תמונת הנקה של אליסה מילאנו עוררה סערה

כוכבת "מי הבוס" הראתה למנחה וונדי ויליאמס מי הבוסית כאשר ענתה כמו גדולה לביקורת שהופנתה נגדה בשידור בעקבות תמונת ההנקה שהעלתה לאינסטגרם שלה

יסמין לוי

12/01/2016


אליסה מילנו

רובנו זוכרות את אליסה מילאנו מ"מי הבוס", סדרת הקאלט של נעורינו, אבל לאחרונה האם לשניים הפכה לשגרירה פעילה בכל הנוגע להנקה בציבור. כבר בעבר העלתה הכוכבת תמונה לאינסטגרם, בה היא נראית מיניקה ובימים אלה היא העלתה תמונה נוספת שעוררה סערה כאשר המנחה וונדי ויליאמס העבירה בתוכניתה ביקורת על הנקה בציבור. מילאנו לא נשארה חייבת והעמידה אותה במקום.

אליסה מילנו

הכל התחיל כאשר הכוכבת העלתה לאינסטגרם את התמונה בה היא נראית מיניקה את בתה אליזבלה בת ה-16 חודשים וזכתה כצפוי בהרבה תגובות ומעל 38 אלף לייקים. התמונה עוררה כצפוי הרבה אמוציות וגרפה על הדרך גם תגובות גם שליליות. "אני לא צריכה לראות את זה", זרקה המנחה. מילאנו בתגובה ענתה "אבל האם היית אוכלת מתחת לשמיכה?". הכוכבת התייחסה לכך שבתרבות שלנו זה פופולרי יותר להציג שדיים בהקשר מיני ולא באקט הטבעי שלהם: להאכיל את התינוק.

>> ראו גם "תכניסי ת'ציצי": תפסיקו להיכנס לנו לחיים

אליסה מילנו

"איני יודעת למה אני חשה ככה", אמרה ויליאמס, "אני גם אמא והנקה זה רק חלק מהזמן. בשאר הזמן בחייך שדיים הם אובייקטים מיניים". את המילה האחרונה אמרה מילאנו כאשר חרצה ש"בכל העולם את הלא נורמלית. יש לך מזל שהתינוקת לא פה. הייתי חושפת את השד שלי ומאכילה אותה בשידור!". קשה להאמין שב-2016 פעולת ההנקה היא עדיין אישיו. יותר פשוט להניח לכל אחת לעשות כרצונה ולהניח לאחרות לחיות כרצונן. אין מה להעביר ביקורת על משהו כל כך בסיסי וטבעי. לא בא לך להביט על זה, תפני מבט. באמת שלא צריך את אליסה מילאנו המתוקה בשביל להעביר את הנקודה אבל טוב שיש אותה בסביבה.

צילום של מילאנו מתוך האינסטגרם, צילום ויליאמס ומילאנו מתוך יוטיוב