ברקים - הבלוג של חוה ברק

לא פשוט בכלל ! חוה ברק!

בקולו המלטף,הוא מצליח לחדור פנימה אל תוכך. זוחל אט אט ופוסע , פורט על נימי הנשמה,ואינך יכול,ואף לא רוצה להינתק. "לא פשוט להיות פשוט"קבלו את אלבומו הכפול החדש ,של הזמר אייל גולן.

חוה ברק

28/03/2017


 

עטיפה אלבום כפול

רגע לפני שחג המצות מגיע ,וכשנה לאחר יציאת אלבומו "רחוק מכאן",

אנו מקבלים את " האפיקומן" עוד בטרם הסתיים הסדר  .אלבום חדש לזמר אייל גולן :

  " לא פשוט להיות פשוט". אלבום כפול שלראשונה משלב בתוכו שני חלקים:  10 שירים שקטים,ו10 שירים קצביים . שהופקו, עובדו, הולחנו ונכתבו על ידי מיטב היוצרים בארץ.

מה נמצא באלבום הכפול הזה?

כמו בשאר אלבומיו, דואג אייל גולן  להוכיח שוב שהוא מציג גיוון רב בסגנונות שונים וייחודים, שירים ים תיכוניים אשר משחזרים את המקצב המזרחי האותנטי, צלילים מז'אנר הרגאיי ובלוז, דיפ האוס, בלדות מלאות נשמה, שירים קצביים המשלבים נגיעות של דאנס אלקטרוני ושיתופי פעולה יוצאי דופן.

כדרכו הצנועה ,והמעט ביישנית מביע גולן את שהוא חש במעמד זה :

" עדיין הוצאה של אלבום חדש מהווה עבורי התרגשות עצומה. וכל שיר עבורי הוא כמו ילד  שנולד."

 

קצת מוזר לי שהוא משתמש במילים כמו "גם הפעם חיפשתי להמציא את עצמי מחדש".גולן לטעמי שוב מוכיח שהוא אינו זקוק כלל "להמציא את עצמו",הוא אסף את החומרים ,והפך אותם לשירים בדיוק שיתאימו לצלילים שיפיקו מיתרי קולו .והמוסיקה הבוקעת מוכיחה שוב כי הוא מנצח!! והצליח כפי שביקש להעניק למאזינים מוסיקה מגוונת ומשובחת.

 וכמו שהוא ,מרגש תמיד,ומרגש לשמוע שהוא מגדיר את האלבום הזה "קרוב ללבי" ומוקדש כולו לילדי האהובים, שמאירים את חיי, ליאם אלין ויאן.ולא שוכח לאחל לכל עם ישראל חג פסח שמח וכשר".כי הוא כזה,מין מלך,זמר עם לב רגיש ,שפועם לו מתחת לחולצה בחזה.

 האלבום הכפול "לא פשוט להיות פשוט" כולל את הלהיטים שכבר זכו לאין ספור השמעות וכבשו את המצעדים בתחנות הרדיו ברחבי הארץ: "בלי להתכוון", "יפה לך להיות מאושרת", "מזל" (דואט עם עומר אדם) ו"GODA BUBA".

 לחטוף!! מומלץ!!

 צילום :דודי חסון.אייל גולן - צילום דודי חסון מאושר לשימוש