נומרולוגיה קבלית - הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תקיפה מינית וודי אלן: גילויים מרעישים על אישיותו

דילן פארו, אני מאמינה לך! וודי אלן מתכחש ויכול להמשיך להאשים את אימך, שמסיתה אותך נגדו. מפת לידה נומרולוגית קבלית- לא משקרת! וכאשר אומרים כל הדרכים מובילות לרומא – זו בדיוק הכוונה

ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

18/01/2018


הזדעזעתי לצפות בדילן פארו, ביתו המאומצת של וודי אלן, מספרת על חווית הכאב שעברה בעליית הגג. בנוסף פורסם ב – 2.2.2014 בכלכליסט תחת הכותרת: "כך וודי אלן ניצל אותי מינית". יותר מעשרים שנה אחרי, מספרת היא במכתב פתוח לניו יורק טיימס על מסכת ההתעללויות שעברה לדבריה כילדה ע"י אביה: "בהוליווד העדיפו לעצום עיניים". גילויים אלה מובילים אותי לשאלה: מי אתה באמת וודי אלן?

 הצטמררתי להחריד!

שלושה גילויים מרעישים מתוך מפת לידה נומרולוגית קבלית, תומכים ומעצימים אחד את השני: עד כמה יצרים מיניים עזים יש לו, עד כמה אין לו גבולות ועד כמה שתלטן ורכושני הוא. בקיצור- סוטה!

1. פרשנות השם אלן – ALEN- מצביעה על אדם בעל חשיבה מקורית, עקשן ובעל נטייה להתבודד. יש לו קושי לבטא רגשות ויודע לשמור סוד. (!) יש לו צורך עז במין והוא מדחיק את הרגשות שלו. קיימים בו ניגודים בין אנוכיות להתחשבות בזולת, בין טוב לרע. חשובה לו הרמוניה בבית, ויעשה הכל למען משפחתו (עד כדי להתחתן עם הבת המאומצת שלו). קיימת בו תלותיות רגשית, והוא קנאי ורכושני. יש לו יצרים אפלים, הוא ערמומי ומסתורי.

2. גלגול קודם\זיכרון נשמתי מצביע על היותו תינוק ונשאר תינוק נצחי. השיעור שלו בגלגול זה הוא ללמוד להתבגר. יש בו תלותיות רגשית והוא שולט באחרים ע"י תגובות רגשיות. התיקון שלו זה ללמוד שליטה עצמית, להתמקד במטרות שלו ולקחת אחריות על החיים.

3. מספר גורל עפ"י תאריך לידה 1.12.1935 מצביע שוב על תלותיות יתר, חוסר גבולות וסגירות רגשית, ומצד שני - אמפטי, מחובר לשורשים ולמשפחה ועם יכולת ליישם פרויקטים למען האנושות.

האמת- ליבי ליבי על דילן פארו. עם גילויים כאלה, אני לא מתווכחת. וודי אלן יכול להכחיש מפה עד הודעה חדשה. מפת לידה נומרולוגית קבלית- לא משקרת! וכאשר אומרים כל הדרכים מובילות לרומא – זו בדיוק הכוונה...

 

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

 052-8231669

 

מקורות: נפתלי פרום – ספר האותיות והשמות המלא לפי הקבלה

צילום מסך: רויטרס,  צילום מסך מתוך טוויטר