sivanavni - הבלוג של sivanavni

טודו טודובום - על השיר בטוח שמעתם....ומה לגבי todoboom ????

היי שמי סיוון, יצא לכם לשמוע על התוכנית שיווק שותפים טודובום  או todoboom ? אז גם אני כמו כולם נחשפתי להכנסה פאסיבית באינטרנט, שמעתי אלפי הצעות, אלפי הדרכות, אלפי סרטונים וכן, גם אני כמו כולם התבלבלתי ולא ייצרתי מזה כסף באמת ! אז לקחתי את המושכות לידיים שלי, למדתי, חקרתי ובדקתי בעצמי איפה כן מסתרר […]

sivanavni

04/10/2018


היי שמי סיוון,

יצא לכם לשמוע על התוכנית שיווק שותפים טודובום  או todoboom ?

אז גם אני כמו כולם נחשפתי להכנסה פאסיבית באינטרנט, שמעתי אלפי הצעות, אלפי הדרכות, אלפי סרטונים וכן, גם אני כמו כולם התבלבלתי ולא ייצרתי מזה כסף באמת ! אז לקחתי את המושכות לידיים שלי, למדתי, חקרתי ובדקתי בעצמי איפה כן מסתרר הכסף בעולם האונליין ואיך כן אפשר להצליח.. נחשפתי לחברה שנקראת טודובום todoboom והחלטתי שאני לא אשב בשקט ואשמור את זה לעצמי, אלא אעזור לעוד אנשים שרוצים להצליח כמוני אבל לא יודעים איך. אז קודם כל תכירו - טודובום todoboom. בפוסט הבא אני אספר לכם הכל אודות חברת טודובום todoboom.

אז אתמול ישבתי עם חברה שקצת ממורמרת על המשכורת שלה ואיך שהיא משועבדת לעבודה, אך היא לא יכולה לעשות שום דבר עם הנושא - חייבים לקום בבוקר לעבודה לא?

אבל הפעם - מתוך אלפי שיחות בנינו על משכורות, עבודה ויוקר המחייה.. הפעם אמרתי לה - אפשר גם אחרת ! על טודובום כבר שמעת? והיא ענתה - לא.

אז הסברתי לה שהיום אפשר לעשות כסף באונליין ולהתפרנס באיזה שעה ביום שתבחרו - בלי לקום כל בוקר לאותו מקום עבודה! חושבים שאני צוחקת? שוב, תכירו - todoboom !

כמובן שהיא שידרה לי בעיניים שאמשיך לספר לה ואני בטוחה שגם אתם רוצים לשמוע כבר מי אלה טודובום.. אבל לפני הכל, בואו נלך להתחלה - איך טודובום בכלל הגיעה למצב שהיא משנה לנו את החיים?

במהלך הבלוג שלי, חשוב שתבינו שטודובום הם לא שחקן חדש בשוק - הם פשוט באים בגישה אחרת ומשנה עולמות לאנשים. אבל הם פיתחו מערכת אחרי שלמדו איך לעשות זאת יותר טוב מהשחקנים שכבר בשוק - כדי לחזק לכם את הידע לגבי שחקני העבר ולמה טודובום הם טובים יותר מכל שחקן אחר אצרף לכם קישורים לחומרי קריאה נוספים שתוכלו לדעת הכל !!!

todoboom היא רשת שיווק שותפים, חלקם מכירים אותם כך וחלקם בשם היותר מקצועי - אפליאציה. וכדי להבין מי אלה טודובום - נבין קודם מהי אפיליאציה.

עידן שנת 2018 הוכיח את עצמו כעידן שבו אנשים קונים באינטרנט. המגמה של קניות אופליין (לגשת לסופר או לחנות) הולכת ומתרחקת מאיתנו.. הרי מי ילך לסופר לבזבז שעתיים כשהמצרכים יכולים להגיע עד אלי הביתה?

ככל שעידן רכישות האונליין מתפתח, המוכרים מצדם מעלים הילוך ודואגים לאתרי איטרנט למכירה, מוצרים אטרקטיביים, אופציה לרכישה אונליין באשראי ועוד.. הם חייבים לעשות הכל כדי שאנחנו, הצרכנים, נוכל לרכוש בנוחות באונליין.

כולנו יודעים שלסוחרים יש משווקים כלשהם בדרך כלל, אנשים שיפיצו את המוצרים שלו תמורת עמלות או מכירות. אם כן, אם המכירות עוברות לאונליין - לאן הולכים המשווקים? אותה רשת משווקים שאחנחנו מכירים, לא הולכת לאיבוד ! היא עוברת גם לאונליין ! מהיום השותפים יכולים למכור מוצרים או שירותים גם באינטרנט ! למוכר יש שליטה באתר והוא משלם עמלה לשותפים ! מערכת זו נקראת "שיווק שותפים".

כדי להבין יותר את המושג אפליאציה - בקרו בקישור הבא https://www.thebalancesmb.com/affiliates-and-affiliate-agreements-in-business-398119

אז טודובום לא היו אלה שיצרו את המושג אפילאציה, היו אלה אמאזון (מי לא מכיר) שהשביחו את המושג החדש - אפיליאציה.

בשנת 94 ג'ף בזוס בגיל 30 החל לראות את מהפכת האינטרנט והחליט להפסיק את עבודתו ולהקים חברת אינטרנט (הוא אשכרה עזב את וול סטריט עבור זה !!!) הוא חשב איזה מוצר הוא יכול לשווק באינטרנט ומתוך רשימה של מוצרים הוא בחר לשווק ספרים ופשוט החליט לתת עמלה לכל מי שיבצע עבורו מכירה - הוגן לא? ומאז - אמאזון שווה נכון לשנת 2017...542.2 מיליארד דולר - משיווק באינטרנט !!!

על תחילת עלייתה של אמאזון תוכלו לקרוא בקישור הבא https://www.fundable.com/learn/startup-stories/amazon

אז הסברתי לכם מהי אפילאציה, הסברתי לכם את ההקשר של המושג לעולם שיווק האינטרנט. איך זה קשור לטודובום? ממשיכים..

כיום, כדי להיות חלק ממערך השותפים של אמאזון אתה צריך פשוט להירשם לאתר של אמאזון, להכניס מספר פרטים קטנים והופ ! אפשר להתחיל להרוויח.. נשמע מדהים לא?

אז איך מרוויחים? מחפשים מוכר או חנות שאנחנו רוצים לשווק את המוצר/ים שלו, יוצרים לעצמנו קישור ייחודי (אוטומטית מהמערכת של אמזון) כדי שכל קונה שיגיע דרך הקישור הזה, המערכת תדע לזהות שזה קישור שלי והמכירה היא שלי ולכן אני אמור לקבל עמלה. ועכשיו אתם שואלים את עצמכם, אבל איך הלקוח מגיע לקישור שלי נכון? אז זהו, פה זה לא כזה ורוד... המכירה עצמה קלה. הלקוח לוחץ על הקישור, רוכש - קיבלתם עמלה מבלי שעשיתם שום דבר. אבל אתם המשווקים ולכן אתם צריכים לדאוג שהלקוח ייחשף למוצר הזה. אז מה עושים? רבים הם הקורסים ומדריכי הוידאו ברחבי הרשת שמסבירים כיצד לעשות זאת - בואו נודה על האמת, אין נוסחת קסמים וזה לא כזה פשוט... בדרך כלל תמצאו את המשווקים האלו באינסטגרם או בפייסבוק. יש כאלו שגם לקחו על עצמכם להקים "חנות אונליין" של המוצרים שהם משווקים.

אז אתם מתחילים לפרסם ברחבי הרשתות (בעיקר החברתיות) והיי ! מישהו הגיב על המוצר שלכם ומתעניין מהיכן ניתן לרכוש - מה עושים עכשיו ? מגיבים ורושמים לו את הלינק שלנו (אותו אחד שקיבלתי מאמזון ויזהה שאני ביצעתי את המכירה) , אם יתמזל מזלכם כנראה שתזכו לעוד תגובות ואם המוצר באמת אטרקטיבי וייחודי אף תגיעו להמון תגובות ! אבל ... העבודה שלכם? להגיב לכל אחד, לפעמים לעזור לו לרכוש, לפעמים לתרגם, לפעמים תיחסמו (כי פייסבוק לא יתן לכם להגיב לכולם בכזו קלות, אחרי מספר תגובות רצופות האבטחה של פייסבוק חוסמת אתכם..אל תשאלו למה כרגע, זה לפוסט אחר), לפעמים הלקוח לא סומך על אתר לא ישראלי והבעיות ממשיכות...

אז מה קורה בדרך כלל? אנשים לא מתמידים, לא עוסקים בזה, מתייאשים, לא ממשיכים לשווק ובנינו.. כל העבודה הזו תמורת כמה שקלים שאני אגזור עמלה מתוך המכירה? כנראה שעדיף לעשות עוד שעה נוספת בעבודה שלי ולא לשבור את הראש ככה (אם בכלל יתמזל מזלי והמוצר שלי היה מעניין)

לאלו שרוצים לקרוא עוד על שיווק השותפים של אמאזון בקישור הבא https://affiliate-program.amazon.com/

אז שיווק שותפים / אפליאציה אמורה להיות נורא קלה... אני בוחר מוצר -> מפרסם -> מתבצעת מכירה אונליין -> אני מקבל עמלה.

עוד על שיטת המכירה של אפליאציה תוכלו לקרוא בקישור הבא https://www.affilorama.com/introduction/how-does-affiliate-marketing-work

או על שיווק שותפים בעברית תוכלו לקרוא בקישור הבא http://www.passive-master.co.il/%D7%A9%D7%99%D7%95%D7%95%D7%A7-%D7%A9%D7%95%D7%AA%D7%A4%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%9E%D7%AA%D7%97%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%90/

אין פה שום שירות, שיחת מכירה או כל דבר אחר שיקשה עליי... ובכל זאת, מעטים האנשים שמצליחים. אז מה כן אפשר לעשות כשיש לנו את שיטה טובה להרוויח כסף?

ראשית כל , רבות ומגוונות הן הפלטפורמות שהוקמו כרשת שיווק שותפים.. אני בעצמי ניסיתי להירשם לכמה מהן וזה לא בדיוק צלח.. ממליצה לא לשבור את הראש כי כנראה שהפלטפורמות לא מפותחות מדי , למי שכן ירצה לנסות הנה כמה אופציות בקישור הבא:

https://makeawebsitehub.com/affiliate-marketing-networks/

טוב הנה אני מתקרבת לטודובום, מבטיחה.

חשבתי לנסות את מזלי בתוך רשת שיווק שותפים ולהצטרף למהפכה, הפייסבוק שלי מוצף באנשים שמרווחים מהבית, הפסיקו לעבוד אצל הבוס ומרוויחים עשרות אלפים - גם אני רוצה ! אז אמרו לי שהדרך הכי קלה להירשם ולהפיץ זה ebay שהם קצת יותר מוכרים לישראלים ולא אתרים שיותר קשה לנו "להאמין" או "לבטוח" בהם.

אז קמתי בוקר אחד ואמרתי יאללה, אני עושה שינוי בחיים שלי וגם אני הולכת להרוויח כסף מהבית - והרבה ! אז הנה סיפור הebay האישי שלי:

ההרשמה קלה, באמת לקח לי דקה להירשם ולהבין איך המערכת עובדת. אותו עקרון כמו אמזון, בוחרים מוצר - מקבלים לינק אישי לגביו שיזהה שהלקוח הגיע דרכי אל המוצר ויאללה מתחילים.

בחרתי מוצר אטרקטיבי שהוא מתקן לאיחסון נעליים והעלתי פוסט לפייסבוק מי מעוניין. וואו ב12 שעות אחרי, פשוט הוצפתי מכל כיוון אפשרי ברוכשים פוטנציאליים למוצר. נדהמתי ! הגבתי לכל אחד עם קישור שלי למוצר והרגשתי שחיי הולכים להשתנות! אפילו התחלתי לחשוב כיצד לנסח מכתב התפטרות... אך לאחר 24 שעות החלום הזה התנפץ לי בפרצוף והבנתי שהייתי בבועה שקרית בשעות האחרונות.

ebay מאפשרים לך לנהל דאשבורד אישי של כל ההתנהלות שלך במערכת, מן crm אישית. אז ראיתי שהיו לי 661 כניסות לקישור המוצר תוך 12 שעות ! הכל דרך הקישור שלי בלבד ! אבל אתם שואלים כמה מכירות? אז זהו ש... 0 אחד גדול. אני אשת מכירות ברזומה וכאשת מכירות אמיתית התחלתי לחקור מדוע הלקוחות שלי (שכל כך רצו את המוצר) לא ביצעו את הרכישה. אז את הסיבות למה אמאזון לא עובדת, לא המצאתי. נתקלתי באנשים שלא ידעו אנגלית, אנשים שפחדו להזמין אונליין, אנשים שפחדו למסור כרטיס אשראי, אנשים שיש להם היסטוריה לא טובה עם רכישות באינטרנט, אנשים שלא סומכים על ebay, אנשים שאין להם כרטיס אשראי והרשימה ממשיכה...

צירפתי תמונה של הנתונים שקיבלתי מebay , כך זה נראה:

למי שרוצה להכיר את המערכת שיווק שותפים של ebay יכול להיכנס לקישור הבא https://partnernetwork.ebay.com/

אז שוב, יש לנו רעיון מדהים ביד כיצד להרוויח כסף כאן, עכשיו ובקלות אבל זה לא מצליח להתממש.

והנה .. אני מתקרבת עוד צעד לטודובום.

התחלתי לחקור את האינטרנט, חיפשתי דרכים אחרות לשיווק שותפים אונליין. רק רציתי לעשות כסף כמו כולם, בלי הבוס שמחייב אותי לקום כל בוקר לעבודה.

קראתי, קראתי ושוב פעם קראתי.. חיפשתי אתרים, קראתי בלוגים וראיתי סרטונים ושוב כולם מחזירים אותי לאותו מעגל שיווק שותפים.. רק מסבירים לי מה זה שיווק שותפים, טיפה מסבירים לי על איביי או אמאזון וזהו. אף אחד לא באמת מבין עד כמה זה לא מצליח (טוב נו זה שמפרסם רק רוצה למכור לך את  ההסבר שלו).

ואז... נתקלתי ב- todoboom !

קודם כל, זו חברה ישראלית! יש עם מי לדבר - הללויה !!! נמאס לנסות להבין לבד, נמאס שכל דבר שאני מנסה להבין אני צריכה לפנות לרובוט עזרה שעונה לי אוטומטית (וזה אף פעם לא באמת השאלה שלי לכן גם אין תשובה מתאימה) וזה כבר מתחיל לפתור את המשוואה שנוצרה לי.

אז באתר של טודובום קיבלו את פניי כך: ברוך הבא לtodoboom ! רשת שיווק השותפים הגדולה בישראל ! אז קודם כל אפשר להבין שאיזה ישראלי גאון אי שם ברחבי הארץ הבין שהגיע הזמן שגם אנחנו נשחק במגרש של הגדולים ! כי עד עכשיו שמענו רק על חברות זרות שפיתחו את רשת השותפים. אז תודה לאל - טודובום !

ועכשיו.. כדי שלא נלך לאיבוד בואו נפלח את טודובום לשני צדדים - צד אחד אם אני בעל עסק וצד שני אם אני רוצה להיות משווק (בשפה היותר מקצועית אני אקרא אפילאטור כשם שנוצר מהאפיליאציה).

אז בגלל שאנחנו עדיין במתח על תחילת הסיפור איך הסברתי לחברה שלי שכן אפשר לעשות כסף באינטרנט... בואו נפרוט קודם את צד המשווקים - האפליאטורים.

אם אני רוצה להיות משווק של todoboom , אני לא צריכה קישורים או לדאוג להפצות בעצמי - הפלטפורמה (הגאונית) של טודובום עובדת אחרת -

טודובום דוגל על כך שהפייסבוק כיום הוא מקור הפרסום (המשווק) הכי טוב ונכון כדי להגיע ללקוחות הפוטנציאליים לרכישת מוצר/שירות. ולכן כשמישהו רוצה למכור מוצר כלשהו הם יעזרו לו לעשות זאת דרך היוזר האישי (הפרופיל בפייסבוק) - אם התבלבלתם, אז זה בדיוק מה שעשינו עד היום - לקחנו מוצר, פרסמנו וחיכינו לתגובות. א-ב-ל, טודובום הבינה שרעיון שיווק השותפים הוא גאוני, אבל הדרך קשה ולפעמים לא נכונה. לכן הם יצרו מערכת אוטומטית שתפרסם עבורי וגם תגיב עבורי ללקוחות! הידד ! לא צריך לעשות שום דבר מלבד לתת להם את פרופיל הפייסבוק שלי כדי שיוכל לפרסם איתו.

אז סיכום קצר כדי לראות שהבנו.. טודובום מפרסמים עבורי בפייסבוק מוצרים שאבחר דרך הפרופיל פייסבוק שלי. אני רק צריך לתת להם את חשבון הפייסבוק שלי (הוא עדיין ברשותי כן, רק לצורך פרסום) והם בתמורה יתגמלו אותי עבור מכירות/שירותים שלקוחות רכשו.

במה הם עוד שונים?

קודם כל , todoboom משווקים עבורי - ולא אני עבורם. אני רק נותן להם גישה לחשבון הפייסבוק שלי. שנית, טודובום ידאגו להכנסות שלי במהלך התקופה הקרובה ( חודשים קצת יותר מקרובה) והם עובדים רק עם קמפיינים מצומצמים. מה הכוונה? להבדיל מאתרי מכירות אונליין, אני לא צריכה לסייר שעות באתר ולחפש מוצר שאולי אנשים ירצו לרכוש. אלא, טודובום מייצר עבורי קמפיינים שהמערכת תמכור עבורי - ובגלל שטודובום הם העומדים מאחורי הקמפיינים, טודובום הם גם אלה שירצו לעזור לי למכור אותם, במקרה שלא, יש לי הכנסה מובטחת של 500 ש"ח בחודש ל24 חודשים מיום ההצטרפות.

מה השוס הגדול? טודובום תמורת תשלום מזערי, יענה עבורי ללקוחות פוטנציאליים ואז אני לא צריכה בכלל להתעסק עם המכירה, השירות (שמלכתחילה לא היו אמורים להיות אבל כשהלקוחות שלי התסבכו עם הרכישות, נחלצתי לעזרתם וכך כן הפכתי לאשת שירות ומכירה) . אם בכל זאת אבחר שלא לשלם להם על תשלום זה, אוכל להגיע להדרכות שלהם וללמוד כיצד לעשות זאת בעצמי !

"וואו ! אפשר להתחיל לעשות כסף באינטרנט" - ככה היא ענתה לי , חברה שלי מתחילת הפוסט. הסברתי לה את כל הפרסומים שהיא רואה באינטרנט על איביי, אמאזון ועוד.. וגם הסברתי לה למה זה לא עבד אחרי שניסיתי את כולם... והנה היא הצטרפה איתי לטודובום - החיים נראים אחרת. לייצר כסף באינטרנט זה פשוט העידן של היום - ואם אתה לא שם, אתה פשוט עבד לקום כל בוקר לעבודה שדורשת ממך את זה. "מתי אנחנו יושבות בבית קפה ומתחילות לעשות כסף תוך כדי?" עניתי לה. ועכשיו אני שואלת אתכם - לא הגיע הזמן לשבת בבית קפה ולייצר כסף באותו הזמן ? לכו על זה !

אם אתם רוצים לקרוא עוד חומר על טודובום כנסו לקישור הבא https://www.todoboom.co.il/partners

לא שכחתי, אמרתי לכם שלטודובום יש שני צדדים - צד אחד של טודובום הוא שיווק השותפים (אפילאטורים) שזה אנחנו. וצד שני של טודובום זה בעלי העסקים - הקמפיינים שבעצם אנחנו, כמשווקים, נפרסם אותם.

אז בעל עסק שרוצה להתפרנס, חייב לקוחות. וכדי שלקוחות יכירו אותו, הוא חייב לפרסם להם. לבעל עסק היום בפרסום יש 3 אופציות עקריות - פייסבוק, אינסטגרם וגוגל.

העלויות בגוגל גבוהות - לכן בעל עסק יבחר יותר לפרסם בפייסבוק ובאינסטגרם. כדי לפרסם שם עומדות בפניו שתי אופציות:

להתחיל לפרסם בקבוצות (אותה שיטה שפרסמנו את המוצרים של ebay ואמאזון) או לשלם לפייסבוק עבור הפרסום. לגבי אינסטגרם הדרך ארוכה והיא פחות מפותחת מבחינת פרסום (חייבים עוקבים ואין קבוצות) - לכן נשארנו כרגע רק עם פייסבוק.

אז למה todoboom עולה כיום על פייסבוק? פייסבוק אוהבת כסף (מי לא) וכדי לגרום לך לשלם להם, היא "עוצרת" אותך מפרסום חינמי כמו פרסום בקבוצות, פרופיל אישי ועוד.. (מי שמכיר אומר לעצמו עכשיו את כמות הפעמים שהוא נחסם לפרסום על ידי פייסבוק) ולא נותרה לנו ברירה אלא לשלם להם. אז אנחנו משלמים לפרסום, אבל עדיין זה לא עובד טוב, כי כדי להוציא ממך הרבה כסף הם מראים את הפרסום שלך (ששילמת עליו) לקצת אנשים, כדי שתשלם עוד כדי להגיע לתפוצה / חשיפה גדולה יותר.

טודובום מציעה לבעל עסק מחיר אטרקטיבי ביותר לעומת העלויות של פייסבוק לפרסום - כבר רשמנו את הנקודה הזו לטובת טודובום. שנית, המערכת עובדת עם פרופילים אישיים בלבד כך שכמות התפוצה היא... אפילו השמיים הם לא הגבול. טודובום יכולה להוציא מהלקוח מכירה, לייק, שיתוף או תגובה - מה שקשה מאוד להשיג כשמשלמים לפייסבוק (נשאיר את זה לפוסט אחר בהרחבה).

הכי חשוב - פייסבוק מגבילה אותך לטרגוט מסוים - על פי אזור בארץ (כי תנסה באמת לפרסם לכל ישראל דרך פייסבוק...) וטודובום נותנת חשיפה בפריסה ארצית ! כמו כן , הם מציגים בפנייך את התוצאות, אחוזים ונתוני שיפור בדף העסקי בצורה מרשימה ביותר ! אני אהבתי.

מי שרוצה לקרוא יותר על הצד של המפרסמים יכול לקרוא בקישור הבא https://www.todoboom.co.il/advertisers

אז נסיים את הפוסט .. בתקווה שעזרתי לעוד כמה אנשים כמוני לצאת מהשוליים ולהיכנס למעגל ההכנסה הפאסיבית - העידן שבו האינטרנט מייצר לי הכנסה בכל זמן ובכל מקום ! ואם כבר שמעתם על זה, אז תהיו בטוחים שטודובום זה הדבר הבא - ותזכרו איפה שמעתם את זה פעם ראשונה.

אז todoboom היא הרשת שיווק שותפים הישראלית, בדרך להיות מערך ההפצה הגדול ביותר בישראל- מילה שלי.