להתלבש בסטייל - הבלוג של כרמית קזז - סטייליסטית

הכיני ארונך לחורף

הגשם הראשון כבר ירד ולא לגמרי ברור אם יהיה יום חם או קר, או באיזה שעה ביום תפציע השמש, מה שבטוח הוא שככל שעוברים הימים הם הולכים ומתקררים. זו הזדמנות מצויינת לסדר מחדש את ארון הבגדים ולתת את הבמה לבגדי עונת החורף. ומה אפשר לעשות עם בגדי הקיץ? המון!!! אם קרה לך שמלתחת החורף שיעממה […]

כרמית קזז - סטייליסטית

13/10/2014


הגשם הראשון כבר ירד ולא לגמרי ברור אם יהיה יום חם או קר, או באיזה שעה ביום תפציע השמש, מה שבטוח הוא שככל שעוברים הימים הם הולכים ומתקררים.

זו הזדמנות מצויינת לסדר מחדש את ארון הבגדים ולתת את הבמה לבגדי עונת החורף. ומה אפשר לעשות עם בגדי הקיץ? המון!!!

אם קרה לך שמלתחת החורף שיעממה אותך או שלפעמיים התלהבת מהחלפת המלתחה אבל אחרי שבועיים שוב הרגשת שאין לך מה ללבוש, אז הנה כמה רעיונות איך להוציא עוד כמה סטים של בגדים בשילוב עם מלתחת הקיץ: 

קחי את השמלה הקיצית פרחונית שלך ותוסיפי לה חולצת ג'ינס פתוחה מעל (יכולה להיות כל חולצה שעולה על דעתך) תוסיפי גרביון או אפילו גרביים גבוהים וקיבלת לוק שיתאים לך לימים הקרירים

תמונה7

אופציה נוספת היא לקחת שימלת בייסיק שהייתה שימושית מאוד בקיץ להוסיף לה צעיף וג'קט ואת יכולה לצאת לדרכך:

תמונה8

 

גם את גופיית הג'ינס אפשר בקלות רבה להמיר ללוק של ימים קרירים, חשוב בשילוב של שני פרטי ג'ינס יש להשתמש בשני גווני ג'ינס שונים - אחד בהיר והשני כהה:

תמונה6

 

השימושי הפרקטי והמוכר ביותר הוא פשוט להוסיף גרביון ועליונית, ואם כבר את הולכת על זה תשתמשי בגרביונים צבעוניים ומדליקים (המבחר עצום רק צריך לדעת איפה לחפש)

תמונה4

מעבר לכך שהכפלת את כמות הפריטים שיהיו בשימוש במלתחת החורף שלך, תוכלי ליהנות מיתרון נוסף: בימים שלא לגמרי ברור מתי חם ומתי קר תמיד תוכלי לפשוט שכבה ולחזור לשרוולים הקייציים.

שיהיה חורף מלא בסטייל

כרמית קזז

0548005729

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

חפשי אותי בפייסבוק

facebook.com/carmitkazaz‎‏