חלום מתוק - הבלוג של גדעון 23

פטמות חלופיות לחולות בסרטן השד

Perfect שמה לעצמה כמטרה, לספק לנשים שעברו כריתת שד או פטמה - את התותב המציאותי ביותר שניתן להשיג, שמרגיש ונראה טבעי. פטמות מותאמות אישית (עבור נשים שעברו כריתה חד צדדית או כריתה מלאה) ותותבי שד מהטובים בעולם, המיוצרים על ידי אמנית בהתאמה אישית ובלעדית בישראל.

גדעון 23

13/10/2012


בשנת 2009 חלתה מיכל בסרטן השד.

היא עברה טיפולים כימותרפיים, ניתוח כריתה ושחזור של שד אחד.

לאחר 3 ניתוחים הסתכלה על עצמה ולא הייתה מרוצה. משהו היה חסר- הדובדבן שבקצפת.

ניסיונות רבים של חיפוש פתרונות (תוך כתיבת  בלוג "קרצינומה אהובתי" שהפך מאוד פופולרי, בו שיתפה את דרך ההתמודדות שלה) ואי ההסכמה הנחרצת לחוות ניתוח נוסף עם תקופת המתנה של 6 חודשים לניתוח נוסף לאחריו בו יצרפו לה פטמה באופן כירורגי, הביאו אותה לחקור את הנושא, להתמקצע וללמוד להכין פטמות כאלו בעצמה מתוך רגישות, הבנה לנושא, שילוב אספקט של יצירה שיעשה טוב לאנשים ומתוך הכאב האישי שלה ומכאבן של נשים שפגשה בקבוצת תמיכה (בפייסבוק- "גמאני חליתי בסרטן השד").

מיכל יצרה את המוצר המושלם מבחינתה.

ההרגשה ללכת לים, לחדר כושר, להתפשט ללא בושה ולהרגיש שוב את אותו הביטחון בעצמה, בגופה ובנשיותה, הייתה מופלאה ומרגשת עבורה.

מאז, החליטה מיכל להעניק לנשים נוספות שהיו במצבה, את אותה ההרגשה תוך ליווי מלא לאורך כל התהליך. סבלנות, מקצועיות ואהבה רבה בשילוב מוצר ייחודי מסוגו בעולם, נותנים לאישה לחזור לעצמה ולהרגיש שוב אישה במלוא מובן המילה.

                                                                 למי פונה המוצר?

Pink Perfect שמה לעצמה כמטרה, לספק לנשים שעברו כריתת שד או פטמה -  את התותב המציאותי ביותר שניתן להשיג, שמרגיש ונראה טבעי.

פטמות מותאמות אישית (עבור נשים שעברו כריתה חד צדדית או כריתה מלאה) ותותבי שד מהטובים בעולם, המיוצרים על ידי אמנית בהתאמה אישית ובלעדית בישראל.

המוצר מוכר במשרד הבריאות ומוגדר להחזר כספי כפרוטזה לנשים המטופלות.

החיבור לקרן שמש: כיוון שהמחלה הותירה את מיכל ללא משאבים כספיים רבים ומאחר והתחום היה לה חדש, חשבה כיצד ניתן יהיה לקדם את המהלך.

דרך חברה הגיעה לקרן שמש. לשמחתה, חזרו למייל ששלחה ומרגע זה ואילך, החל תהליך ההקמה של פינק פרפקט.

כיום, מיכל בקשר רציף עם המנטורית עו"ד יפה לילי ונהנית מחיבוק מקצועי ותומך לאורך כל הדרך.

קישור לאתר: perfect.com-http://www.pink

                                                                   אודות קרן שמש:

"קרן שמש" לעידוד יזמים צעירים בישראל, גוף פילנתרופי במימון קרן אדמונד ג' ספרא, הוקמה כארגון ללא כוונת רווח במטרה לעודד יזמים צעירים ומוכשרים להקים עסקים חדשים בישראל.

הקרן מציעה ליזמים צעירים בני 20-35 בעלי יוזמות ורעיונות עסקיים, הדרכה מקצועית צמודה וסיוע כספי של עד 90,000 שקלים.

ארגון קרן שמש מתאים ליזם מנטור (חונך), במסגרת פרויקט התנדבותי של אנשי עסקים, התורמים מזמנם ומניסיונם העשיר למען יזמים בפרויקט.

מאחר ושלב החונכות הוא חשוב וקריטי להתפתחות העסק הצעיר, מסייעת הקרן בליווי מקצועי של עד שנתיים, באמצעות אנשי מקצוע מתחומים שונים, כגון: שיווק, ניהול, כספים וכו'.