הפרדת כוחות: ג'ודי ניר מוזס וסילבן שלום נפרדים

לאחר 24 שנות זוגיות יציבה ומפרגנת, החליטו השר לשעבר ורעייתו, אשת התקשורת, על פרידה. האם זה הסוף של ג'ודי וסטיב?

תרבות ובידור

09/08/2017


הבוקר דווח שהשר לשעבר, סילבן שלום ורעייתו, ג'ודי ניר מוזס החליטו להפריד כוחות לאחר 24 שנות נישואים. לא ברור אם זה משהו באוויר של אוגוסט, אבל השניים, רגע לפני יום הולדתם ה-60, הגיעו כנראה למסקנה שעדיך לבד מאשר ביחד.

לסילבן וניר-מוזס שלושה ילדים: שירה, תומר ואלון והם גם גידלו את נדב ונמרוד (ילדיה של ניר מוזס מנישואיה הקודמים). ב"וואלה! סלבס" פורסם שלפני כמה שבועות נסע שלום לאירוע יום הולדתו של איש העסקים מני ויצמן בחו"ל בלעדיה. "הם לא מבלים כלל יחד בתקופה האחרונה", צוטט ב"וואלה" מקור "ואם אנשים היו שמים יותר לב, היו רואים כי הם אפילו לא מגיעים יחדיו לאירועים מתוקשרים".

ג'ודי ניר מוזס

מקורות יודעי דבר סיפרו כי היחסים ביניהם היו מעורערים כבר זמן רב ושהם מעדיפים לבלות בנפרד. "הם פשוט לא מוציאים את זה עדיין החוצה, זה היה עניין של זמן".

ג'ודי ניר מוזס

תקופות לא פשוטות עברו על השניים בשנים האחרונות והם עמדו בלחצים רבים שהופנו לכיוונם. ב-2015 פורסמו בתקשורת עדויות של נשים שטענו שהשר לשעבר הטריד אותן מינית, מה שהוביל את השר לשעבר לפרוש מפוליטיקה. ניר מוזס תמכה בו לאורך כל הדרך והביעה את אמונה המלא בו דרך ציוצים בטוויטר: "אני ובעלי יחידה אחת".

ניר מוזס, שפעילה מאד ברשת הטוויטר, טרם צייצה בנושא ורק ענתה למגיב שתהה לשלומו. "הוא מאושר מאוד, עושה עסקים, נוסע בעולם, מצליח בגדול".