סוזן בר – הפקת אירועים וימי כיף לעובדים - הבלוג של סוזן בר

בחירת לוקשיין באירוע חברה לעובדים

בחירת לוקשיין באירוע חברה לעובדים חברות רבות בארץ בוחרות לפנק את עובדיהם באירוע גדול  אחד פעם בשנה.לסיכום השנה. אירוע שבו בדרך כלל המנהלים הבכירים בחברה מסכמים את פעילות החברה בשנה החולפת, מודים לעובדים על המאמצים שהשקיעו, משלבים טכס עובד מצטיין, מציבים את המטרות והיעדים לקראת השנה שבפתח. באירועי סוף שנה דואגים להוקיר את העובדים המצטיינים ומשתדלים […]

סוזן בר

18/12/2016


בחירת לוקשיין באירוע חברה לעובדים

חברות רבות בארץ בוחרות לפנק את עובדיהם באירוע גדול  אחד פעם בשנה.לסיכום השנה.

אירוע שבו בדרך כלל המנהלים הבכירים בחברה מסכמים את פעילות החברה בשנה החולפת,

מודים לעובדים על המאמצים שהשקיעו, משלבים טכס עובד מצטיין,

מציבים את המטרות והיעדים לקראת השנה שבפתח.

באירועי סוף שנה דואגים להוקיר את העובדים המצטיינים ומשתדלים ליצור ערב חברה

אשר יתרום רבות לאווירה בקרב העובדים במהלך השנה הבאה.

מרבית האירועים הללו כוללים כמובן פעילות ענפה לרווחת העובדים במהלך השנה כגון ימי כיף לעובדים וימי גיבוש,

בערב חברה נהוג לשלב ארוחת ערב טובה והופעת אומן.

כשחברה מחליטה לערוך אירוע סוף שנה לעובדיה היא צריכה לבחור את המיקום המושלם

והמתאים שיארח את האירוע.

בבחירת הלוקיישן לאירועי חברה חשוב לשים דגש על מספר פרמטרים:

הגדרת תקציב ראשוני – כמובן שזהו הסעיף המהותי ביותר. אם מדובר על תקציב לא גבוה,

יש לכוון את האירוע עבור העובדים בלבד, עלות הוספת בני הזוג לערב עובדים מיקר משמעות  את התקציב.

  1. מספר המשתתפים – החברה צריכה להחליט מי מוזמן לאירוע. האם מדובר על אירוע רק לעובדים,

  2. האם יוזמנו גם בני זוג, או שהאירוע יהיה לכלל המשפחה. בהתאם לכך החברה צריכה להעריך את כמות המשתתפים באירוע וכך ניתן לבחור מיקום מתאים אשר יוכל להכיל את כמות המוזמנים.

  3. עונת השנה – אירועי חברה לא תמיד מתקיימים בסוף השנה או תחילת השנה החדשה. חברות רבות בוחרות לקיים את האירועים במועדים שונים. במידה ואירוע החברה נערך בקיץ ניתן לבחור בגן אירועים, חוף ים או פארק מים. כמובן שאם האירוע מתקיים בחודשי החורף הבחירות האלה לא יתאימו וצריך לבחור מקום סגור כמו אולם אירועים או היכל תרבות.

  4. קונספט האירוע – אירועי סוף שנה בחברות מורכבים בדרך כלל מקונספט מסוים. לפעמים בוחרים באירוע שיכלול הפעלות ספורטיביות ואתגריות לעובדים ואז יש לבחור במקום מתאים, למשל מכון וינגט מקום שמשלב בתוכו מתקני ספורט ומשדר אוירה ספורטיבית. לעיתים מדובר על אירוע לכלל המשפחה, במקרה כזה מומלץ לקיים את האירוע בפארק מים או לונה פארק בחודשי הקיץ, בחודשי החורף מומלץ לשלב את אירוע המשפחות בקונספט של חג החנוכה או חג פורים, במקומות סגורים כגון היכל תרבות, סינמה סיטי, אוהל קרקס, עם תכנים מעניינים,  יש לדאוג לתעסוקה גם לילדים וגם למבוגרים. במידה והחברה בוחרת באירוע חברה לעובדים בלבד עם הופעה של אומן או להקה, צריך לשכור מקום אשר יתאים ויכלול במה וכמות מושבים מספקת.

אירועי חברה הם הדרך של בעלי החברה ומנהליה להודות לעובדיהם על השנה החולפת. אירועי סוף שנה מסכמים את דרכה ופעילותה של החברה ומספקים לעובדי החברה רגעים של גיבוש והנאה לקראת השנה שעומדת להתחיל. חברה טובה שמעוניינת לפנק את עובדיה תשקיע רבות בבחירת המיקום של האירוע על מנת שאירוע החברה יהיה אירוע שהעובדים יזכרו במשך חודשים ארוכה. באירוע עובדים זאת הדרך של החברה למלא את המצברים של העובדים ולתת להם את הכוחות והרצון להמשיך עם החברה על מנת להשיג את יעדיה. אירועי חברה הם נדבך חשוב ביחסים בין החברה לעובד.

אירוע מוצלח ובלתי נשכח מתחיל בבחירת המיקום הנכון.;"