ברקים - הבלוג של חוה ברק

בהמשך לפתיח שכבר כתבתי. אז אם אנחנו כבר מכירים . הנה מה שכתבתי לכבוד השר אורי אורבך, חכו לסוף יש התפתחות!   שלום לכבוד השר לאזרחים ותיקים.,אורי אורבך.רציתי דווקא לקרואה לך אחי,אבל זה כבר תפוס.... אני פונה אליך בתפקידך כממונה על הקשישים ,או בשמם המכובס " אזרחים ותיקים".השבוע קיבלתי ממך תעודה המעידה על כך שמהחודש […]

חוה ברק

19/11/2013


בהמשך לפתיח שכבר כתבתי. אז אם אנחנו כבר מכירים . הנה מה שכתבתי לכבוד השר אורי אורבך, חכו לסוף יש התפתחות!

 

שלום לכבוד השר לאזרחים ותיקים.,אורי אורבך.רציתי דווקא לקרואה לך אחי,אבל זה כבר תפוס....

אני פונה אליך בתפקידך כממונה על הקשישים ,או בשמם המכובס " אזרחים ותיקים".השבוע קיבלתי ממך תעודה המעידה על כך שמהחודש גם אני הופכת לאזרחית ותיקה, ולצידה חוברת מפורטת הכוללת  צילומים מה-זה יפים.

פייר? לא ידעתי אם לצחוק או לבכות . רואים שהשקעתם מחשבה בחוברת. ונכון שאני מחוברת לביטוח לאומי ( אתה יודע, בעיות גב קשות מאוד)אבל מר אורבך, ביננו,מתי בפעם האחרונה ראית בן או בת 60 פלוס שנופלים להגדרה ה" קלאסית" של קשיש?

התמונות הסטריאוטיפיות בחוברת ממש לא מתחברות עם כמה מחברי ה" מבוגרים" שחזרו זה מכבר מטרק בנפאל,חרשו  ב" גילם המופלג" עולם ומלואו ,ועכשו צריכים להגיד תודה שמגיעות להם הטבות של מוזיאונים ובאוטובוסים.

אולי אתם צריכים שם במשרד לצאת לפגוש את בני ה60 + האמיתיים.ללמדכם שהמושג סבא וסבתא,כבוד השר זה ממש לא בהכרח קשיש או קשישה עם מטפלת.

נכון יש שזקוקים לסיוע ויש לי הרבה כבוד אליהם. באמת אבל למה להכליל?

בתחושתינו אנחנו עדין צעירים , עדין " שווים משהו" ועדין מקבלים מחמאות...גם אם אנחנו חורקים ועושים קצת " קרעכצן".

אז הנה הצעה בשבילכם : אולי כדאי שהיועצים שלך יפתחו " מחלקת ביניים' K