בני ברק – תל אביב - הבלוג של חרדית

הי, נעים להכיר. קוראים לי 'חרדית'.

נעים להכיר:) אני חרדית. לא לוחצת יד לגברים מטעמי דת. מתנצלת. חוץ מזה אני גם אוכלת כשר, לובשת חצאיות, שמלות וגרביים. וחובשת פאה. חוץ מזה אני די רגילה. מכירה היטב את תל אביב, צופה בסדרות, מתעצבנת כשכשחושבים שחרדית היא מסכנה, צוחקת כשמתעלפים כששומעים כמה ילדים יש לי, צינית כשממש מגזימים, מנהלת עסק, מרצה ממש טובה, […]

חרדית

28/09/2016


נעים להכיר:)
אני חרדית.
לא לוחצת יד לגברים מטעמי דת.
מתנצלת.
חוץ מזה אני גם אוכלת כשר, לובשת חצאיות, שמלות וגרביים.
וחובשת פאה.
חוץ מזה אני די רגילה.
מכירה היטב את תל אביב, צופה בסדרות, מתעצבנת כשכשחושבים שחרדית היא מסכנה, צוחקת כשמתעלפים כששומעים כמה ילדים יש לי, צינית כשממש מגזימים, מנהלת עסק, מרצה ממש טובה, נפגשת עם פוליטיקאים וכשאין ברירה גם עם עסקנים, והכי נורא - מכירה די טוב את הסדרות הפופולריות: שובר שורות, דני הוליווד, ארץ נהדרת ואפילו משחקי הכס. חיה חיים זוגיים וטובים עם הגבר שלי מאז שחגגתי 18 וחצי,  עושה סקס שבועיים כן ושבועיים לא, וממש מאוהבת ברעיון שמגיע לי את השקט שלי שבועיים בחודש. יוצאת לשופינג בקניון, מבלה בבית קפה, צולה אסאדו, מגלגלת סושי, ורבה עם ההורים שלי שמחליטים שאני עדיין הילדה שלהם ומנסים להכתיב לי את 'דרך הישר' לדעתם: לזרוק את הפלאפון, לוותר על המחשב, לעזוב את העבודה ולהיות עקרת בית.
הם 'החרדים' שאתם מכירים. אני החרדית הישראלית. אני בוחרת לשמור מצוות אבל בוחלת בגבולות נוספים שעסקנים הוסיפו והערימו רק כדי לנהל את 'הקהילה' ביד רמה.
ומתברר שאני לא לבד.
תכירו אותנו - חרדים ישראלים. ולפעמים מרגישים יותר ישראלים מחרדים.

// אני לא "חרדית לא סטנדרטית". אני הסטנדרט של החרדיות.

שלום, אני חרדית. לא לוחצת יד לגברים... חוץ מזה אני די רגילה.

שלום, אני חרדית. לא לוחצת יד לגברים... חוץ מזה אני די רגילה.