קייטרינג לאירועים - הבלוג של קייטרינג לאירועים

עגלת גלידה לאירועים

בניסיון האינסופי למצוא אטרקציות חדשות ומעניינות לאירוע, אנחנו נוטים לרוב לשכוח את הדברים הקטנים והפשוטים שכולנו אוהבים ויכולים להפוך את האירוע שלנו לבלתי נשכח. אירוע זה לא משהו שחוגגים מדי יום ואפילו לא כל שנה. בפעם הזאת שאנחנו חוגגים אירוע כזה, יש לנו את כל הסיבות הטובות להעשיר אותו באטרקציות מעניינות, וככל שהן תהיינה פשוטות […]

קייטרינג לאירועים

17/07/2017


בניסיון האינסופי למצוא אטרקציות חדשות ומעניינות לאירוע, אנחנו נוטים לרוב לשכוח את הדברים הקטנים והפשוטים שכולנו אוהבים ויכולים להפוך את האירוע שלנו לבלתי נשכח. אירוע זה לא משהו שחוגגים מדי יום ואפילו לא כל שנה. בפעם הזאת שאנחנו חוגגים אירוע כזה, יש לנו את כל הסיבות הטובות להעשיר אותו באטרקציות מעניינות, וככל שהן תהיינה פשוטות יותר כמו עגלת גלידה לאירועים, כך נוכל להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

embedded by Embedded Video

YouTube Direkt

דוכן גלידה שמחזיר לנו את הילדות ללחיים

דוכן גלידה לאירועים היא אטרקציה מאוד אהובה באירועים, ויש לכך סיבות טובות מאוד: גלידה הוא המאכל האהוב עלינו מאז אנו ילדים. דוכן גלידה מציף בנו רגשות של שמחה וזכרונות ילדות צבעוניים. אפילו גלידה אמריקאית יכולה לעורר בנו את הרגשות האלה בזמן שאנחנו צופים בה "נשפכת" מן המכונה היישר אל תוך הגביע, בצורה המסתלסלת והמנצחת של גלידה אמריקאית טיפוסית. את החוויה הזאת אפשר להעשיר עוד ועוד, עם אין ספור צבעים ואין ספור טעמים, ולהפוך את האטרקציה הפשוטה הזאת לכאורה, לאטרקציה מתוחכמת שלא יישאר אורח אחד שלא יטעם ממנה.

גלידה לאירועים קטנים

עגלה ציורית ובליבה גלידות בשלל צבעים, מרקמים וטעמים

עגלת גלידה לאירועים זה בדיוק מה שזה נשמע: עגלה על גלגלים גדולים וציוריים, מעוצבת בצורה צבעונית, מפתה ואפילו מעט ילדותית, כשבליבה פרושים מיכלי גלידה בשלל צבעים וטעמים: שוקולד ממגוון סוגים, וניל עם או בלי פצפוצים ושבבי עוגיות, פיסטוק, תות, בננה, מסטיק, ריבת חלב, שקדים ואגוזים וכל טעם אחר שתרצו לשלב לטובת האורחים שלכם, הכל על עגלה אחת אליה יכול כל אורח לגשת במהלך האירוע, ולקבל את מנת הגלידה האהובה עליו בתוך גביע ופל או גביע פלסטיק או זכוכית.

דוכן גלידה לאירועים קטנים

בחרו את הדוכן שמתאים לאירוע שלכם

אם תרצו להעשיר עודד את החוויה, תוכלו להציב גם עמדת וופל בלגי, שיכין גביעי וופל טריים בזמן אמת, ולעטר את הגלידות בעוד שלל תוספות לרבות סירופ שוקולד, סירופ מפייל, סוכריות שוקולד, סוכריות צבעוניות וכן הלאה. אם אתם שואלים את עצמכם כיצד תוכלו לשלב עגלת גלידה לאירועים באירוע שלכם, התשובה היא כמובן דרך חברת קייטרינג חלבי לאירועים קטנים או גדולים. חברות שונות תצענה לכם פתרונות שונים של דוכן גלידה לאירועים ואתם בהחלט רוצים להקדיש קצת זמן ומחשבה לפתרון המתאים לכם ביותר, החל מעגלת נירוסטה פשוטה שדומה יותר לדוכן מזון, וכלה בעגלה צבעונית וחיונית, שתהפוך לאטרקציה מהנה ומרכזית באירוע שלכם.

לפרטים ולהזמנות אתם מוזמנים להיכנס לאתר http://tastefully.co.il

למעקב אחרינו ברשתות החברתיות:

בפייסבוק - https://www.facebook.com/tastefullyfood/

בגוגל פלוס - https://plus.google.com/117949248909073358430

בטוויטר - https://twitter.com/tastefully14