סיפורי הדרור - הבלוג של עידית דרור

מספיק חלום הפכי למציאות

פנטזיה אחת על סוף שבוע מפנק לכבוד פורים

עידית דרור

21/03/2016


shutterstock_170039678

Shutterstock  תמונה

סוף השבוע הגיע, סוף סוף הגיע, שבוע מטורף הגיע לסופו, שבוע ללא נשימה נעצר והגיע זמן לקחת נשימה, להסניף מושלמות . אני מסובבת את המפתח בדלת העץ שבחרנו ביחד בסוף השיפוץ, מניחה את התיק על הקולב שהכנו ממקלות העץ שמצאנו אז ביער. כל חושיי מתמלאים אהבה .......אה היום זה הטור שלי להתפנק, השבוע אני המתפנקת ואהובתי היא המפנקת. ככה החלטנו חודש לפני החתונה. בכל סוף שבוע מפנקים פעם אני אותה, ופעם היא אותי והיום טורי .

הבית מלא ריחות של קטורת מתקתקה, מואר באור נרות, אני נשכבת על הספה ועוצמת את עיניי.....נשיקה אחת על ברך, ואז אחת על המרפק ועוד אחת על המצח........"פינוק שמח" היא לוחשת לי באוזן "על סדר היום : סעודה, סרט מלא דמעות......ומשחקים במיטה..... אבל קודם מקלחת". והנה היא מובילה אותי אל המקלחת, והנה אנחנו מתפשטות, ונכנסות למקלחת.  בזמן השיפוץ הדבר היחיד שהתעקשתי עליו, שאמרתי "פה לא נחסוך" הייתה המקלחת, הייתי חייבת שתהייה הכי גדולה הכי חדשנית הכי מפנקת והיום...היום אני אומרת תודה כל רגע בייחוד בסופי שבוע.  

אהובתי, יפתי, דאגה לכל פרט, לנעליי הבית לחלוקים לשוקו החם ולתותים בסוף המקלחת.....ואנחנו עוברות לפינת האוכל, וחמדתי אולי אינה יודעת לבשל אבל יודעת מה אני אוהבת לאכול והכל נמצא על השולחן מחכה לנו אנחנו אוכלות ומתענגות על כל טעימה....מדברות, שותקות מתקרבות עוד אם זה בכלל אפשרי. ומשם מתכרבלות מול המסך, מנגבות אחת לשנייה את הדמעות, מתנשקות מלטפות מתמלאות אהבה, מצליחות להתעלם מחתולה שבאה לדרוש אהבה גם היא, אבל רק לרגע וכבר גם היא מתלטפת מלוטפת אהובה........ ומשם לחדר השינה. ואני כולי אהבה אליה מקצה הציפורן ועד קצה האף, ואני מתמלאת בכוחות לחיי היום יום, לכל הדברים הקטנים והמעצבנים, לבעיות לריבים לקשיים למציאות.... וככה זה כל סוף שבוע, טוב כמעט כל סוף שבוע וזה טוב לי, ומתאים לי, ונכון לי וכל כך אמתי .

אז יקירתי, אהובתי יפתי היכן שלא תהיי....מספיק חלום הפכי למציאות...................מבטיחה לך אני מפנקת ראשונה, מבטיחה לעשות מה שאת רוצה .

אם מה שכתבתי מסקרן אתכן אתן מוזמנות ומוזמנים לעקוב אחרי ..... פשוט ללחוץ על כפתור "עקוב אחרי בראש הפוסט  נתראה