מופעים - הבלוג של בלוג בידור של אליאנה

אנריקה איגלסיאס בישראל ויופיע בחודש מאי 2018

אנריקה איגלסיאס בישראל - מאי 2018 יגיע הזמר הלטיני להופעה בפארק הירקון בגני יהושע בתל אביב. מכירת כרטיסים לאנריקה איגלסיאס, תחל היום ומחירי הכרטיסים לאנריקה איגלסיטס ינועו בין כמות מאות שקלים. מבצעים, הטבות והנחות לכרטיסים מוצעים בחברות שונות. המוזיקאי הספרדי לטיני אנריקה איגלסיאס, זוכה פרס הגראמי, ישוב להופעה בישראל, שתתקיים ב-26 במאי בפארק הירקון בתל […]

בלוג בידור של אליאנה

05/03/2018


אנריקה איגלסיאס בישראל - מאי 2018 יגיע הזמר הלטיני להופעה בפארק הירקון בגני יהושע בתל אביב. מכירת כרטיסים לאנריקה איגלסיאס, תחל היום ומחירי הכרטיסים לאנריקה איגלסיטס ינועו בין כמות מאות שקלים. מבצעים, הטבות והנחות לכרטיסים מוצעים בחברות שונות.

המוזיקאי הספרדי לטיני אנריקה איגלסיאס, זוכה פרס הגראמי, ישוב להופעה בישראל, שתתקיים ב-26 במאי בפארק הירקון בתל אביב. הופעתו האחרונה בארץ התקיימה בדצמבר 2015. בפארק יוקמו 3 במות, והוא יכלול catwalk. מסתמן כי רותם כהן יחמם את איגלסיאס, ואולי יבצע דואט עמו. על הבאתו לישראל חתומה קבוצת בלוסטון-לייב ניישן ישראל - גיא בסר ושי מור יוסף, שחתומים בין השאר על הופעותיהם של בריטני ספירס, אירוסמית, גאנז אנד רוזס ופט שופ בויז. הקיץ יפיקו גם את הופעת בקסטריט בויז.

מכירת הכרטיסים נפתחה היום (יום שני) בשעה 18:00. רכישת הכרטיסים מתבצעת דרך האתר הבא.

ההופעה של אנריקה איגלסיאס בישראל, היא ההופעה הרביעית של הזמר הלטיני בארץ. הוא בנו של הזמר הספרדי האהוב, חוליו איגלסיאס, פרץ לתודעתנו כבר בשנת 1999, עת התחיל להקליט חומרים באנגלית ולקבל הכרה בינלאומית. אבל הקריירה של אנריקה איגלסיאס החלה עוד הרבה לפני, כששר בספרדית בלבד והפך לכוכב גדול בקהילה הלטינית.

אלבום הבכורה שלו "אנריקה" כלל דואט עם וויטני יוסטון וגרסת כיסוי לשיר של ברוס ספרינגסטין ונחל הצלחה אדירה. בעוד הוא משחרר להיט אחרי להיט, עשה איגלסיאס כמה ניסויים נועזים, כמו דואט עם הראפר ליל ווין, הופעה עם כוכב האופרה פבארוטי, והופעה ראשונה מסוגה בסוריה.

Enrique Iglesias