מידות רעות - הבלוג של ארז עמירן

השפתיים של קיילי

ככה משיגים אפקט שפתיים מפוצצות סיליקון בעזרת פקק. זהירות - הילדות שלכם כבר על זה...עשר במדד הטירלול

ארז עמירן

01/12/2015


embedded by Embedded Video

 

מתישהו, מישהו, החליט ש-להתאבזר בזוג סופגניות שהולחמו זו לזו ולקרוא להן שפתיים זה הכי. מאז אותה החלטה מפוקפקת זרם הרבה בוטוקס בנהר, וכל מי שרוצה ויכולה התייצבה אצל "דוקטור תזריק לי" וביקשה מילוי.

בינתיים התרגלנו למראה הברווזי הזה. היקום נמלא ברעיותיו הפוטנציאליות של דונאלד דק, וכריות על תקן שפתיים הן ציוד בסיסי לכל סלפי מוצלח. זה אפילו כמעט לא נראה לנו מוזר...

בסופו של דבר, אני אומר, אתן נשים בגירות, נבונות ועצמאיות, תעשו עם השפתיים שלכן מה שאתן רוצות. או כמו שהיינו נוהגים להתריס בילדותנו "הפה שלי ברשותי". אז בבקשה.

איפה נחצה הקו של "זה לא העסק שלי"? כשמדובר בהרחבת הטרנד למחוזות הילדות. בדיוק כמו בעניין שלטון הרזון – כשנשים בוגרות מחליטות להפוך את גופן לגבעול סלרי, מילא, זכותן. כשילדות קטנות מצטרפות אל "משחקי הרעב" זה הזמן לצרוח "לא".

אז ככה – שוב אפשר לשחק במשחק האהוב "תאשימו את הקרדאשיינס" והפעם הנאשמת הראשית  היא הנצר הכי צעיר והכי-שפתיים של המשפחה – קיילי.

כל הבנות רוצות להיות קיילי ג'אנר. או ליתר דיוק – להיות הפה של קיילי ג'אנר. ולגדל כזה פה, מסתבר, זה הרבה יותר קל מאשר לגדל תודעה פוליטית, למשל.

אפשר לעשות את זה עם פקק. כן. 30 שניות של מציצת פקק מנפחת את השפתיים. עובדה – היו-טיוב מפוצץ בסרטוני "נפחי זאת בעצמך". זה נקרא "אתגר קיילי ג'אנר" (זוכרים את האתגר ההוא עם ה-לשפוך על עצמך מים, אז כזה, רק בכפול טיפשי). ועכשיו רק צריך להעלות לרשת, לקטוף מיליוני לייקים ותגובות של "וואי, מאמממממת שאת", ולהיות ברווזה מאושרת.

לשיטה יש אמנם כמה תופעות לוואי - שטפי דם, נפיחות מוגזמת, חוסר סימטריה, אדמומית, או אפילו נמק, אבל שטויות, מדובר בקיילי ג'אנר!!! אולי גם עלינו יעשו סדרת ריאליטי. (כל מה שנדרש זה רק לשנות את השם למשהו שמתחיל ב-ק' ולמצוץ פקק)

פקק-2 קיילי ג'אנר - להעריץ את השפתיים

פקק

לא קיילי ג'אנר - להריץ אל המיון