אישה אמיתית

יעל שילר מעצבת, לובשת את העיצובים שלה ומצטלמת איתם. השבוע היא מראה לנו איך אישה אמיתית צריכה להיראות

יעל שילר

30/05/2011


החיבור שלי לעיצוב בגדים התרחש רק בשנתיים האחרונות. עבדתי כמעצבת גרפית ותמיד עסקתי באסתטיקה, אומנות, צבע וצורה, והחיבור לעולם העיצוב היה לי טבעי וזורם. במהלך השנים קיבלתי פידבקים חיוביים לגבי טעמי בלבוש, אך לא חשבתי להפוך את התחביב למקצוע. מעולם לא הלבשתי בובות ברבי ולא חטאתי בתפירה, אלא רכשתי בגדים ואביזרים כמו כל אישה. השינוי חל במהלך קורס עיצוב נעליים שעשיתי להנאתי. זו היתה הצצה ראשונה לעולם האופנה מהפן המקצועי שלו. בלימודים הכרתי מעצבת מוכשרת ואסטתיקנית מלידה בשם מיטל ביילי והחיבור בינינו חשף אותי לראשונה לעולם עיצוב הבגדים.

יום אחד ביקרתי את מיטל שהציגה ביריד מעצבים. היריד היה צפוף ועמוס אך הביקור שינה את חיי, כשיצאתי מהיריד עם תובנה שזה המקצוע החדש שלי. נרשמתי ללימודי חוץ בשנקר והתחלתי את המסע הארוך והמרתק כמעצבת בגדים.

פיתחתי אג'נדה לגבי מראה ישראלי מוקפד, נוח, שיקי ואיכותי. אישה לא צריכה לפחד להתלבש היטב, זה תמיד נותן הרגשה טובה ומעצימה.

אני מציגה לכן את החצאית 'פולד', שכבר הצגתי בבדים שונים, בבד משי רך ונוזלי בגוון פלדה. החצאית מחמיאה, נוחה ומתאימה ליום עבודה וגם לשעות הערב. חולצה 'גרפיק' בגוון שמנת עם אלמנטים גרפיים בגוונים מעושנים של כאמל, ירוק, חום ואפור כחלחל.

דגם חולצה: Cream Graphic

דגם חצאית: Steel Fold

תיק: Ellen Ruben - Umbrella

נעליים: שומייקר

תכשיטים: רובי סטאר

למותג 'שילר' יש בית חדש! הצטרפתי כשותפה לחנות 'אמברלה' בדיזינגוף 252. אתן מוזמנות להגיע לחנות להתרשם ולמדוד. ניתן גם לקבוע איתי פגישה אישית לייעוץ והכוונה.

מתוך הבלוג של יעל שילר - Schiller's Blog

צילומים:

אלון סגל