oranita - הבלוג של אורנית אלוני

יום האהבה שלך

"תאמיני כל הזמן שמשהו נפלא עומד לקרות" (coco chanel) וזה קרה, וזה היה נפלא ביומיים של אהבה. אם לכתוב בכמה מילים מה היה לנו שם, אז זה הולך ככה: אהבה, חלומות, צחוק, מרחב, אומץ, סטייל, חברות, חיבורים, פינוק ונשים יפות מבפנים ומבחוץ.

אורנית אלוני

21/02/2019


0V2A0406

מאיפה התחיל כל הטוב הזה?
זה התחיל בימים הראשונים של החורף. הגעתי לקורס דיגיטליות בעסקים והמלאכית הראשונה שהכרתי היא מיטל אזרי שחיברה אותי לעוד 3 מלאכיות רויטל רוט, הילה ניסן וורד דנוס וכולנו יחד חברנו לחלום של מיטל. מיטל מובילה נשים להנהיג חלומות - וכשמה כן היא!
יחד הגשמנו חלום - כנס נשים ביומיים של אהבה, כולל לינה ב David tower מלון בוטיק מפנק במיוחד, כזה שעוצב בהשראה נשית ושחושב על הכל. רויטל והילה המוכשרות יצרו עיצוב אווירה מושלם בהתאם לקונספט שבחרנו - השראה פריזאית. כמה שיק היה שם, מתיקות משובחת, שפע וטוב טעם. כדי שהחוויה תהיה מושלמת עוד יותר, מיתגנו את האירוע באותו הקונספט, הכנו מתנות והפתעות לאורחות שלנו וכך יצרנו אירוח ב 360 מעלות, כזה שהורגש כבר בקבלת הפנים.

0V2A0397

0V2A0380
בהמשך לכל היופי, הסטייל והאווירה הגיע התוכן.

להתלבש ולאהוב את עצמך

פתיחה מושלמת עם הסדנה של ורד - סטייליסטית, מלבישה לאהבה עצמית. ורד סטייליסטית מוכשרת מלאת אהבה ונתינה. כששמעתי את ההרצאה שלה הרגשתי כאילו כתבנו אותה יחד. ורד מלמדת נשים לאהוב את עצמן ומובילה אותן לשינוי דרך הבגדים ודרך סטייל תרפיה - בעיני, זאת דרך כל כך שמחה לאהוב את מי שאת, איך שאת .

0V2A0573

לחלום ולהגשים 

כשאנחנו מחוברות לעצמנו, קל יותר ליצור את לוח החזון האישי שלנו. מיטל - יזמת, מפיקה, מנחת אירועי תוכן וחוויה faith , החולמת הגדולה, יחד עם הילה ורויטל - מעצבות האירועים המוכשרות, העבירו סדנה כיפית ומעשירה המציצה על העתיד. ליצירת לוח חזון יש השפעה קוסמית על העתיד וכשהילה ורויטל מעצבות אותו הוא יפה במיוחד. תאמינו לי, חלומות מתגשמים, אז תחלמו בגדול כי החלומות שלכם יודעים את הדרך! לנו זה כבר הצליח .

0V2A0723

0V2A0774

לצחוק כאילו אין מחר

אחרי ארוחת ערב חגיגית, הגיעה סדנת הצחוק של שלמה צחוק, טוב זה ברור שלא הפסקנו לצחוק, והתמונות מהסדנה צונזרו! זוהי הרפיה שלמה לגוף ולנשמה. שלמה צחוק אומר שגם מרזים מזה, אז כבר ממש נסחפנו.

התעוררנו לבוקר שני של אהבה אחרי לילה של חלומות מתוקים .

0V2A0310

לתפוס מקום בתוך המסגרת

הסדנה החדשה שלי ״סודות מאחורי המצלמה – צילום מזווית נשית״ יצאה לדרך. אני חיה את החיים בדרך ויזואלית רגשית. ככמעצבת גרפית, צלמת ופוטותרפיסטית אני יודעת, מרגישה וחווה את הצילום ככלי שבאמצעותו אנו יכולות ליצור מציאות חדשה, להראות ולהיות נוכחת –  פנימה והחוצה. בסדנה סיפרתי על התהליך שעברתי לאורך השנים, בין שני צדי המצלמה - איך הגעתי מאחורי המצלמה לקדמת הפריים. אני ממש זוכרת את הרגע שהנוכחות הצילומית שלי עלתה לתודעה. יש נשים שלא מרגישות פוטוגניות, כי כשהן מסתכלות על עצמן בתמונות הן ביקורתיות ומחמירות עם עצמן. הבשורה היא, שזה ניתן לשינוי. את יכולה ללמוד לאהוב את עצמך. לימדתי את הנשים להכנס לתוך המסגרת, להצטלם, להפתח, כך שירגישו נינוחות גם בקדמת הפריים, לתפוס מקום ולשים את עצמן במרכז .

0V2A1197

 לאזור אומץ

ואז הגיעה היפה והאמיצה איילה רוטפוס עם הרצאה מרתקת: ״המזל רוקד עם האמיצות״. איילה סיפרה על הטוויסטים שעשתה בחייה, כדי לחיות את החיים שהיא רוצה באמת. איילה לימדה אותנו שכשיש אומץ, המזל נפתח. ואם אתן מאלה שחוששות להעז, זה בהחלט משהו שתוכלו לפתח.

0V2A1573

 יומיים של חוויה בלתי נשכחת, כאלו שימשיכו להדהד עוד המון זמן.

0V2A0333

0V2A0307

תודה לנשים המופלאות, החברות שהפכו למעגל משפחתי אוהב:

Meital Azari
Vered Ron- Danous

oranit aloni

Revital Roth Hila Nissan
Ayala Rotfus Pistiner

כל אחת מכן מיוחדת מבפנים ומבחוץ - זכיתי בכן!
ועד שאספר לכן על האירוע הבא, אברך אתכן בהמון אהבה.

0V2A0346

הפקה: מיטל אזרי - faith אירועי תוכן וחוויה

צילום, עיצוב גרפי ומיתוג האירוע: אורנית אלוני {עיצוב. צילום. קונספט}

עיצוב אווירה: הילה ורויטל

רוצה להזמין את הסדנאות שלנו? התקשרי אלי 050.2922445