אסתטיקה - הבלוג של drestetica

מתיחת פנים – האם ניתוח פלסטי מעלים קמטים בפנים?

ההתפתחות והקדמה כיום משתייכת באופן ישיר גם למראה. תוחלת החיים עלתה ורוב האנשים מעוניינים להיראות צעירים כמה שאפשר וכמה שיותר מהר. אחת הדרכים להיראות צעירים יותר, היא לעבור ניתוח פלסטי – ניתוח מתיחת פנים.   נשים (והיום גם הרבה גברים) לא מוכנות להתפשר ול"היכנע" לגיל שלהן, ולכן הן משקיעות כספים רבים על תכשירים ומגוון טיפולים […]

drestetica

11/12/2011


ההתפתחות והקדמה כיום משתייכת באופן ישיר גם למראה. תוחלת החיים עלתה ורוב האנשים מעוניינים להיראות צעירים כמה שאפשר וכמה שיותר מהר. אחת הדרכים להיראות צעירים יותר, היא לעבור ניתוח פלסטי – ניתוח מתיחת פנים.
 
נשים (והיום גם הרבה גברים) לא מוכנות להתפשר ול"היכנע" לגיל שלהן, ולכן הן משקיעות כספים רבים על תכשירים ומגוון טיפולים אסתטיים להצערת הפנים, אך בשלב מסוים, כאשר מבינים ששום דבר כבר לא עוזר, מחליטים לעבור ניתוח פלסטי ולעבור מתיחת פנים.
 
בעבר, ניתוח פלסטי או מתיחת פנים היו חלקם של העשירים בלבד, בשל העלות שלהם, אך כיום – עם הביקוש הרב והטרנדיות שבדבר, כל אחד יכול לעבור ניתוח פלסטי או מתיחת פנים, לקבל הסדרי תשלום טובים ולממש את חלומו. ניתוח פלסטי כיום הוא נפוץ ביותר ונראה כי לפלסטיקאים יש הרבה עבודה כיום.
 
למי שמחליט לעבור ניתוח פלסטי והגיע למסקנה, כי מתיחת פנים היא התשובה לפתרון מראה הפנים שלו, שאותו הוא רוצה לשנות, כדאי לדעת, כי מתיחת פנים היא, למעשה, הליך כירורגי, אשר תפקידו ליצור מעין החלקה, ייצוב של הפנים, כעין "הרמת הפנים".
 
מתיחת פנים, לרוב, מומלצת רק החל מגיל 40 וזאת, לאחר שמנתח פלסטי אכן רואה שיש צורך בכך וכי מתיחת פנים אכן תצליח אצל המטופל.
 
חשוב לדעת, כי ביצוע ניתוח פלסטי, כגון: מתיחת פנים, הוא לא לכל החיים, התוצאות נשמרות, פחות או יותר, בין 4 ל – 8 שנים ויש לקחת זאת בחשבון, האם תרצו לעבור שוב ניתוח מתיחת פנים בעוד מספר שנים.
כיצד להאריך את אורך החיים של ניתוח מתיחת פנים
 
לכל אלה שחושבים, כי ניתוח פלסטי, כהליך מתיחת פנים – יגרום להם להיראות בני 18... זה לא ממש מדויק. מתיחת פנים מטפלת באזורים שהזדקנו באמצעות הידוק שרירי הפנים, ניתן גם להוסיף בה הרמת מצח או עפעפיים וכד'.
 
אין ספק, כי מתיחת פנים תשנה את המראה שלכם לחלוטין ובהחלט תיראו טוב יותר, אך ניתוח פלסטי זה הוא לא קסם – לנשים מבוגרות (או לגברים), למשל, אשר הקמטים בפניהם עמוקים למדי, ניתוח מתיחת פנים לא יכול להעלים לגמרי את הקמטים הללו – אין ספק, כי קמטים אלה יטושטשו וייראו פחות בולטים, אך הם בשום פנים ואופן לא ייעלמו וכדאי שתיקחו זאת לתשומת לבכם, לפני שאתם מחליטים לבצע מתיחת פנים.
 
ההחלטה על ניתוח פלסטי, ביצוע מתיחת פנים- צריכה להיות בהשלמה מלאה וחשוב מכך, להגיע אל מנתח פלסטי טוב ומקצועי, אשר יבחן את הפנים שלכם ויגיד לכם את האמת – האם אפשר להעלים את הקמטים שלכם לנצח או רק לטשטש אותם.
רופא מנתח פלסטי מקצועי ובעל ניסיון, יוכל לתת לכם תשובות אמינות כבר בפגישת הייעוץ, כי חשוב שלא ישלו אתכם, כדי שלא תתאכזבו לאחר שתתאוששו מהניתוח...