וונדרמאמ Wondermom - הבלוג של וונדרמאמ wondermom

טירוף של בוקר

למה זה כל כך קשה להתארגן בבוקר ולצאת בזמן?! גם לכן זה קורה... שאתן מבטיחות לעצמכן שמחר נקום יותר מוקדם ולשם שינוי נצא בזמן.. ואז באותו בוקר שאחרי, הילדה תעשה בעיות לקום בזמן... התינוק יפלוט עלייך בדיוק לפני היציאה מהבית... בדרך לאוטו תזכרי ששכחת את בקבוק המים של הילדה... ואיפה לעזאזל שמתי את המפתחות של […]

וונדרמאמ wondermom

05/03/2017


למה זה כל כך קשה להתארגן בבוקר ולצאת בזמן?! גם לכן זה קורה... שאתן מבטיחות לעצמכן שמחר נקום יותר מוקדם ולשם שינוי נצא בזמן.. ואז באותו בוקר שאחרי, הילדה תעשה בעיות לקום בזמן... התינוק יפלוט עלייך בדיוק לפני היציאה מהבית... בדרך לאוטו תזכרי ששכחת את בקבוק המים של הילדה... ואיפה לעזאזל שמתי את המפתחות של האוטו!

טוב נו... אני עדיין תקועה עם "טפשת ההריון"... מאז שראה פוסט בעניין הזה בפייסבוק, בעלי קורא לי "וונדר וומן" אבל מה לעשות כנראה שעם זה נצטרך להתמודד בזמן הקרוב!

wonderwoman

אז היום למשל... קמתי ב 5:45 אחרי לילה של שינה רצופה כולי מבסוטית שאני ערנית! אשכרה ערנית! :) התקלחתי, התלבשתי, התאפרתי ו.. וואלה עדיין 6:15 וסופיה (התינוקת) עוד ישנה אז אני יכולה לשבת ולהנות לי מכוס קפה חם... אז זהו שלא! טעיתי ובגדול! איך שמזגתי את הקפה והתיישבתי היא הזכירה לי שהיא שם ושהיא דורשת לאכול! (מעניין שהרעב תוקף אותם דווקא ברגע שהאמא מתיישבת לנוח.. לאכול.. לשתות... נו בסדר את זה אתן בטוח מכירות!) עזבתי את הקפה והכנתי במקום זה בקבוק חלב... רבע שעה של האכלה ועוד איזה 20 דקות של ניסיון להוציא לה גרעפס ולנקות אחרי פליטות (מי שיש לה ילד עם ריפלוקס יכולה להבין עד כמה זו משימה קשה!) בקיצור... בין לבין הערתי את נטלינה, הוצאתי לה בגדים, משכתי אותה לשירותים לשטוף פנים ולצחצח שיניים... כל זה ועוד לא הכנתי סנדוויצ'ים לבעלי (שיצא כבר מלפני שעה מהבית!) ולבת שלי לגן.

טוב אז סוף סוף יכולתי לשחרר את סופיה ולשים אותה בטרמפולינה... התחלתי להכין את מה שצריך ובמקביל לקרוא לנטלינה שעדיין (!) בשירותים.. אלוהים יודע למה לוקח להם כל כך הרבה זמן לצחצח שיניים דווקא כשממהרים! מזל שלפחות היא מתלבשת ומסתרקת לבד...

השעה 7:15 חושבים שסיימתי? אז לא... אני שונאת חורף! זה לשים מעיל, צעיף, כובע.. לסחוב מטריה ועוד סל קל כבד שמכוסה בשמיכה כדי להמנע מהרוחות שמשתוללות בחוץ! שתבינו שבסה"כ יש לי 20 מדרגות מהבית לאוטו אבל זה נראה כמו נצח להגיע לשם!! אז שמתי את הסל קל באוטו, חגרתי, נטלינה נכנסה לאוטו, הורידה את התיק מהגב, מעיל, צעיף וכובע, התיישבה ושמתי לה חגורה. רצתי לצד שלי ונכנסתי לאוטו... וואוווו פתאום קלטתי שכולי רטובה מהגשם כי עם כל זה איך בדיוק אני אמורה להחזיק מטריה פתוחה! טוב נו.. זה יתייבש מתישהו... השעה 7:30 והנה יצאנו לדרך.... זהו התעייפתי. אפשר לחזור לישון עכשיו?!