בית ספר לאהבה - הבלוג של סיגל גשורי

אני אמא של איתמר

אני אמא של איתמר  ככה כולם מכירים אותי ברמת חן.  אני אמא של איתמר שלא רוצה שהבן שלה יהיה חלל היא לא רוצה להיות אמא של חלל ז"ל – גיבור ככל שיהיה.  אני רוצה להיות אמא של חיל שמסכן נפשו בשביל אנשים ראויים בשביל עם נבחר ...  אני אמא של איתמר שהוא קצין בסיירת מובחרת […]

סיגל גשורי

23/07/2014


אני אמא של איתמר1511591_741805775840053_8392644813051291143_o

 ככה כולם מכירים אותי ברמת חן.

 אני אמא של איתמר שלא רוצה שהבן שלה יהיה חלל היא לא רוצה להיות אמא של חלל ז"ל – גיבור ככל שיהיה.

 אני רוצה להיות אמא של חיל שמסכן נפשו בשביל אנשים ראויים בשביל עם נבחר ...

 אני אמא של איתמר שהוא קצין בסיירת מובחרת שמטפל עכשיו בשבילכם בפיצוץ המנהרות בעזה

 אני אמא של איתמר ששלושה שבועות נלחם בלילות ...איתמר1

 אני אמא של איתמר שלא ישנה בלילות

 אני אמא של איתמר  שקראתי לו כך כי הוא נולד לאבי – על שם בנו של איתמר בן אבי בנו של מחייה השפה העברית.

 ביום שישי האחרון לפני הכניסה לעזה  הוא התקשר אמא אני לא אהיה זמין הוא אמר ושנינו ידענו למה הוא מתכוון.

 תתפלל ותשמור על עצמך בקשתי .  והוא אמר לי אמא את תשמרי  עליי . אלוהים איתנו.

 גוייסתי לקרב . אני יוצאת כאן למלחמה על השפיות על השלום בתוכנו. זה התפקיד שלי בזמן שהבן שלי נלחם שם בשבילכם. ואני מבקשת מכם להפסיק את מחטי האש ההדדיים בתוך העם.

 אני אשה חילונית , אוכלת שרימפס, לא שומרת נידה, אני אשה שחטאה , נאפה  ואני לא חוזרת בתשובה.

 אבל הבן שלי איתמר הוא דתי בלי כיפה , בלי מסיכות , הוא ילד שחוזר מהצבא ואורז מזון לעניים. הוא חייל מצטיין קצין מוערך ,  בשטח שלו הוא מנהיג ... יש לו ביצים והוא מכיר בקיומו של אלוהים.

 ואת זה אנחנו חולקים במשותף ... גם אתם כי כשהאימהות החילוניות מצטופפות צמוד לקירות בזמן האזעקות הן מתפללות לאלוהים לא ליאיר לפיד  ליברמן או נתניהו.

כי זו מלחמה שבה כל יום קורים ניסים ואני  ממתינה למנהיג הראשון עם הביצים שיודה בציבור שיש אלוהים והוא מגן עלינו.

  המלחמה הזו היא קודם כל עבורנו – הישראליים , יהודים וערביי ישראל , חילוניים וחרדים שמאלנים וימנים אנשים תקשורת ופוליטקאים וגברת כהן מחדרה ... כולנו עם אחד ... כולנו מצווים להכיר שאנחנו אחים ולהכריז על הפסקת אש אזרחית – חדל ירי . חדל אש ברשתות , חדל קריאות נעצה ואיומים , חדל איחולי סרטן , חדל בקשות נקם.

 נקמה והרג הם לא התשובה. אפילו אלוהים לא הרג את קין שרצח את הבל ... הוא רק גרש אותו.. את כולנו מהשפיות.

 צריך להתגונן מול חמאס – צריך לנהל את המערכה, אבל חמאס הוא גם אח מס והוא סימבול למס שאנחנו משלמים על זה שאנחנו לא יודעים להיות אחים.

 בעת צרה נשב ונקרא קריאת שמע ישראל ... ה' אלוהינו ה' אחד... זה מה שהוא רוצה שנדע שכולנו עם אחד. ..  הוא ניסה שנבין את זה רק עם טילים – ונתן לנו כיפה ... כיפת ברזל . ברזל זה ראשי תיבות של בילהה רחל זילפה ולאה נשותיו של יעקוב  אבינו...

  אנחנו הנשים האימהות של כל החיילים צריכות להוציא מכאן מסר של שלום פנימי בתוך המלחמה ...

זו היתה בקשתן של האימהות של אייל גיל-עד ונפתלי אך  קולן אבד במהרה . במקום להתאחד התחיל פה נחשול אש של שינאת אחים ... שורפת אותנו מבפנים. היערות בירושלים עלו באש ואנחנו עדיין לא הבנו והגברנו את הלהבות ברשתות.

 עד שלא  נבין כי  רק שלום ואיחוד פנימי – רוח איתנה הם הקלף המנצח שלנו , יהיו פה עוד ועוד חללים.  היהודים מתאחדים רק בשבעה.

כאמא של איתמר אני מבקשת מכן האימהות להצטרף אליי ולקרוא ביחד חדל אש ... ולשאת תפילה לאלוהים שבמרומים שיחזירו לנו את הבנים בריאים ושלמים. 10150528_653605158021341_803670112901658271_n