את באמת רוצה אהבה, בר רפאלי?

בר רפאלי סיפרה למדינת ישראל שהיא מתבעסת ללכת לישון לבד וניסתה למכור לנו תדמית של רווקה מתוסכלת - האם אתם מאמינים לה?

נועה ברמן

21/10/2013


בעמוד הראשי של מוסף "7 ימים"של ידיעות אחרונות בסוף השבוע האחרון, התנוססה תמונה של בר רפאלי עם מבט נוגה והכותרת "דרושה: אהבה".

האמנתי לה. מי לא רוצה אהבה בסך הכל? העברתי לעמוד 38 ועמוד ורוד מלא בהצהרות של בר על עצמה:  "אני נראית סבבה, אני מגניבה, אני אוהבת לצאת" ועוד ועוד ובפונט גדול בתחתית העמוד: "אז מה לא בסדר בי? למה אני לבד?". מוזיקה מהסרט "יומנה של ברידג'ט ג'ונס" התחילה להתנגן באוזניי.  בלי ציניות, באמת עצרתי לרגע לחשוב: מי בכלל יעיז להתחיל עם בר רפאלי? איפה היא מכירה גברים פוטנציאליים?

השאלה הזו נפתרה בעמוד 41, כשבר מתוודה שהיא יוצאת עם בחורים שמכירים לה. אני מנסה לחשוב מתי לאחרונה רצו להכיר לי מישהו ועולה מחשבה על מקרה אחד שבו הייתה סיטואציה כזו וכששאלתי מה יש לנו במשותף, נעניתי ששנינו גבוהים. מיותר לציין שיותר מזה לא היה שם, נכון?

כשאני חושבת על מה יש לבר רפאלי במשותף עם הגברים שמכירים לה עולה במוחי המחשבה על גבר יפה תואר, איש עסקים ואיש העולם הגדול. כי זה מה שבר רוצה והיא לא מתביישת להגיד.

אבל היא מספרת שהיא לא מוצאת. האם באמת יש מציאות שבה בר רפאלי יושבת עצובה בבית ומחכה לאביר שהיא בטוחה שלא יגיע? דנה ספקטור חיפשה אותה. את  הבחורה ה"רגילה"  שהיא רק במקרה סופר מודל. כזו שלא הולך לה עם גברים. שהלב שלה נשבר והיא יושבת בבית ובלי לשים לב מרוקנת אריזה של בן & ג'ריס כשעצוב.

אבל בר הזו לא שם. בר רפאלי יודעת שהיא לא צריכה להתאמץ הרבה. בר רוצה שיחזרו אחריה. כולנו רוצות, אבל אצלה הסטנדרטים קצת שונים: בר רוצה "100 שושנים לבנות שיחכו לה אצל השומר" . ואנחנו? כנראה רוצות לשבת בפיג'מה ושיפנקו  אותנו עם כוס שוקו חמה.

אז למה בעצם בר מחפשת אהבה בכתבת שער ב- 7 ימים? מה באמת  מנסים למכור לנו? האם ניסו להראות מציאות שבה דוגמניות על יכולות להרגיש בודדות ועצובות? לא חידשתם לי כלום. בודד בפסגה. אני יכולה לדמיין את הקושי שלה להכיר גבר ברחובות תל אביב או בבר, אבל לכולן קשה. אני לא יכולה להאמין שלבר רפאלי קשה יותר מלנו, אז תסלחו לי אם אני לא אלך לישון הלילה עצובה כי לבר קשה למצוא זוגיות.

אהבה זה דבר מורכב. אין דבר כזה "יפה מדי" או "חכמה מדי" בשביל להכיר את האחד המיוחד שלך. בר רפאלי רוצה להכיר מישהו? שתתאמץ. אהבה נמצאת בכל מקום. אבל זוגיות אחת אמיתית, כזו שתחזיק? זו כבר עבודה קשה. גם לסופרמודל וגם כנראה לכל אישה וגבר שמסתובבים בעולם ומחפשים.

לפעמים הלב נשבר, לפעמים זה מרגיש כמו אגדה, לפעמים זה קצת מרגיש חלום (לא תמיד טוב).

כולנו אנשים וכולנו חווים את אותם הרגשות.

ואתם, עיתונאים יקרים: בפעם הבאה שאתם מראיינים את בר, תעשו לי טובה. תשאלו אותה על הוליווד, על שטיחים אדומים, על  יאכטות של מפורסמים, מסיבות וטיסות בעולם.

את החיים האמיתיים אני חיה, תנו לי משהו אחר לחשוב עליו.