טיפטיפות - הבלוג של netazar

חמישה דברים שלא ידעתם עלי

1. אני מאלו שמסתבכים עם עצמם בשאלה "מי אני". כמעט תמיד יוצא שלכל תכונה שקיימת בי, קיימת גם התכונה ההפוכה במידה זהה, כך שאין לי יכולת לתאר ולו דבר יחיד על עצמי בלי להסתייג (חוץ ממה שאמרתי הרגע כמובן). 2. פעם בילדותי הייתי חרדית - לתקופה קצרה. אני יודעת שזה נשמע חובבני אבל הייתי חרדית […]

netazar

27/05/2010


1. אני מאלו שמסתבכים עם עצמם בשאלה "מי אני". כמעט תמיד יוצא שלכל תכונה שקיימת בי, קיימת גם התכונה ההפוכה במידה זהה, כך שאין לי יכולת לתאר ולו דבר יחיד על עצמי בלי להסתייג (חוץ ממה שאמרתי הרגע כמובן).

2. פעם בילדותי הייתי חרדית - לתקופה קצרה. אני יודעת שזה נשמע חובבני אבל הייתי חרדית של ממש. כולל קרקור מכוון של תפילת שמונה עשרה (שחס וחלילה לא יצא קול נעים לאוזן במקרה שגבר מאזין), עמידה וקידות במקומות הנכונים. אז יש לי היום ידע די נרחב יחסית בנוגע לחוקי הדת ומנהגי העדה החרדית...

3. אם הסעיף הקודם הרשים אתכם אז הסעיף הזה יקלקל - אני נשואה לגוי ואנחנו מנהלים אורח חיים אתאיסטי לחלוטין. בלקסיקון שלי אלוהים יכול להתקיים רק כגרעין של התוכן הכי מזוכך בתוך כל אחד מפרטי הבריאה - שזה אומר לא רק יהודים למי שלא הבין.

זה בדרך כלל השלב שבו אני מאבדת 85 אחוז מהאוכלוסיה - שלב הנון קונפורמיסטיות. מעטים מתעניינים בחלקים היותר איזוטריים של האוכלוסיה. הרוב מעדיף להיות ממוקם היטב במרכז פעמון ההתפלגות.

4. אני אמא טריה לילד מתוק שנולד בריא ושלם כנגד כל הפחדים והחרדות שלי... וזה בלי לציין את עין הרע שהבטיחו לי כשסיפרתי על ההריון ישר כשגיליתי, וכשקניתי הכל כבר בחודש שביעי וסידרתי בבית.

5. אני גרה באנגליה. מקום יפה לכל הדיעות אבל כמו כל מהגר יש לי לא מעט קשיים פה. בעיקר חברתיים. כאלו שגורמים לי סערת רגשות בכל פעם שאני נתקלת בהם.

מכאן השם שבחרתי. נטע זר.

אני מניחה שזו תחושה שבאה איתי עוד מישראל אבל פה היא הועצמה עוד יותר - ועכשיו זו ההרגשה העיקרית שלי מול אנשים (שהם לא בעלי או הילד).