מטבחים - הבלוג של רובי אקרמן

שיפוץ מטבחים - מטבח רטרו מעוצב בצבעים לבנים

חידוש מטבח זהו איננו עניין קל או זול, קיימים הרבה עיצובים וחברות שמסוגלים לבנות בשבילינו את המטבח. עיצוב מטבח בימינו בעל אפשרות להיות בהרבה סוגים, אל כל סגנון יש את החוקים שלו, פה נכוון אתכם באופן ספציפי על סוג עיצוב שונה וובעל נגיעות יוקרה ונראה 2-3 טיפים.

רובי אקרמן

08/01/2013ישנם המון אופציות בעידן זה לגבי עיצוב פנים, ובמיוחד בעיצוב מטבחים, זה תחום ענק שבו נמצאים הרבה סוגים ואפשרויות בחירה. קיימים הרבה אופציות לרכוש בעידן זה מטבחים: מנגריית מטבחים, חברת מטבחים, יבואן, מעצב מטבחים ואדריכלי מטבחים. מה יכול להתאים בשבילנו? ואילו אופציות קיימות בשבילנו לרכוש מטבח רטרו? על כל הנושא נפרט פה. נרחיב על כל אפשרות שיש, וניתן מספר דרכים כדי שתהיה לכם אפשרות לקחת רעיונותנוספים.

מטבח רטרו בעיצוב מטבחים שמנת - ככה נעצב

מטבח רטרו בעיצוב מטבחים לבנים זה מטבח מודרני ומיוחד. בימינו ברור שכמעט כל מעצב יהיה בעל יכולת לייצר אותו עבורינו, למרות זאת לא כל הזמן היוקרה נשארת. עיקרון הוא להיצמד אל חוקי העיצוב, וקיימים כמה דגשים שקריטי לדעת. כך לדוגמא הגוונים של מטבח רטרו חייבים שיהיו מגוונים, כאשר נשפץ מטבח רטרו בסגנון של מטבחים שמנת הכרחי שיהיה מגוון של פיגמנטים מאותה משפחה. התאורה במטבח רטרו גם מוכרחת להיות מוחשכת מאופן יחסי והדבר הוא מה שנותן לנו את המראה הייחודי. לאחר שסיימנו את התאורה למטבח, ולאחר שבחרנו את הפיגמנטים כרגע זה הזמן לקבל החלטה על המבנה שנרצה. יש מספר אופציות של קונסטרוקציה אבל ההבדל המרכזי זה האם זה מטבח פתוח או מטבחים סגורים, זהו בהחלט אלמנט הכרחי ובעל השפעה לגבי שיפוץ מטבח רטרו ויהיה חשוב. מטבח בעיצוב סגור בעל שוני ממטבח בעיצוב פתוח, ובאופן קיצוני יגביל אותנו מבחינה עיצובית.

כשמדברים על עיצוב מטבח רטרו חשוב שנבחר את האביזרים כמו שצריך, מוצרי החשמל, הכסאות, הפירזול ושאר הדברים. כך למשל: שנדליר נבדל מנורות לדים, כל סוג מאלה מתאים לסגנון מטבח אחר. מטבח רטרו הוא סגנון יחסית קלאסי ובגלל זה קריטי להישאר קרוב אל העיצוב הזה. עיצוב אי למטבח רטרו זהו אי מרווח יחסית שיש בכוחו להכיל פינת ישיבה גדולה.

מטבחים שמנת - היצרנים בשוק

מטבחים שמנת זה עיצוב גרמני, בלי ספק אפשר לפגוש הרבה יצרנים שיהיו מסוגלים לספק לנו אותו, אך מהו בכל זאת ההבדל בין כולם? חברה ברוב המקרים מראה קטלוג ואנחנו בעלי אפשרות להחליט מבין סגנונות מיוחדים הנמצאים שם, נגריות לעומת זאת זה שונה לחלוטין, נגר לא נופל בערכו מחברת מטבחים והנגר מאפיין גם כן ביחד איתנו את המטבח שנרצה, יבואן מטבחים מייבא עיצוב שמעוצב ובנוי מראש וממנו אנו נבחר, ואילו אדריכל ללא ספק עובד מול נגר מטבחים ומכוון אותו בהתאם להרצון שלו. זהו השוני היסודי שבין כולם.

כל האפשרויות - דוגמאות של הרבה מטבחים שמנת

העיקרון הכי קריטי בבניית מטבחים שמנת בעיצוב מטבח רטרו הוא כמובן לבחון את מגוון הדוגמאות בכל תצוגות. במקרה הזה אנחנו ממליצים לכם ללכת אל פורטלי מטבחים. פורטל של מטבחים זה אתר אינטרנט גדול ומגוון בתחום המטבחים שיש בתוכו המון חברות ועיצובים ששייכים אל הרבה יברות מטבחים, לכן הפורטל שימושי לפעמים בצורה רבה יותר מאשר כל אתר אינטרנט של כל יצרן. אופציה שאני ממליץ עליה היא גם כן להסתכל באינסטגרם, היום זה נהיה מאוד שכיח וזה פשוט וקל. אופציה נוספת שצוברת תאוצה היא להוריד אפליקציות לסלולארי וכמובן תוכנות הדמיית מטבחים. כך למשל תוכנת העיצוב המטבחים שיצרה ikea, היא נותנת כל מיני אפשרויות להדמייה שיוכלו לעזור לכולנו כשאנו רוצים לבחור את עיצוב המטבח שנרצה ולהסתכל על מטבחים שמנת או מטבח רטרו שיוכלו להתאים בשבילנו.