ברקים - הבלוג של חוה ברק

הקפסולה שקטפה שיא גינס ,חוויה יחודית ,חוה ברק!

חברת Royal Caribbean® זכתה בשיא גינס בזכות החוויה הבלעדית והייחודית המצויה על אניות הפאר: "Quantum of the seas®" ו- "Ovation of the seas®" , Anthem of the Seas® היוצאות מנמל בייג'ין ושנגחאי בסין ואף על אלו היוצאות מהקריביים.למה? מדוע?כנסו ,קראו,ותיהנו!

חוה ברק

05/12/2016


Quantum Class- Royal Caribbean® קרדיט שימוש (8)Quantum Class- Royal Caribbean® קרדיט שימוש (4)

איך מרגישים שהחופשות באופק? מתחילים להסתכל בלוח השנה, ושואלים לאן הפעם?

 אז קבלו עצה,שחדשה בתוכה,  ותחליטו מה שתחליטו, העיקר שתמיד תחשבו מה אנחנו מקבלים בתמורה להשקעה שלנו.

  את תאגיד השייט Royal Caribbean®  מכירים מחופשות ,ויש כאלה שרק מסיימים שייט, וכבר תמצאו אותם ברשימת הנוסעים והנרשמים לשייט הבא. מה שנקרא " קרוזיונרים".

והנה הבשורה: תאגיד השייט Royal Caribbean יכול בהחלט לרשום בגאווה את המשפט שהרבה היו רוצים שיהיה להם: "נכנסו לספר השיאים של גינס" וכל זאת למה ומדוע?

בזכות האטרקציה ,המצויה על סיפוני אניות הפאר מסדרת Quantum ומאפשרת את התצפית הגבוהה ביותר המצויה על סיפון אנייה.

"The north Star"  - קפסולת זכוכית המתרוממת לגובה של כ-90 מטר ומאפשרת תצפית של °360, 

חברת Royal Caribbean®  זכתה בשיא גינס  בזכות החוויה הבלעדית והייחודית המצויה על אניות הפאר: "Quantum of the seas®"  ו- "Ovation of the seas®" , Anthem of the Seas®   היוצאות מנמל בייג'ין ושנגחאי בסין ואף על אלו היוצאות מהקריביים.

וזה מה שתראו ,ותחוו,אם תהיו שם על הסיפון:   "The north Star"  ) "הכוכב הצפוני ")  הינה קפסולת זכוכית בעלת חלונות שקופים פנורמיים, הממוקמת על הדק הגבוה ביותר בסיפון האנייה וממנה ניתן ליהנות מתצפית מסתובבת ב-° 360 ומאפשרת לאורחי הסיפון לזכות בחוויה עוצרת נשימה.

והשיא אותו קטפה החברה , על הייחודיות של הקפסולה אשר עולה באיטיות כלפי מעלה תוך כדי סיבוב, חוצה את האנייה מקצה לקצה והכל בגובה של 90 מטר באוויר והתחושה מדמה לאורחים חווית סיפון דמיוני מרחף באוויר.

אליך :אורי שנבל, מנכ"ל חברת 'סנורמה' שירותי תיירות, נציגת מכירות של תאגיד השייט "רויאל קריביאן" 

הבהר,נמק פרט: ובקיצור תסביר :

Royal Caribbean הינו מותג שייט עטור פרסים . זו לא פעם ראשונה שהחברה זוכה לשבחים על חדשנות, ייחודיות. אך, בהחלט מדובר בשיא גינס ראשון ויוצא דופן למותג."

  

Quantum Class- Royal Caribbean® קרדיט שימוש (3)Quantum Class- Royal Caribbean® קרדיט שימוש (10)Quantum Class- Royal Caribbean® קרדיט שימוש (8)קרדיט צילומים באדיבות:  Quantum Class- Royal Caribbean®