עלילות אנה בעיר הקודש - הבלוג של אנה בבקין

הגיקיה: מיני-סקירה לסרט "ונום" ולסדרת הרשת החדשה של טניישס די

סרט חדש מבית סוני וסדרה חדשה מבית הסקס, הסמים והרוקנ'רול

אנה בבקין

07/10/2018


כל מילה מודגשת היא קישור: מוזמנים להכנס ולגלות עולמות חדשים ;)

בסקירה הקודמת שלי לסרט "הבית עם השעון המסתורי" התלוננתי על ההחלטה לא להמיר את הסרט בעברית ל4DX. ובכן, לא עוד! את ונום ראינו במושבים זזים, הרוח נשבה על פנינו כשהדמויות רכבו על אופנועים, והקטע הכי טוב  - נתזי הרוק של ונום עפו לנו לפרצוף! תענוג מוחלט. איזה כיף לעבור חוויה בערב שבת בעיר הקודש ביס פלנט, קולנוע שאנחנו הולכים אליו גם בימי החול כדי לתמוך במקומות שמעיזים ללכת נגד הנורמה ולא נכנעים למונופול הדתי. מה שנקרא, ט'אמבס אפ חבר'ה!

אם נפשט את הסרט, מדובר בסליים אפל שהגיע מהחלל החיצון וצריך גוף מארח כדי לחיות בכדור הארץ. הוא משתלט על העיתונאי אדי ברוק (טום הארדי), והופך אותו מלוזר לבחור מוצלח דרך הערות סרקסטיות והשתלחויות מצחיקות, ושניהם מאחדים כוחות ובורחים מאנשי המעבדה שרוצים לשלוח את יצור הכלאיים לכוכב ממנו הגיע. סוני קלטו כמה הקהל אוהב את האנטי-גיבור, ואנחנו רק מרוויחים מזה.

הסרט מתמקד בטום הארדי שסופסוף נראה בלי כיסוי על הפנים, והוא משחק את עצמו וגם מדובב את ונום בקול באסי מעושן - ועושה את שניהם נפלא. הוא מתעלה גם על שאר הדמויות המשעממות, בייחוד הרופא ה"אכזר" (ריז אחמד) שלא אמין לרגע בתפקיד.

כדאי ללכת לראות בקולנוע? חד משמעית כן. סרט מצחיק, מושקע וכיפי. 5\5

בונוס ענק: אמינם בשיר הנושא. כל מילה נוספת מיותרת. ולינק לטריילר, שיהיה.

ועכשיו לחדשות מסעירות ומשמחות מאוד לעולם הרוק! טניישס די השיקו סדרת רשת חדשה ביוטיוב: פוסט-אפוקליפטו. בסדרה יהיו 6 פרקים והיא תעקוב אחרי עלילות הצמד המשוגע בחיפוש אחר אהבת-אמת בעולם שאחרי הפצצה גרעינית, ואם זה לא מספיק מטריף - אז דעו לכם שג'ק בלאק צייר ביד (!) כל אחד מהפריימים של הסדרה, והוא עשה זאת היטב. הבחור מוכשר לכל הדעות.

בכל פרק יופיע שיר חדש מהאלבום הרביעי שלהם שעתיד לצאת בתחילת נובמבר. הפרק השני שיצא אתמול הוסר מיוטיוב בעקבות צנזורת עירום, ועלה שוב לאחר מספר שעות בצירוף אזהרה. השיר של הפרק - 'Making Love' - מזכיר את 'Fuck Her Gently' האלמותי, עם החלפות מקצבים נוסח דה דורז באמצע ונגיעות פארק היורה לקראת הסוף. מושלם.

אני לא יכולה לחכות להמשך! יאללה, רוצו לראות!

מוזמנים לעקוב אחריי בפייסבוק לשטויות נוספות ;)