ד"ש מלילך הספרנית - הבלוג של ספריית כבר תבור

גנבת הבורבון/טיפאני רייס – הפתעה משמחת לשבת

בספר הזה יש את כל מה שאני אוהבת בספר טוב: דמויות מעניינות, סיפורי אהבה, סיפורי שנאה, דרמה משפחתית ונגיעה היסטורית

ספריית כבר תבור

18/05/2018


אם אני צריכה להגדיר את הספר הזה מבחינתי, זהו "הפתעת השנה"!. נתקלתי בספר הזה כבר לפני חודשיים. הוצאת א(ה)בות שלחה לי ניוזלטר ובו ארבעת הפרקים הראשונים של הספר. בכנות, לא עשה עלי רושם טוב. איש עשיר אוסף אישה מהבר לביתו וישר למיטה ובבוקר מגלה שהיא גנבה ממנו בקבוק בורבון בשווי מיליון דולר, די הביא את זה על עצמו ומבחינתי זו ממש לא התחלה טובה של ספר ופסלתי אותו על הסף. לשמחתי חברה התעקשה שמגיעה לו הזדמנות שניה אז החלטתי לנסות שוב הפעם דרך אפליקציית "עברית".

אני שמחה שהחברה התעקשה ובזכות העובדה שמדובר בספר דיגיטלי הוא גם היה עלי בכל מקום  ולפי דעתי שברתי שיא בקריאה מהירה. לא יכולתי להניח את הקינדל שלי מהידיים. מצאתי את עצמי קוראת אפילו על אופני הכושר בקאנטרי.

בספר הזה יש את כל מה שאני אוהבת בספר טוב: דמויות מעניינות, סיפורי אהבה, סיפורי שנאה, דרמה משפחתית ונגיעה היסטורית. במקרה של "גנבת הבורבון" גם משולב כאן אלמנט של סיפור בתוך סיפור זה משהו שאני אוהבת במיוחד. אני מרגישה שכל מה שאכתוב כאן יהיה "ספוילר" וכשונאת ספוילרים מושבעת אפסיק כאן. טיפאני רייס, קבלי התנצלותי, גנבת הבורבון ספר כלבבי.

 גנבת הבורבון/טיפאני רייס, הוצאת א(ה)בות, מרץ 2018, 243 ע'

משפחה שהבורבון זורם בליבה ודם נשפך מידיה.
סופרת רבי המכר טיפאני רייס בסיפור על בגידה ונקמה, על סודות שנקברו לפני מאה חמישים שנה. זהו סיפור על אהבה אפית שגבולות הזמן והמקום אינם יכולים לה.
כשקופר מקווין מתעורר לאחר לילה עם זרה יפיפיה הוא מגלה שנשדד. הפריט היחיד שנגנב הוא בקבוק בורבון בשווי מיליון דולר. הגנבת, אישה מסתורית בשם פריס טוענת שהבקבוק הוא שלה בזכות, התווית בעצמה מגלה שזהו רכוש משפחת מדוקס, שהחזיקה ותפעלה את מבשלת הבורבון 'חוט השני' מאז ימיה האחרונים של מלחמת האזרחים, ועד שהחברה פשטה את הרגל מסיבה שאינה מובנת לאיש... פרט לפריס.
בשעות הבוקר הקטנות של לואיסוויל, פריס פורמת ופורשת את סיפורה המדמם של תמרה מדוקס, יורשת המבשלה שהפכה לאימפריה.
אבל שורשיו של העץ המשפחתי נעוצים באדמה מורעלת ופרותיו רקובים.
למשפחת מדוקס יש בורבון בדמם ודם בבורבון.  הסיבה בשלה פריס רוצה את ברבון ׳חוט השני׳ נשארת עלומה עד שהאמת על זהותה לבסוף מתגלה.
הנקמה העתיקה אותה תמרה נדרה להשלים, יכולה סוף סוף להתממש.
הנה קישור לדף הספר:https://www.e-vrit.co.il/%D7%92%D7%A0%D7%91%D7%AA_%D7%94%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%91%D7%95%D7%9F-details.aspx
burbon_master