orkrybus34 - הבלוג של אור קריבוס

אמא? נצלי את חופשת הלידה לקידום האישי והמקצועי שלך!

מזל טוב, את אמא. נראה כאילו הכל עוצר מלכת וכל מה שמעניין אותך הוא לדאוג לתינוקך. נכנסת לתפקיד חדש, אף אחד לא הכין אותך לתקופה הזו, זו את והוא (או היא). מהר מאוד תגלי שטיפול בתינוק אכן גוזל ממך המון אנרגיות ונראה שאין לך מקום בראש לשום דבר אחר. טעות. טיפול בתינוק הינו עבודה לכל […]

אור קריבוס

05/08/2014


מזל טוב, את אמא.

נראה כאילו הכל עוצר מלכת וכל מה שמעניין אותך הוא לדאוג לתינוקך. נכנסת לתפקיד חדש, אף אחד לא הכין אותך לתקופה הזו, זו את והוא (או היא). מהר מאוד תגלי שטיפול בתינוק אכן גוזל ממך המון אנרגיות ונראה שאין לך מקום בראש לשום דבר אחר. טעות. טיפול בתינוק הינו עבודה לכל דבר. ועבודה פול טיים. אבל היא לא מצריכה חשיבה מיוחדת אלא אינסטינקטים בריאים. היא מצריכה חיבוק, אהבה, חיבור, קשר, דאגה, שמירה. אלו תכונות טבעיות המצויות בנו. אנחנו לא צריכות לעבוד קשה כדי להוציא אותן לפועל.

מה נותר ריק? המוח שלנו. המוח שלנו מצריך גירויים כל הזמן. המוח שלנו מאפשר לנו לחשוב, להבין, ללמוד, להסיק, לפעול... אם נזניח אותו, הוא יתנוון. הוא לא ינשור חלילה, אבל הראש שלנו ירגיש ריק.

אז אחרי כמה שבועות של טיפול מסור בתינוק שלנו מתחיל לדגדג לנו משהו בראש. זה המוח שלנו שרומז לנו- "מה איתי??" ומה איתו באמת?

את בחופשת לידה, חופשה ממחשבות ומעבודה. נצלי את הריק הזה להתפתחות שלך. אישית, מקצועית, לא משנה איזו- נצלי אותה. אל תתני למוח לזעוק לך כל כמה זמן- "הצילו!! גם אני פה!!"

c878318ed42ec3bbb7ae51d266188b62

העלי למחשבותייך תחביב ישן שזנחת, קיראי כתבות על פריצות דרך של נשים על מנת לקבל השראה, התענייני בסדנאות וקורסים בעולמות תוכן שלא חקרת קודם..הפעילי את עצמך. אין זה בא על חשבון הטיפול ביקר לך. ממש לא. זה לצד זה. נצלי את התקופה בה את מוגדרת "בחופש" לחקירת השאיפות והחלומות שלך. מצאי לך נשות מקצוע בתחומים המעניינים אותך על מנת להתייעץ איתן על עבודתן, איך הן עשו את זה, האם זה מתאים לך...תכנני את העתיד האישי שלך! יש לך כמה חודשים ללמוד, לחקור, לקרוא, להתעניין ולהתייעץ. נצלי את הזמן הזה כך שכאשר "תחזרי לשוק העבודה" יהיה לך מושג טוב יותר מה את מתכוונת ורוצה לעשות. "השתמשי" בזמן הזה בו את מקבלת תשלום על חופשת הלידה ואינך לחוצה לצאת ולעבוד על מנת לתכנן את העתיד הורוד שאת רוצה.

איך עושים את זה?

  • בחרי לך את הזמן הנוח לך. אל תכריחי את עצמך להתיישב על המחשב בכל פעם שהתינוק נרדם. את לא תהני מהחיפוש.
  • בשעות הערב, כאשר התפנית מן הטיפול לכמה שעות, בחרי לך זמן משלך (שעה, שעתיים, כמה שיתחשק לך) לקרוא, לחקור.
  • דאגי לבייביסיטר (סבתא, אבא או בתשלום) כדי שתוכלי להנות מסדנאות וקורסים מעניינים
  • את מניקה? דפדפי במגזינים ייעודיים במקום בעיתוני חדשות בזמן ההנקה
  • בזמן טיול עם העגלה, היכנסי לחנויות ספרים, תציצי במדפים העוסקים בעניין, תחביבים, רוח. מהר מאוד תמצאי שם ספרים שישאבו אותך
  • הצטרפי לרשימות תפוצה של ניוזלטרים בתחומים שמסקרנים אותך. בכל יום יחכה לך ניוזלטר במייל ואת תבחרי את הזמן הנוח לך לפתוח ולקרוא.
  • מיצאי לך חברות ומכרות ש"מחפשות" את עצמן כמוך וערכו יחד סיעורי מוחות.

 

מהר מאוד תגלי שחופשת הלידה היא הקורס המזורז להתחלת החיים החדשים שלך. תרתיי משמע ...

 

יש לך תהיות, שאלות, צריכה כיוון? דברי איתי...

 

אור קריבוס - המזניקה

יועצת אסטרטגית שיווקית, מומחית לבידול עסקים

054-4413422

בקרי אותי באתר שלי:

המזניקה