מיכל מרום ישראלי - הבלוג של מיכל ישראלי - Michal Israeli

בוקר ערב

ומוקדם מאד בבוקר בעודי ישנה קורים דקים רכים השמש טווה בעדינות קמתי ,עם קבוצה טפסנו אל ראש ההר כדי לראות זריחת השמש. קר עדיין, וחשוך כמעט . בטור איטי עולים המטיילים מעלה מעלה אל ראש ההר , נחש ארוך מתפתל בין הסלעים כבר אור עוד מעט ובסיני לפני שנים כך עלינו לראות את הזריחה על […]

מיכל ישראלי - Michal Israeli

25/11/2018


ומוקדם מאד בבוקר בעודי ישנה קורים דקים רכים השמש טווה בעדינות קמתי ,עם קבוצה טפסנו אל ראש ההר כדי לראות זריחת השמש. קר עדיין, וחשוך כמעט . בטור איטי עולים המטיילים מעלה מעלה אל ראש ההר , נחש ארוך מתפתל בין הסלעים כבר אור עוד מעט ובסיני לפני שנים כך עלינו לראות את הזריחה על הר משה תחרות  ערכנו עם השמש שנצחה, אבל בדקה האחרונה  ממש זכינו לראות זריחה צלולה עם הינומה של עריפלים אבל פה גבוה יותר ומסך העננים היום סמיך והאור חלבי ומסתיר את פסגות זנב הדג. ובכל זאת הנה מי מסיט את המסך מלמעלה חפץ שנצפה לרגע בזהר הפסגות כמו אישה לא חסודה המשתעשעת במעריצייה פותחת וסוגרת את המסך וכבר עלתה השמש כולה ולמטה רואים את כל הארץ  הירוקה, מכמיר לב הוא המראה כמה חשופה היא כמה לא יציבה האדמה. ורידי הנהרות והמשתרגים בה בעמקים פרחים עדינים פרפרי נשמות נדירות שחייהן קצרים ויפים הכל תוסס ורועד   כך נראה ממעוף הציפור.

ירדתי לראות מלמטה, הכתה בי האשליה שהכל כרגיל, יציב אבל באמת משתנים כל הדברים והשמש במסלולה בשמים.  ובערב תנור עצים וחום רוטט ממנו אל רגלי ועורגת לצ'אי המתובל חמים ונעים כמו תינוקת מכורבלת בשאל וריח  כחול מתוק נישא באויר נעים ומתמזגת ישותי עם המקום וכל הגופים מקשה אחת ואם נביט שוב מלמעלה נוכל להבחין בעשן המתפתל מארובת הבית  עם הלבנים החומות , בכבדות אתעורר וראשי על השולחן למיטה אצעד נשמתי עייפה מבקשת מנוחה מנוחה בין ההרים פרפרי נשמות יפות היכן אתם נשמתי כמהה אליכם.

תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏‏שמיים‏, ‏פעילויות בחוץ‏‏ ו‏טבע‏‏‏