ללמוד ולגדול ביחד - הבלוג של publishing

עצות שימושיות לבחירת פסיכולוגים בחיפה

כימיה טובה בין המטפל למטופל חשובה מאוד בכל טיפול פסיכולוגי, אין זה פשוט לאתר את הפסיכולוג המתאים ביותר לצרכים הנקודתיים של המטופל. החלפה של כמה מטפלים בתחילת התהליך נפוצה מאוד ואף מומלצת. פסיכולוגים בחיפה עוסקים בתחומים שונים ומביאים עמם קווי מחשבה ושיטות טיפול משלהם, אם המטפל הראשון אינו מצליח לעורר בכם תחושות של ביטחון ופתיחות […]

publishing

25/10/2014


כימיה טובה בין המטפל למטופל חשובה מאוד בכל טיפול פסיכולוגי, אין זה פשוט לאתר את הפסיכולוג המתאים ביותר לצרכים הנקודתיים של המטופל. החלפה של כמה מטפלים בתחילת התהליך נפוצה מאוד ואף מומלצת. פסיכולוגים בחיפה עוסקים בתחומים שונים ומביאים עמם קווי מחשבה ושיטות טיפול משלהם, אם המטפל הראשון אינו מצליח לעורר בכם תחושות של ביטחון ופתיחות כדאי לבחון את החלפתו לאחר 2-3 פגישות.

בחירת פסיכולוגים בחיפה – מה חשוב לשאול?

א.      המלצות של מטופלים קודמים וחברים כדאי תמיד לקבל אך יש לזכור כי לא כל מטפל התואם את הצרכים של חבריכם יתאים גם לכם.

ב.      שימו לב לתחומי ההתמחות של הפסיכולוג, ישנם פסיכולוגים בחיפה המתמחים בעבודה עם נוער, אחרים מתמחים בעבודה עם זוגות או טיפול בחרדות, בררו מהו תחום ההתמחות של הפסיכולוג ומהי שיטת הטיפול המועדפת עליו.

ג.       בדקו את מחירי הטיפולים תוך התייחסות למספר הטיפולים הדרוש לכם.

ד.      שימו לב למיקום הקליניקה ולשעות הקבלה של הפסיכולוג, אפשר למצוא פסיכולוגים בחיפה באזורים שונים של העיר. אם נחוצה לכם תחבורה ציבורים או חנייה במתחם ציבורי באזור בדקו את התנאים בשטח.