הקאמבק של אייל גולן ורוסלנה: מה עבר לה בראש?

למרות הדיווחים על הבחורות, האבא, המסיבות והמכס, רוסלנה החליטה שאייל גולן הוא האביר שלה. הטיימינג של הקאמבק לא הדליק לה נורה אדומה, אז החלטנו לעזור רגע לפני שהיא מקבלת יהלום

ליאת עיני

03/02/2014


אחרי כל הפרסומים על הצעירות בביתו, על קיום יחסי מין ליד אבא שלו, על גיל 16 וחצי או 17 ורבע ועל הדיון אם היו עשרות בחורות או מאות (אבל מי סופר), הגיע הטוויסט בעלילה – אייל ורוסלנה חוזרים זה לזרועות זו. מסתיימת לה תקופה ומתחילה תקופה חדשה ובה תיעוד של אייל ורוסלנה משחקים עם הילדים שלו באולינג, יושבים בבית קפה, עושים סלפי ומעלים תמונות מחוייכות לפייסבוק.

אייל ורוסלנה. צילום מסך יוטיוב מתוך חדשות הבידור, HOT

תמיד אני מופתעת מנשים שנשארות עם הבן זוג שלהן אחרי שמתגלה איזו פרשייה גדולה, או במילים אחרות אחרי שהן מגלות שהוא בגד בהן לא פעם ולא פעמיים. הייתי רוצה להיכנס לרגע לראש של גילה קצב או אשתו של ניצב ניסו שחם, שהודה שניהל יחסים אינטימיים עם פקודות שלו, אך היא הודיעה שהיא עומדת מאחוריו. לא כל כך ברור לי אם הן נשארות נאמנות ותומכות בבעל מתוך הרצון לשלמות המשפחה בכל מחיר, אולי מהפחד להישאר לבד או שהן אוהבות את הבן זוג שלהן כל כך ומוכנות לסלוח על הכול.

כנראה שלעולם לא אבין את העניין הזה אבל במקרה של רוסלנה מדובר בבחורה צעירה שכל החיים לפנייה. היא ואייל נפרדו לפני שנה, כבר היה לה חבר חדש ופתאום באופן מפתיע הם חוזרים להיות ביחד. דווקא עכשיו, דווקא שפתאום נחשף כל יום עוד צד באביר חלומותיה - עם נשים, עם המכס, וטרי מהתנור - הניסיון לקבל בחינם שדרוג למחלקה ראשונה בדרך לא דרך.

גם לאמונה יש גבול

אני אניח בצד את כל תאוריות הקונספירציה על הקריירות שלהם, על אינטרסים, כסף ותיקון תדמית ואתייחס רק לעובדה שהילדה בת ה-25 באמת מאוהבת באייל גולן ולעולם לא התגברה על הפרידה שלהם. כדאי שרוסלנה תשאל את עצמה - האם הלבישו עליו תיק או אולי באמת אין עשן בלי אש? רמז – ממליצה לך לקרוא את כל הכתבות בהן היו תמלולי השיחות שלו ושל אבא שלו במשטרה.

שאלת השאלות שרוסלנה צריכה לשאול את עצמה היא - למה דווקא עכשיו אייל רוצה לחזור אליי ואיפה הוא היה כל השנה האחרונה? אי אפשר להתעלם מהטיימינג ולחשוב שהכול זה יד הגורל. אמנם מי שמאמין לא מפחד אבל גם לאמונה יש גבול וצריך להסתכל לפעמים לאמת בעיניים, גם אם היא לא נעימה.

תחושת הבטן שלי אומרת שבקרוב מאוד תגיע הצעת נישואים וטבעת יהלום (כן, אתם יכולים לזמזמם את השיר). היא כמובן תשיב בחיוב, הם יתחתנו, יוולדו שניים-שלושה ילדים וכולם ישכחו את חדרי המדרגות של מגדלי Yoo. אני מאחלת להם שנים רבות של אהבה וחברות אבל חייבת לתת עוד עצה קטנה לרוסלנה - לאנשים קשה מאוד לשנות הרגלים ואורח חיים. קחי את זה בחשבון וכשאת יושבת בבית עם עצמך ולא מדקלמת משפטים למצלמה, תחשבי טוב אם זה האיש שאת רוצה לחיות איתו ובטוחה שהוא יהיה תמיד נאמן רק לך. אם חשבת דקה או שתיים לפני שענית לעצמך, את בבעיה. לא סתם אומרים שאם יש ספק אין ספק. אבל גם אם ענית אוטומטית את בבעיה כי כל הזמן תטריד אותך השאלה אם הוא חזר לזרועותיך בעקבות האהבה או שאולי הייתה לו סיבה אחרת מספיק טובה להחליט דווקא עכשיו שאת האחת.