קלוזט - הבלוג של יאנה חייטוביץ'

קשוחה עם קריצה ילדותית

במזג האוויר ההפכפך, הכי בטוח זה לחזור למכנסיים. הנה לוק שמשלב בין הקשיחות של מכנסי עור (נעימות! תמדדו בעצמכן) למתיקות של סוודר עם הדפס אופטימי

יאנה חייטוביץ'

21/10/2013


מזג האוויר בימים אלו הוא הפכפך למדי - חמים ונעים בשעות היום וקריר בשעות הלילה. המצב מעמיד את אוהבות השמלות והחצאיות כמוני בפני דילמה - איך מתלבשים? האם ללבוש גרביונים או לא? להיראות מגוחך במהלך היום או לקפוא מקור בשעות הערב? הפתרון החלקי הוא לסחוב בתיק זוג גרביונים, אשר יצילנו בשעת צרה קרה. אך לכל פאשניסטה מצויה ברור כשמש כי הגרביונים יכולים להרוס לוק שלם שנראה מצוין בלעדיהם ולהפך.
תצטרכו להסכים עמי, כי הרבה יותר פשוט לוותר על החצאית/השמלה וללבוש מכנסיים, מהם אנו כה סולדות בימים הקיץ הלחים. כך נוכל להיראות שיקיות ועדכניות בשעות היום ולהתחמם בשעות הקרירות יותר.
בלוק הבא בחרתי במכנסי עור נמתחים עם רוכסן צדדי. למרות שבגדי העור שייכים לטרנד הרוקיסטי של שנות ה-90 הכה עדכני בימים אלו, רובנו חוששות מהם. יש בהם משהו מאוד אמיץ, מחייב ואף נועז. אז איך מתמודדים עם זה?
בדרך מאוד פשוטה ומגניבה - "מדללים" את המראה הכבד על ידי פריט לבוש במראה קליל והומוריסטי.
אני בחרתי בסוודר צמר מקסים עם קריצה ילדותית בהדפס של מיקי מאוס. הסוודר ביטל את כל הכבדות של העור השחור והדרמטי, ונוצר כאן מראה נכון וקליל.
את המכנסיים החלטתי לקפל במקצת וליצור אורך טרנדי המכונה בשפה העממית "ברוגז עם הנעליים", אשר מבליט את אחד האיברים המושכים ביותר בגוף האישה - הקרסוליים. הלוק המלא הושלם עם נעלייים בהדפס חייתי (לא תוכלו לשרוד את החורף הקרוב בלעדיו) וקלאץ' בצבע בוהק.
חשוב לציין, כי המכנסיים הללו ממש נעימים ומפנקים על הגוף, בניגוד לכל בגדי העור שהכרתי עד כה. אתן פשוט חייבות לנסות! רק הקפידו שיהיו במידה הנכונה, הם לא אמורים להיות צמודים מדי. תנו להם חופש!

מכנסיים וסוודר - SET מבית מיס לגוט
נעליים - זארה
קלאץ' - לונגשאמפ