levmelvin1 - הבלוג של levmelvin1

מחירים והמלצות על מקררים לרכב

מקררים לרכב עד לא מזמן היו נחלתם של נהגי משאיות או רכבים מסחריים באופן בלעדי. כיום לעומת זאת מדובר במצב שונה לגמרי, שכן בעקבות העלייה בביקוש, התרחב גם ההיצע ועל רקע התחרות בענף, השוק חווה ירידת מחירים משמעותית. הודות לכל זה, כיום ניתן להתחדש במקרר לרכב בדרגת איכות גבוהה מאוד, מבלי להיגרר להוצאות אסטרונומיות. במאמר […]

levmelvin1

17/08/2016


מקררים לרכב עד לא מזמן היו נחלתם של נהגי משאיות או רכבים מסחריים באופן בלעדי. כיום לעומת זאת מדובר במצב שונה לגמרי, שכן בעקבות העלייה בביקוש, התרחב גם ההיצע ועל רקע התחרות בענף, השוק חווה ירידת מחירים משמעותית. הודות לכל זה, כיום ניתן להתחדש במקרר לרכב בדרגת איכות גבוהה מאוד, מבלי להיגרר להוצאות אסטרונומיות. במאמר שלפניכם נפרט אודות מספר דגמים של מקררים לרכב, על מנת לסבר את האוזן בנוגע לטווחי המחירים.

מיני מקרר 17 ליטר לבית ולרכב, מודל XHC17

מקרר קומפקטי המתאים הן לשימוש ברכב (12V) והן לשימוש ביתי (220 וולט). המקרר מגיע בצבע לבן או שחור ואידיאלי גם לשימוש משרדי. דגם זה נושא אישורי תקן בינלאומיים, מגיע עם שנת אחריות מלאה ופועל בשיטת הצמדים התרמיים. אי לכך, הוא חסכוני מאוד בחשמל ופעולתו מקרר לרכב 6SAXHC17גם שקטה מאוד. מידותיו הן 44 ס"מ (גובה) X35 ס"מ (עומק) X28 ס"מ (רוחב) ומשקלו עומד על שישה קילוגרמים בלבד. עלות המקרר: 550 ₪ בלבד ברכישה דרך האתר (מחיר מחירון: 590 ₪).

מיני מקרר 25 ליטר לבית ולרכב, מודל XHC25

מקרר זה מאובזר בדלת שקופה ובנוסף, כולל המקרר תצוגה דיגיטאלית ותאורה פנימית. גם מקרר זה פועל בשיטת הצמדים האלקטריים וגם בו ניתן לעשות שימוש ביתי או משרדי. עיצובו של המקרר חדשני ומרהיב ומידותיו הן 47 ס"מ (גובה)X42 ס"מ (עומק)X34 ס"מ (רוחב). משקלו עומד על 7.5 קילוגרמים ועלותו 699 ₪ בלבד ברכישה דרך האתר (מחיר מחירון: 840 ₪).

מיני מקרר 17 ליטר לבית ולרכב דלת שקופה, מודל XHC17C

מקרר קומפקטי ואיכותי המגיע בצבעים אדום ושחור מבריק, לבחירת הלקוח. פעולת המקרר שקטה מאוד ויכולת הקירור שלו חזקה במיוחד. ייחודו של המקרר המתקדם הזה, בא לידי ביטוי בעובדה שהוא מצויד במערכת חימום. הכוונה היא לכך שבאפשרותכם ללחוץ על כפתור ולהפוך את המקרר לתנור, המסוגל להגיע לטמפרטורה של 70 מעלות צלזיוס. מידותיו של המקרר הן 44 ס"מ (גובה) X35 ס"מ (עומק) X28 ס"מ (רוחב). מחיר המקרר: 590 שקלים בלבד ברכישה דרך האתר (מחיר מחירון: 625 ₪).

מקרר שולחני מעוצב בצורת כדורגל, מודל XHC8

מקרר שולחני ייחודי בעל נפח קטן במיוחד, העומד על שמונה ליטר בלבד. ייחודו של המקרר, בא לידי ביטוי בצורתו הלא שגרתית, שכן הוא מעוצב בצורת כדורגל קלאסי (בעל מחומשים בשחור ולבן). את המקרר הקומפקטי במיוחד ניתן למקם על השולחן במשרד, לצד המיטה בחדר השינה, בסלון וכמובן שגם ברכב הפרטי או המסחרי. מידותיו של המקרר הן 36 ס"מ (גובה) X29 ס"מ (קוטר) ומשקלו עומד על 3.5 קילוגרמים בלבד. מחיר המקרר: 449 ₪ בלבד ברכישה דרך האתר.

מקרר מעוצב כפחית קולה 11 ליטר, מודל XHC-11

גם מקרר זה מעוצב באופן לא שגרתי ומתאים למכורים לאחד המשקאות הקלים הפופולאריים ביותר בעולם. נפחו של המקרר הוא 11 ליטרים ומידותיו הן 30 ס"מ (קוטר) X46 ס"מ (גובה). עלות המקרר: 699 ₪ בלבד בהזמנה דרך האתר (מחיר מחירון: 750 ₪).

כיצד בוחרים מקררים לרכב?

להלן כמה טיפים חשובים שיסייעו לכם לבצע את הבחירה הנכונה:

  • ראשית עליכם להבין מה הם צרכי הקירור שלכם. אחת הטעויות הנפוצות ביותר שנוהגים לעשות צרכנים בבואם לרכוש מקררים לרכב, היא לרכוש מקרר ששובה את לבם ועינם בחנות המקררים, מבלי לחשוב על הצרכים הריאליים שלהם. כתוצאה מכך, ייתכן מצב שבו תרכשו מקרר קטן מדי שלא יכול לענות על צורכי הקירור שלכם, פשוט משום שהוא מעוצב בצורה מיוחדת. לחילופין יכול גם להיווצר מצב שבו תרכשו מקרר גדול מדי שלא לצורך. אם אתם נוהגים לקחת אתכם לנסיעות הארוכות או לטיולים באופן שגרתי כמות מסוימת של מוצרים, טוב תעשו אם תבדקו מה הוא הנפח הכולל של המוצרים, בבואכם לקבל החלטה בנוגע למידותיו של המקרר.
  • לאחר שהבנתם פחות או יותר מה הן המידות הרצויות של המקרר, עליכם לבדוק כמה מקום יש לכם ברכב עבור המקרר. טעות נפוצה נוספת שעושים צרכנים בבואם לרכוש מקררים לרכב, באה לידי ביטוי בחוסר התאמה בין החלל המתאים למיקום המקרר ברכב, לבין מידות המקרר. אמנם במקרה של חוסר התאמה בדרך כלל ישנה אפשרות להחליף את המקרר בדגם אחר, אך מובן שתמיד יש לתת עדיפות למינימום של התרוצצויות והתעסקות לאחר הרכישה.
  • יש לתת עדיפות לרכישה של מקררים חדשים וזאת כיוון שאף פעם לא ניתן לדעת מה הוא המצב המכני והחשמלי של המקרר המשומש שאתם מתעניינים לגביו. גם אם אתם מכירים את האדם שמעוניין למכור לכם את המקרר שלו וסומכים עליו בעיניים עצומות וגם אם על פניו נראה כי מדובר במקרר תקין לחלוטין במצב "כמו חדש", עדיין לא ניתן לדעת תוך כמה זמן יתחילו לצוץ התקלות השונות. ההפרש במחיר בין מקרר חדש למשומש לא משמעותי כל כך ולכן מומלץ תמיד לרכוש מקרר חדש וכך לנטרל את הסיכון מראש.
  • מומלץ ביותר לרכוש מקררים לרכב מחברה המתמחה בשיווק של מקררים קטנים, העוסקת בתחום באופן בלעדי. ישנן חנויות רבות המשווקות מוצרי חשמל מכל הסוגים, המשווקות בין היתר מקררים קטנים לרכב. כבודן במקומו מונח, אבל חברות המתמקדות בשיווק של מקררים קטנים, נוהגות להחזיק במלאי מגוון מרשים יותר של מקררים וכן מחזיקות בידע רב יותר בתחום.
  • לסיום, נפנה את תשומת לבכם לתחום האחריות. זאת כיוון שבמקרים רבים זהו הפרמטר שיכריע את הכף לכאן או לכאן בבואכם לרכוש מקרר לרכב. שימו לב – גם המקרר האיכותי ביותר, יכול להתקלקל בשלב זה או אחר כתוצאה מגורמים שונים. אי לכך, מומלץ לתת עדיפות למקרר שמגיע עם אחריות מקיפה למשך שנה אחת לכל הפחות.

כתבות מומלצות:

תגיות: מקרר קטןמקרר ייןמקרר משרדימיני מקררמקרר מיני ברמקרר לרכבמקרר יינותמקרר מינימקררים למסעדותמקרר תצוגהמקררים מקצועייםמקררים לרכבמקרר קוקה קולה.