לינקים (ומכות) בסטייל

לינקים למקומות הכי אופנתיים ברשת, נכון לעכשיו

לרית לוי

23/01/2011


רוצה מכות?

אחד הקמפיינים המדוברים של העת האחרונה הוא זה של "לנוון" לאביב 2011, שצילם סטיבן מייזל ובו שתי דוגמניות מקבלות את הקוקייה ופוצחות בסשן אלים למדי על התיקים של המותג, על רקע שטיחים מנומרים ואווירה פרוותית. סוג של קאטפייט פוטוגני, אם תרצו. לצפייה בתמונות מהקמפיין, גשו הנה.

חוק הסלקציה

מי שחפץ לצאת לסיבוב קניות עולמי, לא בהכרח בצינורות המקובלים, מוזמן לגשת לאתר החדש-יחסית "We Are Selecters" ולקטוף פריטים שווים מאוד וקצת יותר אינדיים, קצת פחות קומרש. האתר נחוש לקדם מעצבים מבטיחים ממקומות כמו בנגקוק, סאו פאולו, ג'קארטה, בואנוס איירס ועוד, ומציע מלבד חוויית הרכישה גם מגזין ורדיו אינטרנטיים. תעבירו סיבוב בכיף.

אשת חיל

ואם בנשים לוחמניות עסקינן, קבלו את הכפרה עם הלאסו המפורסמת ביותר של כל הזמנים, הלא היא וונדר וומן ("אשת חיל" בשבילכם). קולקציית איפור במהדורה מוגבלת בהשראת זו, תשוחרר ע"י MAC ב-10 בפברואר, והיא תכלול סט מברשות פונקציונלי, 2 גווני לק מעניינים, מסקרות צבעוניות ועוד פריטים, שיגרמו לכן לרצות להילחם בפשע, או לפחות לפדר את האף. להצצה בקולקציה - קליק.

להתחיל עם שוודית

כאילו בלוגרי אופנה בעולם לא זכו למספיק נחת, עכשיו אחת מהם מקבלת חתיכת פוש. H&M בחרה, לראשונה בתולדותיה, לתת לבלוגרית אופנה בשם אלין קלינג, שנחשבת למובילה במולדתה השוודית, לעצב קולקציה עבור הרשת. הקולקציה, שנראית לא רעה כלל על הנייר, תימכר כרגע רק בחנויות הרשת בשוודיה, כך שאנחנו לא באמת נוכל לבדוק מקרוב ממה היא עשויה. קלינג, לא הקולקציה. לבלוג של קלינג - קליק. לקולקציה - שוב קליק.

קר להם

אם אתם עדיין מחכים (לשווא) ליום סגריר בארצנו כדי לאוורר את רכישות החורף שלכם מהארון, אולי תוכלו להתנחם בכמה תמונות של חברים מהנכר, שוודאי קופא להם כבר העכוז. האתר של ה"ניו יורק מגזין" שחרר עוד מקבץ של מיטב אופנת הרחוב מבלוגים שונים בעולם, כדי שתוכלו לראות מה לובשים כשבאמת קר. אז הנה.