אמאעובדת - הבלוג של יונית צוק

חגיגות ארבע שנים לבלוג ומתנה

לבלוג הזה אני חייבת הרבה. והבלוג הזה חוגג ארבע. גם לקוראות אני חייבת הרבה, הגרלת מתנה צנועה לקוראת הבלוג שגרה בדרום הסוער.

יונית צוק

06/07/2014


הארץ רועשת, מאוד, ועדיין, רציתי לחגוג ארבע שנים לבלוג שלי, כי בכל זאת, יש לבלוג הזה חלק כל כך נכבד בחיים שלי, אפשר לאמר שהבלוג הזה שינה לי את החיים ולכן אני פשוט לא מסוגלת שלא לחגוג. אז החלטתי רגע להתעלם ממה שקורה בחוץ ולחגוג.

אז איך חוגגים יומולדת 4 לבלוג אמאעובדת? נותנים מתנה לקוראות.

כחלק מהיותי בלוגרית אני מוזמנת להרבה אירועים וערבי בלוגריות. בתחילת דרכי נכחתי  בערב בלוגריות אחד שכלל בישול (אני? בישול?) ולאחר ערב זה החלטתי שערב בלוגריות אחר בו אני אסכים להשתתף יההי למותג שאני מכירה, אוהבת ובמילא כל הזמן מפרגנת לו בפיסבוק או באמצעים אחרים. אז בשבוע שעבר הוזמנתי לערב בלוגריות של האתר הסוד של מיה ושל nickname.

מתנות אישיות מחברת nickname

לתמר ולי יש יחסים מאוד מורכבים בבקרים, היא מתעוררת ראשונה, ואני , הולכת לישון אחרונה. ולכן, אין פה סנכרון אמיתי בין הרצון שלה להתחיל ולעשות בבוקר ובין הרצון שלי להמשיך ולישון בבוקר. (אחד היתרונות הכי טובים של עצמאות זה לישון עד שמונה). אז מה הפתרון? לכי למחשב.

כשגרנו באמריקה הורדתי לתמר המון אפליקציות באיפד לטובת לימוד אנגלית, כל כל התבאסתי שאין אתר מדהים כמו באנגלית, וכשהתלוננתי בפני אחותי המנוסה (היא, כבר יש לה ארבעה בנים גדולים) אמרה לי:"בזמנו הינו נותנים לבנים לשחק בסוד של מיה, תבדקי אם זה עדיין קיים". מה זה קיים - מדהים!!

האתר הזה פשוט בנוי כל כך טוב, שלא היתי צריכה להסביר לתמר מה צריך לעשות, הוא פשוט כל כך אינטואיטיבי שהיא לחלוטין עוברת בין עמוד לעמוד ולומדת מדהים. לפעמים אנגלית, לפעמים חשבון, לפעמים לכתוב , לפעמים סיפורי התנ"ך (למי שלא מתחבר, אפשר לנעול את התכנים האלו לאי צפיה), לפעמים היא שולחת מכתב לסבתא במייל. בקיצור - הילדה עצמאית.

הכל טוב ויפה, אבל מה, יש לי עוד אחת, נעל'ה. היא אוהבת לישון, כמוני, אבל מתעוררת מכל שטות, כמו המגדלור. וכשתמר קמה, גם נעה קמה ודורשת לשתות בבוקר חלבי ולאכול מעדן. נו, באמת. מזל שיש לי ילדה גדולה חכמה שהבינה איך להדפיס דפים לצביעה וזה מה שהיא נותנת לנעה, כדי שתוכל לצבוע בשקט בלי להפריע לאמא לישון את שנת היופי שלה בבוקר. :)

משחקי קוספא מבית אורדע והסוד של מיה

דרך אגב, יש לסוד של מיה גם משחקי קופסא מאוד טובים, הם ממותגים הסוד של מיה אבל שייכים לחברת אורדע. לנו יש משחק של הרכבת מילים משלוש אותיות ואלקטרוניקס - שזה לוח מגניב שעובד על מעגל חשמלי. תמר אוהבת את זה, ועל נעה אנחנו מצליחים לעבוד שזה "מחשב".

ואם אתן רוצות רגע של קסם בשביל האמהות, מומלץ לגלוש בפינטרסט של הסוד של מיה. אחד הפרופילים הטובים בארץ.

הכל טוב ויפה, עד שגורדון מתחיל לבכות בשבע בבוקר שהוא חייב ללכת להשתין על עץ רענן מתחת לבנין. ילדים. קשה איתם.

לברדור

בקיצור, אם עוד לא הכרתם את האתר "הסוד של מיה" של מט"ח, כדאי. זה גם יפנה לכם שעה אם נגיד, הגדולה מסימת את הגן שעה לפני הקטנה ויש לכם משהו לסיים בעבודה, זה הזמן שלה לסוד של מיה...נגיד...(אני? עובדת כשהבנות כבר לא בגן? מה פתאום)

בנוגע למותג השני, nickname, לא הכרתי אותו, קיבלנו פאזל עם השם של נעה וחוברות צביעה ממותגות עם השם של תמר וספרים מותאמים לגיל של נעה עם השם של נעה. הרעיון הוא מתנות איכותיות עם השם של הילד. אחלה רעיונות למתנות סוף שנה (זוכרות את הפוסט על מתנת סוף השנה שהכנתי למיס נעה מבולטימור? לא יאמן איך הזמן טס)ובכלל. יש שם קיטים לקראת שנת הלימודים הבאה עלינו לטובה ועוד.  האתר מאוד אינטואיטיבי ונח, ובית הדפוס הוא אחד מהטובים בארץ (שם מדפיסים את אלבומי לופה).

מנות מותאמות אישית מבית nickname

אז מה המתנה?

במסגרת ערב הבלוגריות קיבלתי שובר לחצי שנה גלישה חינם באתר הסוד של מיה. מכיוון ולי יש מנוי, אני לא צריכה את ההטבה הזאת ואני מאוד אשמח לתת את הקוד לאחת מקוראות הבלוג. אבל, מכיוון והמצב בדרום הוא חרבנה, אני אשמח לתת את הקוד למשפחה שיש לה ילדים בטווח הגילאים 4-6 שגרים באזור הדרום.
בנוסף, סיפרתי לnickname על הרעיון להעניק מתנה למשפחה שקוראת את הבלוג מהדרום, והם כל כך התלהבו ויתנו קוד קופון בסך 150 ש"ח למימוש באתר שלהם. אלופים!

מה צריך לעשות?
1.לשתף את הפוסט הזה בקיר שלכם כדי שנמצא למי להעניק את הקוד.

2. מי שמכיר משפחה שגרה בדרום ועומדת בקריטריון גילאי הילדים, שלחו לי מסר בעמוד הפיסבוק של הבלוג עם פרטי המשפחה (קישור לפיסבוק או למייל)

אערוך הגרלה ביום רביעי  9/7/2014  בין כל המשתתפים. הלוואי ויכלתי לתת לכולם.

ואיך שכחתי להשוויץ במתנה שאני קיבלתי לא מזמן, המלצה על הבלוג שלי במגזין להיות הורים. רגע של אושר.

המלצה על צוק יונית אמאעובדת