ויברטור במתנה

למה זה כל כך מביך לפתוח קופסת מתנה ולגלות ויברטור ואיך אפשר לבחור ויברטור במתנה שלא תביך ותהיה מוצלחת ממש? חבורת נשים עונה על השאלה המורכבת

carmitas

04/08/2016


vib gift2

אם החברות שלי הן מדגם מייצג - אז 88% מהנשים מעל גיל 36 משתמשות בויברטורים.
אם הן לא מדגם מייצג - אז בכל זאת, 88% מהחברות שלי משתמשות בויברטורים, ואני די בטוחה שזה מעיד גם על כלל רחב יותר מאשר על דלת אמותינו.
אבל האם זה שאנחנו משתמשות בצעצועים הרוטטים אומר שאנחנו יודעות עליהם הכל? האם תדע אישה את ויברטור רעותה?

לפני כמה שבועות חגגה אחת מבנות החבורה שלנו יום הולדת 40, במסיבה רבת משתתפים ורושם.
בשלב מתקדם של החגיגות, כשכולנו כבר היינו מבושמים היטב ומרוממי נפש, הגיע טקס פתיחת המתנות - סט יומן ומחברת ממותגים במסר מעצים, הזמנה זוגית לספא, שמלה הורסת, קרמים לשמירה על עור הפנים צעיר ורענן נפתחו בזה אחר זה, וזכו לקריאות התפעלות ו- ״אוי ממי, תראה! זה בדיוק מה שרציתי״. עד שנפתחה החבילה שהגיעה באדיבות כמה מבנות החבורה הקצת מופרעת שלנו. דילדו ורדרד ודי ענק יצא מתוך קופסא שלא הסגירה לרגע מה נח בתוכה. הס נפל בקהל. מה שנקרא ״אף ציפור לא צייצה״.

למה זה כל כך מביך אותנו לפתוח קופסה ולגלות ויברטור, בשעה שכולנו יודעות, ובוודאי גם בני זוגנו יודעים, שאנחנו משתמשות במינים שונים של הצעצועים הללו?
אולי כי זה לא מקובל או לא קורה מספיק, אולי זה ספציפית בגלל שיצא משם דמוי איבר די ריאליסטי, ואם היה יוצא איזה רוקט פוקט קטן וחמוד הוא היה נתפס כבלתי מזיק ומושך קריאות התפעלות, קצת נבוכות, אבל בכל זאת - התפעלות.
זה מביא אותי לחשוב איך בוחרים ויברטור במתנה, עכשיו שאנחנו כבר פחות מתרועעות במסיבות רווקות, שבהן לפעמים המבוכה של הכלה-טו-בי היא המטרה בעצם בחירת המתנה. אז אחרי שכולנו הדחקנו את הערב הזה עם עוד כמה צ׳ייסרים, שאלתי את החברות שלי (טוב, את 88 האחוזים מהן שמודות שהן משתמשות בויברטורים) איך הן בוחרות את הצעצוע שלהן, ומה צריך להיות בויברטור כדי שהוא ייחשב מתנה מוצלחת.

שאטרסטוק

1. הוא צריך להיות מתנה מחבר/ה מספיק קרובים - חברה הכי טובה, חבורת חברות כשלנו או מבן הזוג בעצמו.

2. חייבת להיות אזהרת פתיחה בפומבי - אם הפורום כולל את בני הזוג ו/או חברים ממעגלים שבהם אין שיח פתוח על חיי המין של חברי החבורה - אל תניחו לחברה שלכן לפתוח את  הקופסה המועדת לפורענות.

3. ויברטור זו בכל מקרה מתנה אינטימית, אז אם הלכתם על זה כדאי שתכירו את ההעדפות - גדול, בינוני, קטן, רוטט, משוכלל או הכי פשוט שיש - כל אחת וההעדפות שלה.

4. רוקט פוקט הוא מתנה הרבה יותר בטוחה בכל מקרה - כולן אוהבות אותו והוא הרבה פחות מביך מויברטור בגודל מלא.

5. בידקו האם יש אפשרות להחליף באריזה המקורית במקום שרכשתם, במקרה הזה פתק ההחלפה חשוב כמו המתנה עצמה. שימו לב שישנם חוקים מגבילים להחלפת צעצועי מין בהוראת משרד הבריאות.

6. מתנה טובה היא משהו שממש רוצים אבל לא היינו קונים לעצמנו. אם ידוע לך שיש לחברה ויברטור כלשהו, העדיפו לקנות סוג קצת מתקדם יותר, מאתגר יותר - אבל אל תגיעו לבחירה קיצונית (לדוגמה - ויברטור אנאלי הוא לא מתנה טובה אלא אם דיברתם מפורשות וידוע לכן שהחברה מעוניינת בו. )

durex-wild-excitment-pleasure-set

7. בשאלת ה״איזה״ -הדעות אצלנו חלוקות. יש שאוהבות את הויברטורים הפשוטים שמדמים את פעולת האיבר הגברי (כ30% מהחברות) והשאר לגמרי מעדיפות ראביטים/ שפנפנים עם מאלצי אורגזמה דגדגנית. זה שוב נוגע להעדפות אישיות, אבל מידיעת האנטומיה של האורגזמה הנשית ידוע שכל הנשים שיודעות להגיע לאורגזמה יכולות לחוות אורגזמה דגדגנית, אך לא כולן חוו או יודעות לחוות אורגזמה נרתיקית - כך שראביטים הם בחירה יותר בטוחה.

8. אחת המסקנות החשובות מתשובות חברותיי נחלקת לשתיים: אם בן הזוג רוצה לקנות ויברטור כדי לתבל את חיי המין קל יותר לזרום עם הפנטזיה שלו, אבל חשוב שהיא לא תהיה מוגזמת. לעומת זאת, עם חברות - רובנו העדנו שבמקום לקבל מתנה ארוזה היינו שמחות ללכת בחבורה לחנות הסקס הטובה הקרובה (לא קרובה מדי) ולבחור ביחד תוך צחקוקים וגלגולי עיניים נוכח חלק מהמוצרים על המדפים שם.

אז שתדעו להבא...