הסודות של איווט - הבלוג של rachelika44

מהשוטה עד מלך המטות - קלף השוטה

השוטה קלף השוטה תמיד מבשר חדשנות וגם לב טהור ותמים כשל ילד. בדרך כלל מתייחסים לקלף זה כאל קלף חיובי לצד המסר לפקוח עיניים ולדעת לאן אתה הולך. הקלף מבשר התחלות חדשות עם משמעות רוחנית עמוקה. למשל: לרכוש ידע ולהתחיל למדוט מדי יום או להתחיל מערכת יחסים חדשה בניגוד לרכישת מוצרים חומריים כמו זוג נעליים. […]

rachelika44

14/05/2015


השוטה

השוטה

קלף השוטה תמיד מבשר חדשנות וגם לב טהור ותמים כשל ילד. בדרך כלל מתייחסים לקלף זה כאל קלף חיובי לצד המסר לפקוח עיניים ולדעת לאן אתה הולך.

הקלף מבשר התחלות חדשות עם משמעות רוחנית עמוקה. למשל: לרכוש ידע ולהתחיל למדוט מדי יום או להתחיל מערכת יחסים חדשה בניגוד לרכישת מוצרים חומריים כמו זוג נעליים.

הופעת קלף השוטה יכולה לתאר התחלה נקיה ורעננה. בהקשר לאהבה הקלף יכול לרמוז על אהבה חדשה אולם אתה אינך בשל כרגע למחויבות, אף אם בסביבתך לוחצים עליך בנושא. זוהי בשורה חיובית לחיי האהבה עם הנאות ושעשועים מסתמנים באופק. שים לב שתשוקתך להנאה לא תוביל אותך להתעלם מהאהבה האמתית-הטהורה-העמוקה המופיעה כעת בחייך.

השוטה הפוך

קלף השוטה תמיד מבשר חדשנות וגם לב טהור ותמים כשל ילד. בדרך כלל מתייחסים לקלף זה כאל קלף חיובי לצד המסר לפקוח עיניים ולדעת לאן אתה הולך.

כשהוא מופיע הפוך קלף השוטה יכול לרמוז שיש צורך להתחיל מחדש אולם יש היסוס המעכב את הגשמת הצורך. הקלף מבשר התחלות חדשות עם משמעות רוחנית עמוקה אולם בהיותו הפוך הוא מספר כי אתה מגלה התנגדות ברמה כלשהי כלפי התחלות חדשות. לפעמים, בהקשר הרחב, מדובר על התחלה חדשה הממשמשת ובאה, בלי קשר לתחושתך לעניין.

כשקלף השוטה מופיע הפוך בשאלה בענייני הלב והתחום הרומנטי הוא עשוי להצביע על כי תשוקתך לחופש ולעצמאות יכולה בהחלט להפריע במערכות היחסים ו/או להנציח את המצב לפיו אינך מצוי ומחויב למערכת יחסים.

אם אתה מעוניין במערכת יחסים רומנטית אוהבת עליך להפתח לכך.

הדברים נכתבו בלשון זכר אך מתאימים לזכר ולנקבה כאחד.

 http://www.ima-adama.co.il/images/know_yourself/tarot/regular_deck/major_arcana/major_arcana_0_fool.jpg