8 סימנים שהגבר שהתאהבת בו לא נכון לך

ההתחלות תמיד נראות מבטיחות אבל הן גם טומנות רמזים למה שצפוי בהמשך אז הנה הסימנים שמה לעשות, הוא לא האחד עבורך

בריטני וונג, הפינגטון פוסט

14/03/2016


על פני השטח הוא נראה טוב עבורך אבל אם תציצי פנימה את תגלי שלא כך הם פני הדברים. החיבור הפיזי הזה שאת חשה אינו ערובה לקשר ארוך טווח. כאן מספר מומחים נותנים לנו את הסימנים שמיסטר "נכון" הוא הכי לא נכון עבורך.

1. הם מגלגלים עיניים אליך

למי יש זמן לגלגל עיניים בשלב כה מוקדם? אם הם עושים את זה כעת, מולך בפרטיות או בציבור, זה רק יחמיר אחר כך. האפקט של זה הוא מישהו שלא ניתן לסמוך עליו עד הסוף והוא גם לא אדם מכבד. אם בן זוגך מבואס עליך הוא יביט על כל אחד אחר וימחיש איך את מגוחכת אטז הוא כרת ברית עם האדם הלא נכון. נאמנות צריכה להתקיים בין פרטנרים, במיוחד כאשר עולות בעיות ופאקים אחד של השני.

2. הם נסוגים מההתחלה

לשחק אותה קשה להשגה זה טוב לכיתה ח'. את צריכהמישהו שהוא פתוח לגבי הרגשות שלו ולא כזה שיברח להרים כאשר עמערכת היחסים הופכת ליותר מורכבת. אם הוא כל הזמן נעלם כשקושי צף או בורח לחדר השני, יש פה בעיה. אם הוא עושה זאת, את עם האדם הלא נכון. לרדוף אחר אדם שאינו פנוי נפשית רק יוריד את השני ויגרום לו להתרחק יותר והבעיה לא תיפתר. עדיף לך לחסוך עשורים של תסכול ותחפשי מישהו שפנוי רגשית ולא בורח.

3. הם תלותיים מדי

זה טבעי שתרצו בהתחלה לבלות כל רגע עם הצד השני אבל חשוב לשמור על זהויות נפרדות וחיים עצמאיים. זה הופך לאישיו כשאין מקום לעשות דברים לבד, במיוחד אם זה שרוצה לבלות יותר זמן עם השני מאויים מזה שהוא יבלה עם חברים או עם עצמו. זה יושב על האדם באופן כבד ובסוף גורם לו לחוש מחנק. מדובר במשהו לא בריא.

אהבה

4. הם לא ישרים איתך לגבי כוונותיהם לעתיד

שני הצדדים אמוריםמ להרגיש נוח לדבר על תוכניות העתיד, איך ואם בכלל תגדלו ילדים, כמה מעורבות יהיו המשפחות שלכם, ענייני תקציב וכל מה שקריטי. אם הצד השני מרגיש לא נוח בכל פעם שאת מעלה את עניין העתיד לשולחן את עלולה למצוא את עצמך מול הפתעות רציניות בעתיד. אל תתעלמי מהרמזים לאורך הדרך כי אחרת את תמצאי את עצמך מול הפתעות לא נעימות כשהוא "מחפש" את עצמו אחר כך.

5. הם מגלמים את "הקורבן"

לכי מקשר בן הצד השני נוטר טינה לכל האקסיות שלו אי פעם. זה אמור להטריד אותך עם כל האקסיות שלו "משוגעות, או "איכזבו אותו".  אם האדם שאת רוצה להעביר איתו את חייך מאשים את כולם במה שקרה לו או את הנסיבות, נחשי מה צפוי לך איתו.

6. הם לא באותה גישה כלכלית כמוך

אם אינכם מסוגלים להסתדר כלכלית ביחד אז סביר להניח שלא תסתדרו בעתיד. חוקרים גילו שבעיות כלכליות הן קטליזטור משמעותי בגירושין. אם לא מדברים על זה, בעיות כמו חובות או בזבזנות יוסיפו סטרס על המערכת הזוגית. אנשים חושבים אחרת לגבי הכסף שלהם ולא זו הבעיה אלא היעדר תקשורת בקשר.

7. הם שמים "קיר" מולכן

זה קורה כאשר צד אחד נמנע מקונפליקט, קופא ומנתק אותך מכל תקשורת איתו. זה סימן רע כי זה אומר שגם בעתיד הוא לא יתקשר ואת תרגישי חסרת אונים מולו. גברים נוטים לפעול ככה יותר מנשים כי הם חשים מוצפים מרגשות ורוצים לברוח במצב לא נוח. אם זה ממשיך, הצד שמתעלמים ממנו הופך למתוסכל מדי והוא לא יוכל להישאר בקשר.

8. הם מחוברים לסמארטפון שלהם

זה לא כמו בגידה אבל זה סוג של. אדם המחובר לסמארטפון כל היום זו בעיה כי הוא לא יהיה ממש זמין עבורך רגשית ואת עלולה לצבור מטען. מה שחסר בחדר תהיה הנוכחות שלהן. זה כמו לראות את הפרטנר אבל לא להרגיש אותו.

צילום: שאטרסטוק