בגדי ים לאמהות אקטיביות

גם אם החופש עוד רגע נגמר, הקיץ פה ובגדול. קבלו את הדגמים המומלצים לאמהות אקטיביות, ונצלו את ההנחות הגדולות של סוף עונה כדי להתחדש בבגד ים מחמיא ונוח

גלי דודזון סגל

25/08/2014


בגד ים הוא כנראה הפריט האופנתי שהכי קשה לנו לקנות. הוא מעמיד אותנו חשופות מול עצמנו ומול אחרים, לא מסתיר ולא מרחם. ובכל זאת, רובנו נזקקות לו. אם לפני שנולדו לנו ילדים חלקנו התחמקנו מבילוי בים או בבריכה, אחרי שהילדים הגיעו לא נותרה לנו ברירה. מחוג שחיית תינוקות דרך בילוי יומי בבריכה השכונתית ושבתות בים, ועד החופשה השנתית במלון האילתי או בקלאב ביוון, בגד הים הפך לפריט חובה בארון של כל אמא.

כשהבילוי בים או בבריכה דורש פעילות אקטיבית, כמו לבנות מגדלים בחול, ללמד את הפעוט לשחות, לשחק איתו בכדור, או להצליח לשחות כמה בריכות כשהוא מופקד בידיים המסורות של המפעילה בג'ימבורי, עדיף להצטייד בבגד ים שנרגיש בו נוח. כזה שיהיה גם יפה וגם מחמיא, שיתמוך היטב בחזה ובבטן, שלא יהיה שקוף ושיישאר במקומו בזמן הפעילויות.

אספנו לכן כמה דגמים שיעמדו בכבוד בכל הדרישות. גם אם החופש עוד רגע נגמר, הקיץ פה לפחות עוד חודשיים, וזו הזדמנות מצוינת להתחדש בבגד-ים מעולה שנמכר בהנחה גדולה של סוף עונה.

בגד ים בגזרת מעטפת: גזרת מעטפת היא מהמחמיאות ביותר לכל מבנה גוף, ואם זה עובד בחולצות ושמלות, זה עובד גם בבגדי ים. חשוף במידה הנכונה, נוח ואינו מגביל בתנועה.

גוטקס. צילום: יח"צ מימין לשמאל: גוטקס, מחיר: 300 שקל, GTX, מחיר: 225 שקל, גלמור, מחיר: 200 שקל

בגדי ים בגזרה בסיסית: פשוט, נוח ופרקטי, ללא מחשוף, עם כתפיות תומכות וגב חשוף.

1item. צילום: יח"צ מימין לשמאל: 1item, מחיר: 59 שקל, קאלה, מחיר: 149 שקל, פלפל, מחיר: 229 שקל

טנקיני - הלהיט של השנים האחרונות, חלק עליון בגזרת גופיה וחלק תחתון של בקיני. לאור ההצלחה עוצבו גם בגדי ים שלמים במראה טנקיני, כמו הפרחוני שבתמונה.

H&O. צילום: יח"צ מימין לשמאל: H&O, מחיר: 90 שקל, H&O, מחיר: 80 שקל, INO, מחיר: 284 שקל

חזיה תומכת - לבעלות חזה גדול, חזית ברזלים תומכת ומכסה. שלא תזוז ממקומה.

ASOS. צילום: יח"צמימין לשמאל: ASOS, מחיר: 105 שקל, אינטימה, מחיר: 185 שקל, H&O, מחיר: 60 שקל

כיווצים - בגדי ים עם כיווצים מטשטשים לאלו שלא אוהבות את מראה בגד הים הצמוד לבטן.

 H&O. צילום: יח"צ מימין לשמאל: H&O, מחיר: 90 שקל, רנואר, מחיר: 100 שקל, אפרודיטה, מחיר: 250 שקל