- הבלוג של קרן סרדם

איך לשמור על המשקל הנכסף ?

אז זהו סיימת את הדיאטה שלך ... ואת נראית עכשיו נפלא ... את מרגישה בעננים וכל הסביבה מחמיאה לך ...  לשמור על הדיאטה המאוזנת שלך לאורך זמן כשיש לך מטרה לנגד עינייך והיא להגיע למשקל הנכסף זה אפשרי , וכשהגעת לשם מה יגרום לך להישאר שם ? אז זהו הסיפור שלי ... אוגוסט 2012 במשקל […]

קרן סרדם

23/10/2014


אז זהו סיימת את הדיאטה שלך ... ואת נראית עכשיו נפלא ... את מרגישה בעננים וכל הסביבה מחמיאה לך ... 

קרן סרדם במראה החדש

לשמור על הדיאטה המאוזנת שלך לאורך זמן כשיש לך מטרה לנגד עינייך והיא להגיע למשקל הנכסף זה אפשרי , וכשהגעת לשם מה יגרום לך להישאר שם ?

אז זהו הסיפור שלי ... אוגוסט 2012 במשקל 67  , לא שיא השיאים שלי הייתי כבר במשקל גבוה מזה , החלטתי שאני לא ממשיכה כך .

הצטרפתי לשומרי משקל , ספרתי הרבה נקודות ... ושמונה חודשים אחר כך אני שוקלת 14 קילו פחות ... 53 ק"ג הייתם מאמינים ??? כן זה אפשרי , תזונה מאוזנת , הרבה ספורט והרבה יותר כוח רצון .

כך צלחתי את החגים והאירועים ועוד הרבה הזדמנויות ,הכל סביב האוכל באמצעות שכנוע עצמי אפשר לאכול מהכל אבל קצת , כך דיברתי לעצמי :

"אם זה לא טעים לא אוכלת ... חבל על הנקודות  , לאכול מעט בשביל הנשמה , אני בכלל לא בעונש , מותר לי ואני יכולה לטעום מהכל" ...  ועוד הרבה דיבורים עם עצמי מהסוג הזה  וזה בהחלט עובד.

לא נשארתי במשקל הזה זמן רב , התייצבתי על 55 ק"ג שזה משקל נהדר בשבילי נראיתי טוב וחשוב מזה הרגשתי נפלא.

שמרתי על המשקל הזה במשך שנה בערך עד שהגיע משברון קטן שטרף לי את כל הקלפים .

ושלא תבינו לא נכון  ,אני לא העלתי חזרה את כל מה שהורדתי , לצערי הגעתי למצב שבו נשבר לי מהכל וזהו הפסקתי לחשוב לפני שאני אוכלת וזוהי הבעיה הגדולה ביותר עבור מישהי שמנסה לשמור על המשקל .

weight-loss

ברגע שמפסיקים לחשוב לפני שאוכלים אז ... כל דבר יכול להכנס לפה בכל שעה וזה מתכון בטוח להשמנה .

שברתי את הכלים ביולי השנה , אולי זה "צוק איתן " או שפשוט נמאס לי מהכל , הישיבה בבית באזעקות עם הילדים עשתה את שלה ותוך כדי טיול בת מצווש בחו"ל שהקשה עליי מאוד לשמור שם כשכל האוכל שאכלתי שם הסתכם בפיצה , צ'יפס , וופל בלגי , גלידה ופסטה ... אני בכלל לא אשמה ...

ושלא נזכיר את המילה ספורט בכלל ,  מהחדר כושר הקבוע שלי בשנתיים האחרונות "התגרשתי " רגלי לא דרכה בו כבר ארבעה חודשים  ובכדי לא לאבד את זה לגמרי ,  מצאתי מאמנת אישית מקסימה מריאנה קרייזלר שאיתה אני נפגשת אחת לשבוע ... זו היתה הדרך שלי להגיד לא נואשתי ואולי עוד אחזור לעצמי .

אז עוד לא סיימתי את כל התירוצים האפשריים למה קשה לי והגיעו החגים .. ..חגי תשרי , חוץ מיום הכיפורים בו צמתי לא היה רגע אחד שבו לא חיפשתי משהו לאכול ... וזה "הצליח לי".

weightloss

אז נגמרו החגים ואני כבר שלושה ימים בדיאטת "אחרי החגים "  , לשמחתי הצלחתי לאסוף את עצמי שוב בעזרת כוחות חדשים שאספתי , חזרתי לאכול מאוזן לפי הדיאטה של "חלי ממן" שבנתה אפליקציה חינמית שכל אחד יכול להוריד ולהשתמש והיא עוזרת לי לתכנן את הארוחות שלי במשך היום  ,אני כמובן מקפידה על שתייה מרובה ואפילו חזרתי להתאמן במכון הכושר שניסיתי ל"התגרש" ממנו.

אז בטח מסקרן אתכם כמה נזק הספקתי לעשות לעצמי ... תרגיעו זה לא סוף העולם בסך הכל ארבעה קילוגרמים שאני צריכה להוריד בכדי לחזור למשקל האידיאלי שלי ... קטן עליי לא ??!!

ובשלושה ימים הורדתי כבר כמעט קילו ... אז לרדת במשקל אני בטוח יודעת ...

אני בטוחה שלסיפור הזה יהיה סוף טוב ... מבטיחה לעדכן ....