5 הסינגלים הכי נחשקים ברשת

רווקים וגרושים, סטרייטים והומואים, מצחיקים, מתחכמים, רגישים וחתיכים. סלונה גלשה ברשת ובחרה את חמשת הסינגלים הלוהטים של 2015

דנה דרבינסקי

29/07/2015


אסף זמיר סגן וממלא מקום ראש עיריית תל אביב,  35, רווק, תל אביב

אסף זמיר. צילום: פייסבוק


מה אהבנו:
עד היום הוא הספיק לקבל הסמכה כעורך דין,  להקים ולהוביל את רשימת הצעירים של תל אביב-יפו עד לכיסא כמעט הכי בכיר בעירייה, לקבל את תיק החינוך ולהפוך לסגן ראש-העיר הצעיר בתולדות תל אביב-יפו; לנהל עמוד פייסבוק  פרטי מוצלח במיוחד ולמצוא גם זמן לאימוני כושר. זוגיות עם זמיר ניראת כמו אקשן בלתי פוסק של מינגלינג איכותי וסיפורים עסיסיים מהעבודה. אם זה לא מספיק – אמא שלו- גליה גופר זמיר, היא מעצבת תכשיטים מוצלחת במיוחד, מה שמבטיח לך טבעת אירוסין בלתי נשכחת.

פוסט אופייני: "כאילו שלא היה לי מספיק מעיק לקרוא כל הבוקר את כל התגובות הבועתיות והמתנשאות שלכם על הלילה הלבן, עכשיו עשיתי את הסקר 'איזו דמות אתה במשחקי הכס' ויצא לי סרסיי. נו באמת".

איפה אפשר למצוא אותו: מבלה בעיקר בברים באיזור אלנבי מאיזור בית הכנסת הגדול ועד איזור יהודה הלוי. מבלה את רוב הזמן בעירייה, בטקסים עירוניים. בסיורים בבתי ספר ומפגשי תושבים בכל רחבי העיר. גר באיזור כיכר רבין.

עצה מחברה למשתדכת הפוטנציאלית: נראה שאת צריכה להיות מוצלחת לא פחות, כדי לתת מענה לחיבה שזמיר מפגין לאתגרים. לכי על זה בעיקר אם קצב מהיר מושך אותך.

התגובה של אסף לבחירה: "בחרתן בי? תודה! קשה לי להפריז בכמה זה מגניב אותי. על הגבול שבו צריך להוציא אותי מהרשימה מרוב שזה מגניב אותי J".

בן רינג, בעלים של מסעדת "מלגו ומלבר" בתל אביב, 30, רווק, גבעתיים

בן רינג. צילום: פייסבוק

מה אהבנו: אנרגטי, סימפטי ושאפתן. סיים תואר בהנדסת תעשייה וניהול ועבד כשנתיים  בחברה בינלאומית, אבל הרגיש שהוא לא מחליט מספיק אלא בעיקר מייעץ, אז חזר לתחום הלילה שהוא מכיר ואוהב והפך מבעל בר למסעדן עם מסעדת הדגים האנינה מלגו ומלבר (בארמית -  "מבפנים ומבחוץ"). בן רינג מגיע עם אג'נדה שאומרת שסטייל לא חייב להגיע עם פלצנות או יוקרה. הוא שואף להביא לתל אביב את הנינוחות של ניו-יורק שמשלבת איכות עם קלילות ונון שלנט. כשהוא לא עובד הוא מנתק את עצמו בכוח מתל אביב, מתיישב בבית בגבעתיים ומתאמן על האהבה השנייה שלו – הגיטרה. אם חשוב לכן לדעת, גם שם הוא וירטואוז, אז זה אומר גם שיש מוזיקה מעולה במסעדה שלו.

פוסט אופייני: "בקרב הנוכחי בין טיילור סוויפט למדונה אני עם טיילור. קרוע על המלודיות שלך ועל איך שאת נראית".

איפה אפשר למצוא אותו: "מחליף מסעדות בשביל לדעת מה קורה קולינרית אז אין לי אחת קבועה, אני אוהב את פרונטו במיוחד אז יוצא לי יותר לאכול בה לעומת אחרות. פעם בשבוע אני במילק".

עצה מחברה למשתדכת הפוטנציאלית: מחפש מישהי שאוהבת לאכול ולשתות. עדיף גם מתלבשת מעולה ושתיקח בחשבון שיש מצב שעוברים לניו יורק בעוד כשלוש שנים.

התגובה של בן לבחירה: "באמת בחרתן בי? איזו טעות! כלומר תודה. סליחה. איך אני מגיב על זה צנוע?".

ירון ייני איש עסקים, רואה חשבון, מאמן עסקי ומגשר. 53,  גרוש + 4, תל אביב

ירון ייני. צילום: פייסבוק

מה אהבנו: הפוסטים שמעלה ייני מעוד טיול במדבר, מצולם בג'ינס משופשף, רגליים מאובקות או גלביה לבנה, עושים חשק לשבת איתו ליד המדורה, מתחת לכוכבים, ולשוחח על תורת הבודהה לניהול עסקים וזימון השפע.

פוסט אופייני: "ישנם זמנים שבהם אדם שם את חייו וסומך על אחרים לגמרי: אצל רופאים מנתחים בהרדמה מלאה; בטיפוס הרים כשאתה קשור למישהו; בצבא, בצוותים ביחידות קצה; אצל נהג אוטובוס נפאלי או הודי ובמספר מקומות נוספים... ראוי לו לאדם, שיידע על מי הוא סומך וכשאתה סומך ויכול לבחור והאנשים טובים, קיבלת מתנה גדולה לחיים".

או: "ת'עוררתי , אספרסו ואז יצאנו נלה ואני לטיול בוקר. בדיוק חשבתי איך להתייחס לכלבה שגורמת לי לצאת לטיול בוקר, כאילו היא שולטת בי או שהיא מאפשרת לי להתמסר? בחצר זרוק שבועון והכותרת: 100 הגברים הכי שווים בתל אביב. אז אני גר בתל אביב (כמו רוב מי שנולד בחיפה), אני גבר, ואני שווה, או לא שווה? אבל אני לא בטופ 100. אכזבה? אולי הקלה שאני לא במשחק? מהם הכללים של המשחק? האם שווה זה מישהו שיוצר לנו כאן עתיד בעל ערך, שמוכן להקשיב , שמוכן ללמוד, שלמד והקדיש ואולי מבוגר מדי ואולי...."

איפה אפשר למצוא אותו: כשהוא מחפש שקט אפשר למצוא אותו בגבים, מפגשי מדיטציות ובכלל במקומות שמתחברים בהם לאדמה. כשהוא יוצא לבלות, הוא כנראה יהיה בחוף הצוק או יאכל אצל רושפלד או ישתה ב"נקסט דור", "בל בוי",  "בקי", "סרווסריה" או ב"שישקו".

עצה חברית למשתדכת הפוטנציאלית: קראי קודם קצת על שמאניזם בישראל ואז תגידי לו היי בפייסבוק.

התגובה של ירון לבחירה: "אני מודה למערכת. אני חושב שאהבה היא משהו משמעותי הרבה יותר מהמקום בו אנו שמים אותו. אני מתכוון לאהבה לעצמי, לטעויות שלי, אהבה לבת הזוג ולמה שקורה לי בזכותה ובזכות הקשר. אהבה היא ראייה רחבה ומקבלת. הזדמנות להשתחרר מהתניות, לרקוד בין הכרמים, לאהוב ולשמוח עם הטבע. חג אהבה שמח".

אריאל מצקין בעלים של חברת היי-טק, 44, גרוש+4, הרצליה

אריאל מצקין. צילום: פייסבוק

מה אהבנו: הבלוג שכותב מצקין, "יומנו של גרוש", חושף דמות כנה שמספרת על החשק שיורד אחרי דייט שלישי, על הבלגן שיש בבית שהוא מגדל בו ארבעה בנים ועוד. הכתיבה נוגעת ומבטיחה - כי עם ישירות ומודעות תמיד קל לעבוד. חוץ מזה, ריספקט לאימוני הכושר של מצקין ולפעילות שלו בעמותת הידידים של מחלקת ההשתלות בבית החולים בילינסון.

פוסט אופייני: "יומנו של גרוש #26 - אני עוד שבוע וקצת בן 43 במהלכם התחתנתי (פעמיים) התגרשתי (פעמיים) הייתי בארבע לידות, גידלתי ארבעה מופלאים, הקמתי שלוש חברות היי-טק, תרמתי כליה התמודדתי עם הצלחות וכישלונות. אבל אף פעם בחיים לא הכנתי פשטידה". (ומאז הפוסט הזה הוא לא מפסיק להעלות צילומי פשטידות).

איפה אפשר למצוא אותו: בשלוותה בימי ראשון וגם בבר של מסעדת מסה, ב"חמרה" שבמסעדת רפאל, במסעדת סיטארה וכד'.

עצה מחברה למשתדכת הפוטנציאלית: "הפגיני שליטה במתכונים למנות שילדים אוהבים. זה ילבה לכם יופי של שיחת פתיחה.

התגובה של אריאל לבחירה: "תודה רבה! אני שמח לזכות בקצת הכרה במירוץ הבלתי פוסק של גידול הילדים, הפרנסה ומטלות הבית. אם אתם כבר כאן וקוראים את זה, אני מנצל את הבמה כדי לעודד את כולכם לחתום על "אדי ולהצטרף למאגר תורמי איברים. זה מאד-מאד חשוב".

אוריאל יקותיאל אמן במה ומנחה, 27, רווק, תל אביב

אוריאל יקותיאל. צילום: פייסבוק

מה אהבנו: אחד האנשים המרעננים והאהובים במדינה כרגע. סוויטהארט אמיתי, שבזכות אישיות ערכית ומצוינת, גרם לקהלים גדולים, כנראה לראשונה בישראל, לעכל בקלילות שילוב של נעלי עקב ושפם.

ההשתתפות ב"מירוץ למיליון" עזרה להבין ש"אריסה" - ליין המסיבות המזרחיות לגייז שיקותיאל מוביל, משקף רק פסיק קטן באישיות שלו. חוץ מזה יש בו חברות נפלאה, אצילות, אלגנטיות, תבונה, חוזק, חום והומור. לא רק טום באום נהנה מפרטנר מעולה במירוץ, כולנו התאהבנו. כך הנחה יקותיאל השנה את מצעד הגאווה בתל אביב ובמקביל שימח גם את המיינסטרים בקמפיין עם בר רפאלי ובתכנית טלוויזיה חדשה בערוץ 2- "שישי טייק אווי", עם השף עומר מילר ועם טום באום, במשבצת המקדימה לאולפן שישי.

יקותיאל הוא גם הכי יפה, יזם ואוהב חיים וגם טיפוס ביתי שקונה הביתה פרחים בכל יום ומעמיד סירי תבשילים על הכיריים. חוץ מזה מדובר בדמות תוססת ומלאת עניין וניגודים. ידעתם למשל שאבא שלו, סגן ניצב בדימוס יוסף יקותיאל, הוא מומחה לנשקים?

פוסט אופייני: "כבוד גדול והתרגשות ממש גדולה! ❤ מירי רגב שרת התרבות ואני מנחה את מצעד הגאווה. מדינה משוגעת".

או:

" אז היום נמחק לי הוואטסאפ בפעם השניה בחצי שנה, מה שאומר ששוב נאבדו לי כל התמונות של הגריפות וגם מצאתי שערה לבנה ראשונה - והיא בפופיק שלי. יום לפח בקיצור"

עצה מחברה למשתדך הפוטנציאלי: בוא עם זר פרחים.

התגובה של אוריאל לבחירה: "תודה שבחרתם בי. בטוח יעזור לי להרגיש יותר סקסי כשאני אקום מחר בבוקר. מאחל לי למצוא באמת את מי שנכון לי, שיהיה מצחיק וטוב ו...אם הייתי יודע מה אני מחפש, בטח כבר הייתי מוצא, לא?"