה ומותיר ניחוח עדין, הוא כל הציוד שאתם צריכים במצבים ה"לא נעימים" האלה – שנאמר הפתרון האופטימלי לבעיות המבוכה והריח. הספריי מגיע בבקבוק אישי וקטן ופותר את הבעיה כבר מההתחלה. כל מה שצריך הוא להתיז את התרסיס על מי האסלה לפני שמתיישבים, הספריי יוצר שכבת מגן שכולאת את הריחות ומונעת את התפשטותם.

לא נעים להריח? עכשיו כבר יש פתרון (צילום: שאטרסטוק)

לחסל את הריח לפני שהוא נוכח

אחת הבעיות המביכות בהליכה לשירותים, ובעיקר לא בבית, היא הריח שהולך ומתחזק עם הפעולה שלא מותיר ספק אחרי. גם אם יש מטהר אוויר בסביבה, עדיין ברור לכולם מה התרחש מאחורי הדלת. זה לא קורה עם הספריי החדש, שמונע את הריח כבר מההתחלה. התזת הספריי לפני השימוש יוצרת שכבת מגן שעשויה משילוב שמנים אתריים שתפקידם למנוע את התפשטות הריחות הרעים ולשחרר במקום ניחוח עדין מאוד לחלל האוויר.

התיזו לאסלה וחסל

3-5 התזות קצרות מעניקות את כל היתרונות:

דיסקרטיות, דיסקרטיות ועוד פעם דיסקרטיות – אריזת הספריי קטנה וקומפקטית כך שניתן לקחת אותו לכל מקום

פתרון אלגנטי - מניעת אפקט הריח היא יתרון חשוב, אחרי השימוש בספריי לא יישארו עקבות ריח שיעידו על מה שהתרחש מאחורי הדלת הסגורה, להפך יישאר רק ניחוח נעים

די להתאפקות – עם הספריי החדש אין צורך להימנע מהליכה לשירותים מחוץ לבית, הספריי מטפל ביעילות בבעיה מוכרת באופן נקודתי ומידי.