בילויי השבוע 19.9 - 29.9

פסטיבל עכו, תיאטרון רחוב בבת ים, פסטיבל 'זורבה' במדבר, פסטיבל 'התמר' בים המלח: כל מה שכדאי לראות ולעשות השבוע ובחול המועד סוכות

אפרת קולברג

19/09/2010


19.9 יום א'

20:30 – שרים מאיר אריאל – חוות רונית, געש

ביום ראשון ה-19.9 יערך ערב לזכרו של מאיר אריאל - "שרים מאיר אריאל - 11 שנים בלעדיו", הערב הפך למסורת בקרב חובבי מאיר אריאל ההולכים ומתרבים ויתקיים השנה באמפי חוות רונית בגעש. בין האמנים שישירו משיריו: נינט טייב, ארז לב ארי, שלום חנוך ומשה לוי, אהוד בנאי, ברי סחרוף, קרולינה, מוש בן ארי, מיקה קרני ומיקי שביב, ירמי קפלן, אריאל זילבר, רונית שחר, דורי בן זאב, שחר ואהוד אריאל (בניו של מאיר) ועוד רבים וטובים.
» למידע נוסף על המופע


20.9 יום ב'

20:00 – שלום חנוך ועוד במופע למען בית לוינשטיין – אמפי פארק רעננה

ביום שני תתקיים הופעה מיוחדת של שלום חנוך באמפי-פארק רעננה למען המטופלים בבית החולים לוינשטיין. שלום חנוך יופיע ביום ההתרמה המיוחד שעורכת עמותת ידידי בית לוינשטיין, במהלכו תתארח על הבמה גם דין דין אביב וחברים ממיומנה. כל ההכנסות מההופעה הן קודש להקמת מגדל אשפוז חדש שנועד לשפר את תנאי האשפוז עבור פצועי צה"ל, נפגעי הטרור, נפגעי תאונות הדרכים ושאר המאושפזים בבית החולים השיקומי.
» למידע נוסף על המופע

21.9 יום ג'

20:30 – גליקריה מארחת את בועז שרעבי - התיאטרון הרומי, בית שאן.

במסגרת פסטיבל 'לילות שאן' שייערך בחול המועד סוכות תופיע גליקריה יחד עם בועז שרעבי. בהופעותיה משלבת הזמרת היווניה שמחה וכאב, שירה יוונית ושירים בעברית כמו: "רחוק רחוק", "אניטה וחואן", "פני מלאך", שבחי ירושלים", "שחרחורת" ועוד. גליקריה תארח את בועז שרעבי במופע ביחד ולחוד.
» למידע נוסף על הפסטיבל

22.9 יום ד'

17:30 – פתיחת פסטיבל  'זורבה', שיטים.

ב - "אשרם במדבר" בשיטים, ליד מצפה רמון, יתקיים בחול המועד סוכות פסטיבל ובו 4 ימים של הופעות, סדנאות, מסיבות ומדיטציות. הפסטיבל מתקיים זו השנה השמינית והוא משתדל לייצר קשר בין הרוחניות לבין חגיגת החיים. השנה יגיעו להופיע להקת התקווה 6, להקת הפיוטים, להקת סומסום ועוד.
» למידע נוסף על הפסטיבל

23.9- יום ה'

22:30- קובי אפללו במועדון ה"ברל'ה", קיבוץ להבות חביבה

קובי והלהקה חוזרים להופיע עם שירי האלבום החדש: "יש בי אור", "ביום הכי בהיר","אהבה משוגעת" ו-"שכל העולם יידע" לצד להיטי אלבום הבכורה "בא מן השתיקה", "שיר געגועים","מה שהלב בחר", "ים הרחמים" ושירים נוספים.
» לאתר מועדון הברל'ה

24.9- יום ו'

פסטיבל התמר

פסטיבל התמר חוזר בסוכות (24-29 בספטמבר 2010) עם הופעות של הפרויקט של עידן רייכל בנחל זוהר, היהודים במופע אקוסטי בישיבה, עמיר בניון בעתיקות מצדה, מיומנה במופע "מומנטום" יחד עם דין דין אביב ו-Jviewz, הבלקן ביט בוקס ומתיסיהו על במה אחת, אסף אבידן והמוג'וז, יסמין לוי עם נגני כלי מיתר ועוד.
» לאתר פסטיבל התמר


25.9- מוצ"ש

22:00 - אינטימתי- מתי כספי במופע פסנתר אינטימי במועדון ה"ברל'ה", להבות חביבה

מתי כספי, מוזיקאי, מלחין ומגיש מחונן, במופע ממיטב הקלאסיקות מהרפרטואר הגדול שהצטבר בשלושים שנות פעילותו. בין השירים: "ימי בנימינה" "מישהו" "זה מכבר" "ימי בצורת" "ילדותי השנייה". כספי מרבה לשלב סגנונות מממוזיקה ברזילאית ועד קלאסית, כמו כן מוסיף הזמר בהופעותיו הומור וסיפורים קצרים בין השירים.
» לאתר מועדון הברל'ה

26.9- יום א'

פסטיבל בת-ים לתיאטרון רחוב

פסטיבל בת-ים לתיאטרון רחוב ייפתח זו הפעם ה-14.  לראשונה יפוזרו מופעי הפסטיבל לא רק לאורך הטיילת, אלא גם ברחבי העיר, בחצרות בתי ספר, במבני תעשייה, ברחבת העיריה ובגנים ציבוריים. נושא הפסטיבל ה-14 הוא "מוסיקה- צליל וקצב עירוני" כל המופעים האורחים מחו"ל נבחרו בהתאם לנושא זה, כשהם מציגים מגוון מרשים של סוגים וסגנונות מוסיקליים, הרכבים כליים וקוליים.
» אתר הפסטיבל

פסטיבל עכו

פסטיבל עכו, או 'הפסטיבל לתיאטרון ישראלי אחר' הוא פסטיבל תיאטרון הנמשך ימים אחדים ונערך בעיר עכו, אחת לשנה, בחול המועד סוכות. הפסטיבל נוסד על ידי עודד קוטלר בשנת 1980 וכולל הצגות פרינג', מופעי רחוב, ירידי אמנויות, אירועי חוצות, סדנאות ופרויקטים מיוחדים המתרחשים ברחובות עכו העתיקה. ההצגות מועלות באתרים ההיסטוריים של עכו כגון אולמות האבירים ומצודת עכו. הפסטיבל הוא אחד הסמלים היחידים והחזקים ביותר לשיתוף פעולה בין ערבים ליהודים. מומלץ ביותר.
» לאתר הפסטיבל