makeuupbydana - הבלוג של דנה קדוש ברם

קים קרדשיאן ואני...

מי רוצה לדעת להתאפר כמו קים קרדשיאן? דגשים לאיפור של קים: הרבה איפור איפור בגוונים טבעיים ולא מוגזמים מדי קונטור לפנים – פיסול לפנים ריסים מודגשים מלאכותיים שפתיים ניוד בעלות מראה חושני המאפר האישי של קים, מריו [email protected] מפרט בסרטון את השלבים באיפור של קים: embedded by Embedded Video שלבים באיפור של קים: 1.  בסיס – […]

דנה קדוש ברם

26/05/2015


S1080015 (1024x576)

מי רוצה לדעת להתאפר כמו קים קרדשיאן?

דגשים לאיפור של קים:

  1. הרבה איפור
  2. איפור בגוונים טבעיים ולא מוגזמים מדי
  3. קונטור לפנים – פיסול לפנים
  4. ריסים מודגשים מלאכותיים
  5. שפתיים ניוד בעלות מראה חושני

המאפר האישי של קים, מריו [email protected] מפרט בסרטון את השלבים באיפור של קים:

embedded by Embedded Video

שלבים באיפור של קים:

1.  בסיס – בסיס לאיפור הוא משמעותי ביותר. הוא קובע איך יראה האיפור, ולאורך כמה זמן יישאר. הוא הקנבס שעליו מציירים.

הבסיס לאיפור של קים כולל קרם לחות, מעליו מייקאפ של ג'ורג'יו ארמני. מריו משתמש בביוטי בלנדר כדי להטמיע את המייקאפ בעור ומערבב אותו קודם על גב ידו כדי לחמם ולפרק אותו ולקבל אותו במרקם שישתלב טוב יותר עם עור הפנים.

האיפור של קים ידוע בפיסול פנים ע"י הצללות והארות. הצללות רטובות הן הצללות הנעשות ע"י מייקאפ. הצללות יבשות הן אלו הנעשות ע"י אבקה. לרוב משלבים הצללות רטובות ויבשות, ע"י כך שתחילה עושים הצללות רטובות ואח"כ את היבשות. דבר שמעמיק ומקבע את פיסול הפנים. את מוזמנת להכנס לפוסט שלי העוסק בהארות והצללות בקישור הבא: http://saloona.co.il/makeuupbydana/?p=280?ref=blog_main

פיסול הפנים נעשה ע"י הבלטת האזורים הגבוהים והבולטים בפנים, או את אלה אשר רוצים להבליט, באמצעות שימוש בחומרים בהירים ואת האזורים השקועים בפנים נשקיע עוד יותר באמצעות חומרים כהים. כך ניצור פנים מפוסלות.

S1080005 (1024x576)

2.  גבות – הן המסגרת של הפנים. נותנות את הטון והאופי לפנים. הגבות של קים תמיד מוקפדות. איפור הגבות מתחיל בחלק החיצוני של הגבה, ועם שארית החומר נעבור על פנים הגבה. שרטוט הגבות יהיה תמיד בגוון אחד נמוך יותר מגוון הגבות. ניתן להשתמש בעפרון גבות, צללית, ג'ל, או שילוב שלהם. העיקרון הוא ליצור מראה דמוי שערה שישתלב עם גוון השיער ויראה טבעי. על מנת לעבות את הגבה, נוסיף נפח בחלק העליון של הגבה עם גוון כהה יותר התואם לגוון הגבה. בסיום, מריו עובר על הגבות עם ג'ל גבות שקוף.

S1080010 (1024x576)

3.     עיניים – איפור העיניים של קים הם חלק מאוד דומיננטי מהאיפור שלה.

חלק הפנימי של העפעף בגוון אפרפר עד כ 3/4 העפעף. ברבע החיצוני גוון ברונזה.

מתחת לגבה וליד שק הדמעות גוון וניל שימרי.

טשטוש בגוונים חומים חמים כהים (חום-אדום). (לערב חומים כהים, ליום חומים בהירים). מאוד חשוב באיפור עיניים זה הטשטוש, כך שהאיפור ייראה מושלם וללא רבב.

4. איילינר – מריו משתמש לרוב בעפרון עיניים של MAC עם הרבה פיגמנט. תחילה הוא מחמם את הצבע ע"י מריחתו על גב ידו, מרים את העפעף כדי להגיע עם העפרון הכי קרוב לקו הריסים. מציירים קו שהוא דק יותר בחלק הפנימי והולך ומתרחב בחלק החיצוני. אח"כ מטשטשים את הקו עם מברשת טשטוש. בחלק החיצוני מטשטשים לכיוון מעלה והחוצה.

5. ריסים – עיגול ריסים עם מעגל הריסים הקלאסי של שו אמורה, עדיף לעגל פעמיים. מריחת מסקרה ב 2 שכבות. הדבקת ריסים מלאכותיים בודדים או כיחידה.

6. מסקרה – מריחת מסקרה שחורה. מתיחת העפעף על מנת להגיע לשורש הריסים.

7. מתחת לעיניים – קים מייחסת חשיבות רבה לאיפור שמתחת לעיניים. תחילה בעזרת מגבון או מסיר איפור מסירים את כל האיפור שמתחת לעיניים, כולל שאריות של צלליות שנפלו. מוסיפים קונסילר בגוון נמוך מהגוון העור. ניתן למרוח מתחת לקונסילר חומר הסופח שומניות. מריו ממליץ על הקונסילר lifting  של makeup forever, או על הקונסילר של שו אמורה. חשוב להקפיד לטשטש ולערבב את הקונסילר. גם את הקונסילר הוא מחמם תחילה על כף ידו. על הקונסילר נשים פודרה. מריו משתמש בפודרה של אסתי לאודר ומניח אותה עם מברשת נקייה של מייק אפ.

לאיפור לילה מריו מניח עפרון שחור בתוך קו המים ולמשוך אותו החוצה. מטשטשת עם מברשת טשטוש וצללית חומה חמה. הוספת מסקרה לריסים התחתונות.

8.  ברונזר – עם הברונזר נעבור על האזורים שאנו מכהים בפנים: מתחת לעצמות הלחיים, במסגרת הפנים, בצידי האף.  נשתמש בברונזר מאט. מריו משתמש בברונזר מאט של סמשבוקס.

9.  סומק – קים מעדיפה גווני סומק ורודים. את הסומק נשים על תפוחי הלחיים ונטשטש לכיוון הברונזר. הסומק המועדף על קים הוא של קויין או'קואין.

10.  שפתיים – בניוד. באמצעות עפרון שפתיים בגוון טבעי של MAC  מריו עובר על קו השפתיים הטבעי של קים. ומעבה אותו לעיתים בצידי השפה. לשפתיים נשתמש בשפתון ורדרד ניוד ובמרכז השפה נשים גלוס.

יישמתי את הטיפים, וזה מה שיצא. קים ואני. דומה?

קים קרדשיאן 1 (445x575) (445x575)

S1080017 (1024x576)