5 הדברים שיהרגו לכם את הסקס

סקס זה לא קו אחד ארוך ורצוף של אושר ואורגזמות, אבל הדברים שהזהירו אותנו שיפגעו בחיי המין שלנו הם לא האיום האמיתי. הנה 5 דברים קטלניים באמת

שירי גל-אמיר

16/06/2016


שאטרסטוק

כשהתחתנו הזהירו אותנו שאחרי החתונה שום דבר כבר לא יהיה כמו שהיה - ואכן, אפילו בלי הכלולות לא ממש הצלחנו לממש את נישואינו, זה היה כי היינו שיכורים למחצה, עייפים לחלוטין ונרגשים עד קצות האצבעות.

כשקנינו דירה הפחידו אותנו שהלחץ הכלכלי יגמור לנו על הסקס, (בחירת מילים מעניינת), ושנתחיל לרשום ביומן פגישות במיטה, כדי שאולי עוד יצאו לנו מזה ילדים בכל זאת.

כשנולדו הילדים הבטיחו לנו שנתגעגע לפעם בחודש שקבענו ביומן כשעבדנו כמו משוגעים כדי לא ליפול למצב שאנחנו צריכים לקבוע סקס ביומן מרוב לחץ כלכלי, אבל איכשהו - בכל זאת הגענו מספיק פעמים למצב שבו נוצרים ילדים, ותודה לאל יש לנו 3 כאלה בריאים.

משום מה, בכל שיחות החברים שלנו עולה נושא הסקס באופן שגורם לי לחשוב שמשהו פשוט לא עובד כמו שצריך בימינו. איך יכול להיות שכל זוג שני וחצי מתגרש, ולמה זה טוב אם במילא כולם אחר כך מחפשים זוגיות חדשה?
חלק מספרים על בחירה שגויה, ואחרים מאשימים את השגרה השוחקת, אבל כולם כולם, כולל אלה שנשארים ביחד מבכים את הסקס שהיה ואינו עוד, ועל זה כמעט כולם מודים שהם מוכנים לסגור את הבאסטה.

אז מכיוון שאני ממש נחושה להישאר בצד הלא מתגרש של הסטטיסטיקה, החלטתי לבדוק מהם הדברים שהורגים את הסקס שלנו.

שאטרסטוק

תתפלאו - זו לא השגרה, אלה לא הילדים, לא קונדומים, זין קטן ואפילו לא בגידות, מצאתי חמישה דברים שפשוט מחסלים את הסקס של הזוגות סביבי (מדגם לא מייצג, אבל בהחלט מעורר מחשבה) ושלגמרי אפשר להימנע מהם. גיזרו והישמרו לנפשותיכם:

1. מרמרת - אם אין סקס פעמיים בשבוע או בחודש ואתם חיים עם זה בשלום - ניחא. אבל אם אתם ממורמרים מכך - יש סיכוי טוב שיהיה לכם אפילו הרבה פחות סקס. להיאחז במרמרת זה לא מקדם ולא סקסי. במקום להתמרמר דברו על המצב ונסו למצוא פתרון.

2. חפרפרת - למה אין לנו סקס? אתה לא נמשך אליי יותר? למה את לא יוזמת? למה אתה לא מתעניין בי? - עם חפירות בניתוח המצב הניתוח אולי יצליח, אבל הסקס בלי ספק ימות. סקס זה לא ׳למה יש, ולמה אין׳ - זה הרי צורך בסיסי של כולנו. אתם מרגישים שחסר לכם ממנו? אל תתעכבו על למה לא היה, תעשו שעכשיו יהיה!

שאטרסטוק

3. האשמות - אם הסקס שלכם הוא שדה מלחמה ומישהו חייב לשאת באחריות לכשלונות, ובכן - במקום להזדיין תשקלו לרוץ לפוליטיקה. הפרטנר שלכם הוא לא שק חבטות, ואיך אומרים? צריך שניים לטנגו. וגם לשאגינג. כמו בעניין החפירות - אם הבנתם שהתדרדרתם אל מתחת לקו האדום, פשוט שלבו ידיים ותתחילו לטפס בחזרה - פעם בחודש, פעמיים בחודש, פעם בשבוע - או בקיצור, עזבו את הטינה וקיפצו אחד על השני כשבא לכם.

4. מובן מאליו - הערב אתם שחוטים מעייפות ובמילא שניכם תגיעו לאותה מיטה גם מחר. וגם מחרתיים. וגם בשבוע הבא. וגם בפנסיה, כלומר - אם לא תיפלו בסטטיסטיקה בצד של המתגרשים בגלל שלא עשיתם סקס כבר שנה ויש גבול לכמה שבנאדם יכול לישון במיטה קרה.
נכון שאחד היתרונות בזוגיות קבועה הוא שתמיד יש פרטנר לסקס לידכם ואין לחץ דווקא על ערב זה או אחר - אבל אסור לתת לשגרת החיים להפוך את נוכחותו של בן הזוג שלכם למובנת מאליה, להיפך - נצלו את העובדה שאתם שם במרחק נגיעה.

שאטרסטוק

5. קינאה - חומר ההדברה הקטלני ביותר נגד סקס. נכון שיש כאלה שהיא מבעירה אותם ומייצרת אצלם תשוקה בסגנון שדומה למייקאפ סקס, אבל לאורך זמן היא מכלה, מתישה וקטלנית. תנו אמון זה בזו, טפחו את הזוגיות שלכם, שימרו על שגרת חיי מין טובה ודאגו גם לחדש ולתבל אותה מדי פעם, כך שמחשבות על מי ומה עבר בראשו או בדרכה של השותפים שלכם למיטה פשוט לא ייכנסו לכם אל בין הסדינים.

עכשיו, הילדים במיטות בחדר ליד? אל תתנו לזה להיות תירוץ בשבילכם, הרי גם אותכם לא עשו באצבע.
לכו תעשו טוב.

שאטרסטוק