אמאתינוק - הבלוג של תמי מגן (אמאתינוק)

לא העזתי לחלום

סביב גיל 40 כשהתחלתי לאבד חברים וקרובים, הבנתי שצריך לשנות דברים, צריך לנצל הזמן ולמצות את החיים, החלטתי שזה הזמן שלי להעיז לחלום ולהגשים את עצמי

תמי מגן (אמאתינוק)

09/02/2019


מאז שסיימתי  ללמוד עבודה סוציאלית (לפני יותר מ 20 שנה) עבדתי באותו תחום. בכל אחת מארבעת חופשות הלידה שלי חשבתי לעזוב את העבודה כי ידעתי, הרגשתי שאני יכולה לעזור הרבה יותר, שמגיע לי הרבה יותר. אבל, לא הייתי מסוגלת לחשוב על מה אני אוהבת, לא הייתי פנויה לזה, לא חשבתי על עצמי. ואז זה קרה. הצלחתי להתגבר על הפחד, על השיתוק והתפטרתי. התחלתי לנשום, והנשימה עזרה לי להתחיל לחלום.

ביציאה לדרך חלמתי ליצור עבורכם ההורים בית, בית שתוכלו להגיע אליו עם התינוקות- אם תרצו אפילו לפני הלידה כדי לקבל הדרכה על היום שאחרי (משהו שכמעט ולא מדברים עליו, כי כולם עסוקים בהכנה ללידה). בית שבו אוכל לתת לכם מהידע המקצועי ומהנסיון שלי. בית שבו תוכלו להגיד הכל, לקבל תמיכה והכוונה בלי שאשפוט אתכם.

החלום המדהים קיבל חיים: ממפגשים וסדנאות בסלון הדירה שלנו, עברנו לבית חלומות (גם הוא) ובו חלל שלם שתוכנן ועוצב כדי שאוכל להגשים את החלום שלי  יחד עם החלום שהבאתם אתם לעולם. אנחנו נפגשים והלב שלי לא מפסיק להתרחב. המשכתי להתמקצע בתחום,  ממדריכה להתפתחות תינוקות, המשכתי לתחום של הקניית הרגלי שינה,  ולארגז הכלים הוספתי הנחיית עיסוי תינוקות ואני יודעת שזה לא הסוף.

יעל ויעל

 

לא יכולתי להגשים את החלום הורוד הזה שלי בלעדיכם הורים אהובים שלי.

מהרגע הראשון קיבלתי מכם תמיכה עצומה ואמונה בי ורק בי. אין יום שאני לא מקבלת שיחות והודעות מכם, גם  כשהילדים כבר גדולים, עדין  אתם בוחרים להתיעץ איתי, חוזרים אלי גם עם הילד השני והשלישי ומפנים אלי את חבריכם ועל כך אני מודה לכם.

אבל, החלום שלי עוד לא התגשם במלואו, ישנם הורים שאני לא מצליחה להגיע אליהם, לא מצליחה לעזור להם ולא לתת להם את מה שהם צריכים. לא כולם יכולים להגיע אלי פיזית. החלום שלי הוא למצוא דרך בה אצליח להגיע ולאפשר לכם לקבל את החוויה כמעט כאילו שהיינו ביחד ולא משנה אם אתם בחו"ל או סתם קצת רחוקים ולא מתאפשר לכם להגיע אלי לסטודיו.

על מנת להגשים חלום זה, פיתחתי קורס אינטרנטי מהמם שמכיל סרטונים קצרצרים מעין "הוראות הפעלה" לתינוקות בשלושת החודשים הראשונים: זה הלינק  https://imatinok.ravpage.co.il/course

הקורס נמצא בחיתוליו (תרתי משמע) עוד לא התחיל ללכת ואני אשמח שתעזרו לו בצעדיו הראשונים ולהפיץ את הבשורה כי יש דרך גם למי שנמצא רחוק להנות מהחוויה.

ואם אתם מכירים את מנהל השיווק של שילב, מוצצים, מנהלי/ות השיווק של המלוניות בבתי החולם ליולדות,  ויכולים לעזור לי להגיע אליהם על מנת  שאצליח לגעת ולעזור לעוד להורים טריים, אני ממש ממש אשמח.

זה הלינק לפייס שלי: https://www.facebook.com/imatinok למי שרוצה להכיר אותי קצת יותר.

נשיקות תמי