הכל אפשרי …corny - הבלוג של קרין מילשטיין

מאבק כוחות/ בראד תור

כשמגיעה קריאת חירום למשמר החופים האיטלקי ולאחר כמה ימים גופתו של אחד הטרוריסטים המבוקשים בעולם, נשטפת אל החוף, ברור שמתקפה רצינית 'מתבשלת'. אבל היכן? ועל ידי מי? ומי עומד מאחוריה?

קרין מילשטיין

06/08/2018


מאבק כוחות

"מאבק כוחות" הוא ספרו החמישי שתורגם לעברית של בראד תור, מחבר רבי המכר של הניו יורק טיימס, אחרי "חיסול ממוקד", "הכרזת מלחמה", "רשימה שחורה" ו "צוות חשאי" .

כמו ספריו הקודמים, למי שמכיר (ואם לא, תצטרכו לסמוך עלי :-) ), גם ספר זה הוא מותחן פעולה, הלוקח את הקורא לסערה מדינית, שעשויה להשפיע על חייהם של רבים. ולמרות שעלילותיו תמיד נראות רחוקות מאיתנו, הן תמיד אקטואליות ומהוות תרחיש אפשרי לאיום על עתיד ארצות הברית ושאר העולם....

הפעם, סקוט הרוואת, גיבור ספריו של בראד תור, סוכן לא שגרתי, שמבחינתו כישלון איננו אופציה, חוזר על מנת למנוע מתקפת טרור שצפויה להשפיע לא רק על ארצות הברית.

פרטים רבים לא ידועים ונסתרים. אבל כשמגיעה קריאת חירום למשמר החופים האיטלקי ולאחר כמה ימים גופתו של אחד הטרוריסטים המבוקשים בעולם, נשטפת אל החוף, ברור שמתקפה רצינית "מתבשלת". אבל היכן? ועל ידי מי? ומי עומד מאחוריה?

שלוש שנים אחורה, הרוואת מגיע עם צוותו לפסטיבל "ברנינג-מן", שם הוא מנסה לאתר חמזה רחים, הטרוריסט הידוע כיצרן פצצות כדי למנוע את המתקפה. אך, הם נתקלים בעוד מספר טרוריסטים הלבושים באופן זהה והפיגוע לא נמנע.
בעקבות פיגוע זה, הרוואת יוצא לחקור את מקור הפיגוע ומגיע לטרוריסט בשם מוסטפה מרזוק, סטודנט לתואר שני בכימיה בתוניסיה שקשור לארגון דאעש.

ואז לפתע, כעבור שלוש שנים גופתו נמצאה על גדות חופי איטליה לאחר שהוברח לשם בספינת מהגרים והוא טבע בסערה. לכן ברור להרוואת, שמשהו גדול הולך להתרחש וחייבים לעצור את זה בהקדם האפשרי.

אך המשימה כלל לא פשוטה, גורמים רבים מעורבים בניסיון ההברחה, ביניהם גם המאפיה האיטלקית.
בינתיים פיגוע רודף פיגוע באירופה. כשלבסוף הם מבינים שהיעד הבא הוא הוותיקן.
האם יצליחו לעצור את הפיגוע הבא בזמן?

מאחלת לכם קריאה מותחת!

XOXO

אחת שיודעת ;-)