הגיגי אופנה - הבלוג של אלישבע כספי

קולקציית שיתוף הפעולה של H&M עם מותג הקאלט השוודי Eytys בקולקציית יוניסקס ייחודית

 Eytys x H&M (צילום: הנס מוריץ) ענקית האופנה H&M, יוצאת שוב בשיתוף פעולה ייחודי והפעם עם עוד מותג אופנה שוודי משטוקהולם "Eytys". המותג הפופולרי בקרב מביני דבר בעולם האופנה, התפרסם בזכות הנעליים המזוהות עמו המתאפיינות בסוליות טרקטור ובקו יוניסקס בעיצוב נקי של פריטי בייסיק. הקולקציה המשותפת של H&M ו-Eytys תכלול בהתאם נעליים, בגדים ואקססוריז נטולי […]

אלישבע כספי

21/01/2019


 Eytys x H&M צילום הנס מוריץ  (4)Eytys x H&M (צילום: הנס מוריץ)

ענקית האופנה H&M, יוצאת שוב בשיתוף פעולה ייחודי והפעם עם עוד מותג אופנה שוודי משטוקהולם "Eytys". המותג הפופולרי בקרב מביני דבר בעולם האופנה, התפרסם בזכות הנעליים המזוהות עמו המתאפיינות בסוליות טרקטור ובקו יוניסקס בעיצוב נקי של פריטי בייסיק. הקולקציה המשותפת של H&M ו-Eytys תכלול בהתאם נעליים, בגדים ואקססוריז נטולי מגדר למבוגרים לצד מבחר פריטים קוליים לילדים והיא תהיה זמינה בחנויות נבחרות ברחבי העולם כמו גם בחנות עזריאלי ת"א, החל מ-24 בינואר 2019.

Eytys x H&M צילום הנס מוריץ (1)Eytys x H&M (צילום: הנס מוריץ)

גישת העיצוב של מותג Eytys והאתוס הכולל של החברה נעוצים בעידן הדיגיטלי, אך מושפעים גם מהרצון לעצב באופן חופשי ללא מגבלות מגדר או גיל. יחדיו זיקקו שני המותגים את ליבת ה- DNA של Eytys ופיתחו קולקציית יוניסקס ייחודית עם פריטים אופנתיים אך לא מורכבים מידיי, הכוללים נעליים ובגדים. הקו כולל סניקרס, נעליים ומגפיים מעור, זמש, כותנה וקנבס וכן ז'קטים, טופים, מכנסיים ומכנסי ג'ינס מבדים כגון כותנת טוויל, דמוי עור בוהק, ניילון ודנים גולמי. הנעליים, שעוצבו אף הן בשיתוף פעולה של צוותי העיצוב משני המותגים, צוידו כולן בסוליות הייחודיות של  Eytys ופריטי הלבוש מציעים צלליות תבניתיות ללא אבחנה מגדרית בין בגדי גברים ונשים. עוד בין פריטי הקולקציה הדפסי עור נחש, דמוי עור בוהק וזמש גמיש המשולבים בבדי כותנה נוקשים ובגרפיקות משעשעות. פלטת הצבעים כוללת ירוק בקבוק, צהוב, בז' חאקי, אינדיגו כהה, שחור ולבן וניתן לשלב בין כל הפריטים בקלות בסגנון מיקס אנד מאץ'.

Eytys x H&M צילום הנס מוריץ  (6)Eytys x H&M (צילום: הנס מוריץ)

לדברי מקס שילר, המנהל הקריאטיבי של Eytys: "בשיתוף פעולה זה, אנו מקווים להציג ללקוחות H&M את פילוסופיית העיצוב שלנו, המדברת על קו עיצובי ברור בו ניתנת עדיפות לתפקידו של הפריט על פני העיטורים והדגמים אינם ספציפיים למגדר מסוים. הקולקציה מתייחסת לפרופורציות ויוצרת צלליות יוניסקס אחרות, באמצעות משחק עם גזרות משוחררות ונעליים משוננות ואדריכליות למראה. זהו רעיון "המראה הגנרי" של Eytys".

Eytys x H&M צילום הנס מוריץ  (1)

Eytys x H&M (צילום: הנס מוריץ)

"אנו מעריצים את היכולת של Eytys ליצור לוק מבודל משלהם" אומר רוס ליידון, המנהל בפועל של קו בגדי הגברים ב-H&M. "בתחילה פנינו אליהם בהצעה ליצור קולקציית נעליים, אך בעקבות סיעור מוחות משותף החלטנו ללכת על קולקציה שלמה הכוללת נעליים, בגדים ואקססוריז בכדי לאפשר ללקוחותינו לחוות את מלוא האסתטיקה והאתוס של המותג. דרך שיתוף פעולה זה, אנו מציעים ללקוחותינו טוטאל לוק עם נעליים בעלות אמירה, ופרופורציות שעוצבו ללא תכתיבים מגדריים.

 Eytys x H&M צילום הנס מוריץ (7)Eytys x H&M (צילום: הנס מוריץ)

טווח מחירים: 649 ₪ - 24.9 ₪

הקולקציה תהיה זמינה בחנויות נבחרות ברחבי העולם כמו גם בחנות עזריאלי ת"א החל מה-24 בינואר 2019.

Eytys x H&M צילום הנס מוריץ  (2)Eytys x H&M (צילום: הנס מוריץ)

Eytys x H&M צילום הנס מוריץ  (3)

Eytys x H&M (צילום: הנס מוריץ)

*

מתוך הבלוג של אלישבע כספי