זוג הכיר אונליין והתאהב אבל אז גילה משהו מסעיר

איימי גיברסון וג'סטין פאונדרז התאהבו דרך אתר היכרויות אבל אז הם גילו שהם כבר הכירו 30 שנה לפני ואפילו יש להת תמונה שמוכיחה זאת. אכן, נפלאות דרכי האהבה!

יסמין לוי

28/11/2016


לפעמים החיים האלה באמת מפתיעים בגדול וקופידון עובד יפה במיוחד. איימי גיברסון וג'סטין פאונדרז הם ההוכחה שאולי בכל זאת קיים גורל וכי החיים ידועים מראש ואינם רק רצף של אירועים אקראיים. גיברסון, 34 ופאונדרז, 34, מפלורידה, הכירו באתר הדייטינג Match.com והם מיד הבינו שיש ביניהם משהו מיוחד.

הדייט הראשון שלהם היה במסעדה בדצמבר 3, 2014 והכימיה הייתה כל כך עוצמתית שהמלצר הביא לשניים עוגה עם תאריך, מבלי לדעת את המשמעות. "חצי דרך בתוך הארוחה מצאתי את עצמי רועדת בגלל שהייתי כל כך נרגשת", סיפרה איימי לקוסמופוליטן. "אני זוכרת שאמרתי לעצמי, 'אני הולכת לאכול ארוחות ערב עם האיש הזה לשארית ימי חיי".

ילדים קטנים

חודשיים לאחר מכן, הזוג קיבל הפתעה גדולה. "ג'סטין זרק כבדרך אגב, שהוא תמיד אהב את השם איימי כי ההתאהבות הראשונה שלו הייתה לילדה בשם איימי בכיתה. צחקתי ואמרתי, טוב, זה לא היה אני אז אני לא רוצה לשמוע על האיימי הזו'".

אבל כאן היא טעתה, מתברר.

איימי גילברסון

חודש לאחר השיחה הזו על איימי, ג'סטין גירד את הצלקת שלו, שהופיעה על המצח וסיפר לה איך הוא קיבל אותה אחרי שנפל מנדנדה ב"סאנשיין פרי-קיי", אותו בית הספר שגם היא הלכה אליו. לאחר ששמעה את הסיפור ושיתפה את אמא שלה, זו חפרה בארגזים ונברה בין התמונות ושם היא מצאה תמונה מתוקה של ג'סטין ואיימי, יושבים זה לצד זו.

בנובמבר 2015, ג'סטין הציע לאהובתו נישואים, בעזרת הרבה ילדים מתוקים בבית הספר. השניים מככבים לא מעט בתמונות בכל הרשת, לאחר שהסיפור המיוחד נחשף. יש אפילו חשבון אינסטגרם, המכונה "preschool_sweethearts", שם מעלה איימי כל מיני תמונות דביקות שלהם ביחד. חייבים להודות שזה לגמרי מחמם את הלב ומוכיח שמה שצריך לקרות יקרה. או שאני סתם רומנטיקנית חסרת תקנה והסיפור הזה הוא שיא המקריות. כך או כך, אני מעדיפה להאמין בגורל.

איימי גילברסון ובן זוגה

איימי גילברסון ובן זוגה

 

צילום: מחשבון האינסטגרם של איימי