מידות רעות - הבלוג של ארז עמירן

נמאסת כבר מיילי סיירוס!

נמאס לי מחגיגות המעבר המתוקשר-כה מילדת-פלא לפרובוקציה עטופה במינימום בד שהיא היום. הייתי, ראיתי, מיציתי. לא מעניין אותי מה יהיה בפרק הבא.

ארז עמירן

22/11/2015


לא יודע מה איתכם, אבל אני חייב להוציא את הזעקה הזו החוצה מהמערכות שלי – נמאסת כבר מיילי סיירוס!!  

בעיקר נמאס לי לחגוג על המעבר המתוקשר-כה מילדת-פלא לפרובוקציה עטופה במינימום בד שהיא היום. הייתי, ראיתי, מיציתי. לא מעניין אותי מה יהיה בפרק הבא.

היא לא המציאה שום דבר. נסיכות ערוצי הילדים מגיעות לגיל שבו נדמה להן שהן מחויבות לזרוק את תדמית הממתק-לכל-המשפחה לטובת תדמית חדשה, פרועה ומשוחררת יותר, הרבה יותר. כבר הייתה שם קודם בריטני ספירס עם הקרחת המטורללת ואשפוזי הגמילה התכופים, שלא לדבר על לינדזי לוהן שריפדה את דרכה לכתר מלכת הטראש הרשמית של אמריקה, בעזרת קלטות-סקס ביתיות, מעצרים מתוקשרים, והסנפה של כל מה שלא מחובר לרצפה.

נדמה שה"קרוס" הזה מעולם הסרטים המצוירים והקוקיות ה-ורודות ל-"בידור למבוגרים בלבד", הוא תחנת מעבר הכרחית לכל כוכבת דיסני. כולם רוצים לשחק במגרש של הגדולים.

אז-  מיילי סיירוס, שהייתה הילדה-הכי-טובה של הטלוויזיה האמריקאית, השתחררה סופית משלשלאות האנה מונטנה (בת דמותה הטלוויזיונית) כבר לפני ארבע שנים כשהוציאה קליפ פרובוקטיבי שליווה אלבום פרובוקטיבי לא פחות.

מאז היא רק הולכת ומסמנת וי על כל מה שמאוית "פסיכי" – משתכרת בכל מועדון נחשב, עושה קצת "לסבו שיק" טרנדי, חושפת פיטמות , מתנדנדת עירומה על כדור ברזל, מתחפשת ל'מגן דוד', רוקדת טוורקינג על מפשעתו של רובין ת'יק, הדוד הקשיש, ומצטלמת, שוב ושוב, כמו איזה תסמונת טורט ויזואלית, עם הלשון בחוץ. צילומים  שהפכו כבר לפרודיה-על-הפרודיה של תופעת ה-מיילי סיירוס והמירוץ הנואש לתשומת הלב.

יש לה קול יפה, לא אכחיש, אבל שירי הפופ הקלילים שהיא משחררת, אין להם דבר וחצי דבר עם התדמית המתמרדת של "איך שאני מגניבה את התחת". צר לי. לא קונה.

והנה, ככה היא עלתה להופיע בסיבוב ההופעות האחרון שלה שנקרא "מילקי-מילקי-מילקי-טור" – לבושה ברצועות, חזה מלאכותי וזין מפלסטיק. ייתכן שהגם-וגם הזה משרת איזו אג'נדה חשובה שהיא מעבר ל"התחרפנתי לגמרי", ואני בטוח שיש המון-המון אנשים שמריעים למגניבות הנועזת שלה... בעיני היא 'איבדה את זה' סופית.

אני מסתכן בלעבור בתוך הסבא של עצמי ובכל זאת אומר – לא מבין את זה. אפילו קצת מגעיל אותי. נראה לי שלא הכל בסדר עם הראש של מיילי סיירוס

mayli-4 mayli-3 mayli-1